Millal te seksisite/kavatsete seda teha esimest korda?

13
Hääli kokku: 596 (14%)
14
Hääli kokku: 615 (14%)
15
Hääli kokku: 691 (16%)
16
Hääli kokku: 844 (20%)
17
Hääli kokku: 542 (13%)
18
Hääli kokku: 431 (10%)
19
Hääli kokku: 163 (4%)
20
Hääli kokku: 143 (3%)
21
Hääli kokku: 276 (6%)
Hääli kokku: 4301

Mina ei kahetse mitte midagi. Varsti saab meil aasta koosolemisest ja ta on väga armastav ja hooliv. Mul on väga hea meel, et just temale süütuse kaotasin. Ta küsis mitu korda enne, et kas ma olen ikka valmis. Pärast veel küsis, et ega valus ei olnud ja tahtis et mul võimalikult mugav oleks. Paar esimest lüket olid valusad paaril korral.
Tüdrukud vaadake kindlasti kellele te oma süütuse annate. Te võite küll mõelda, et see ei ole mingi tähtis asi, aga hiljem kui olete süütuse kaotanud, siis saate aru kui tähtis see tegelikult on!

17 ja no suht rahul olen, kuigi ma seda inimest ei teadnud, oli ta väga hooliv, küsis mitu korda kas on valus ja et kuidas parem oleks jne . .Ainult et mul oli ikka päris valus 0_o Aga noh,loodame et j'rgminekord on parem(valu poolest ) Aga mul oli väga hea et see inimene mõistev ja hooliv oli :))

Re:

Chess kirjutas:Sai ikka liiiiiga noorelt asi ära andtud käest.
Oleks võinud olemata olla, aga noh . . .
mis tehtud see tehtud, samas...

see pole nii hull.
samas ma ei tea kuidas see naiste psüühikat mõjutab( üldpildis ikka päris kõvasti :D )

Re: Millal tegite seda esimest korda?

Polegi veel. Kuigi olen 18. Mul on mõned tuttavad/sõbrannad, kes on selle lihtsalt ära teinud, et lahti saada. Pea-asi, et süütus kadunud ja neitsikile samuti.
Olen 100% selle vastu, et lihtsalt niisama ära teha.
Noh ja mul aega on veel tegelikult:P. Poiss olemas, armastav ja hoolv. Küll see minu esimene kord ka kunagituleb:). Kiirustama ei pea ju:P
Tired of trying, Sick of crying, yeah i'm smiling but inside i'm dieng!

mina olin 14, partner ka 14.
ma arvan, et me olime selleks valmis. ja me mõlemad tegelikult kartsime.. olime teineteise esimesed. imelik oli kuidagi esimene kord.. aga vanuse koha pealt pole mul kellegile midagi ette heita. igaüks teab ise, millal ta valmis on. See on väga vale, kui üks osapool seksi peale surub. väga haige suhtumine/käitumine see.
I did it again, I got it all wrong, but it felt so right!

Seksinud ma veel ei ole ja ma ei vasta sellele küsitlusele kah, sest et mina ei planeeri, et ma nüüd täpselt mingi 17 aastaselt teen seda esimest korda vms :) Mina teen seda esimest korda siis, kui tunnen, et olen valmis seda tegema teatud inimesega keda ma usaldan ja kellega ma seda teha tahan =) Ma ei kiirusta kohe kellegagi voodisse, sest et enamus minuvanuseid on seda juba teinud :D

Olen 15, süütu ja selle üle uhke kah! =)
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.

See küsitlus on läinud vett vedama. Vähemalt ei peegelda see tegelikkust. Küsitluse koostaja ei saa ju õiget vastust, kuna vastata saab kahte nii erinevat asjaolu arvestades. Üks neist on reaalsus, mis toetub faktidele, teine toetub aga unistustele, mis ei pruugi täituda. Lisaks veel. Teemaalgataja eeldab, et siin foorumis ei käi nooremaid, kui 13 ja vanemaid kui 21. Paraku see nii aga ei ole. Miks on nii, et vastata saavad vaid inimesed, vanusest 13-21?

Väga nõme suhtumine, et ah ma lihtsalt proovin ära...
Kui see esimene kord tehtud on, siis eks sa ise tead... väga suur võimalus on, et sa kahetsed seda. Ja mismõttes et taha seda vanana teha ? Mingi ootad 17 aastaseks saamiseni (näiteks) ja siis oled vana ja enam ei kõlba teha ?

Eks ise teada raffas mis teete.. Mina olen oma sõnad öelnud :D
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
Vasta

Mine “Esimene vahekord”