Re: Kui pikk peaks poisil olema?

Guest kirjutas:
darkesquire kirjutas:Mitte ükski seadus ei keela müüa alaealistele kondoome,tikke,tulemasinaid,libesteid vms. ( kui nad just ei ürita neid osta erootikakauplusest)
see jutt ei vasta tõele... seadusega on keelatud tikke ja tulemasinaid alla 14a. müüa, aga kondoomidest ei ole midagi juttu :D
ja minuarust see on eestis seaduse vastane, et ei tohi olla vahekorras alla 14 aastaselt.
No kondoomide müümine küll mingi piiranguga ei ole, no tegelt kui mingi päda sinna läheb( 5 aastane ) võibolla siis ei anta kätte, aga kui pubekas küsib, siis antakse . sellepärast, kas oleks parem kui kõik puberdeedieas noorukid rasestuksid?
vaevalt . justsellepärast need müügiks ongi, et vältida rasetust.

martiin kirjutas:
Elektriraudtee kirjutas:
kalervo kirjutas:Missuguse seaduse vastane? Ega Eestis kehtivad seadused ei saa olla Eesti seaduste vastased. - Kui ma Eesti seadustest õigesti aru olen saanud, täiskasvanud ei tohi alle 14-aastasega seksuaalvahekorras olla, aga kui kaks alla 14-aastast omavahel seksivad, seda keegi ei keela.
Ma olen niipalju lugend et ntx 13 aastane võib seksida 11-15aastesega, kui ma ei eksi.
kui sa oled alla 14a siis sa võid seksida teise 14a. kui üks on alla 14a ja teine üle siis on see ebaseaduslik ja karistatav. nagu see kedagi takistaks a ma panen lihtsalt tarka :D
ehk 10ne võib 10sega?
ja 6ne 6sega?

seksikaskiizu kirjutas:
kalervo kirjutas:13-aastaselt ei ole veel kombekski seksida. Ja kui sa seksimisvanuse oled saavutanud, on sul kindlasti sentimeetreidki juba rohkem kui praegu. Seni löö pihku kui isu tuleb.
vaidlen selle seksimisvanuse kohapealt vastu . ei ole olemas nö seksimisvanust , igaüks teeb seda siis kui tahab/ on valmis . :wink:

ma kaotasin süütuse 13 aastaselt!

Allameetrimees kirjutas:ma 17 ja noks ka mingi ~18,3cm ise arvan, et on väike, aga olen uhke ja ei virise eriti, kuigi minu vanuse kohta on see suht tillu veel, aga eks kasvab eksju
Haa.. sorry ma ei viitsi naerda hetkel.

Muidu aga tõsiselt, vähem postitusi"Kas see on normaalne vÄ?"
Rohkem ülemiste teemade lugemist.
Ja keegi palun otsige see tabel uuesti üles?
Kohene reaktsioon - Pärast kahetsust ei tule,
Hiline reaktsioon - Nutad ärkvel ja unes...

BILLIONAIRE kirjutas:miks tüdrukutel ei võiks selline teema nagu olla?? möödaks ka sügavust jneeee
Kuidas sa praktilisest küljest sellist asja ette kujutad? :) Millist mõõduvahendit selleks kasutataks? Joonlaud vist päris hästi ei sobiks, kuna sellega oleks tõenäoliselt keskmisel kitsal printsessil valus (tead küll, teravad ääred ja lai... kui juba isegi pöidlasuuruse tampooni üle halatakse). Aga mõte on muidu noobel, soovitan ära teostada, ma bookmarkiks selle teema isegi ära.

kalervo kirjutas:Missuguse seaduse vastane? Ega Eestis kehtivad seadused ei saa olla Eesti seaduste vastased. - Kui ma Eesti seadustest õigesti aru olen saanud, täiskasvanud ei tohi alle 14-aastasega seksuaalvahekorras olla, aga kui kaks alla 14-aastast omavahel seksivad, seda keegi ei keela.
Siin sa veidi eksid.. Meile rääkis koolis noorsoopolitsei, et alla 14 aastastel on igasugu seksivärk KEELATUD. Ka vist ka mainis, et suudlemine.. kuid see veidi imelik
Gently, my mind escapes

sadman kirjutas:Ma ei saa nagu üldse aru miks peab peenis olema 29 cm ja siis mingi tross on veel selle üle uhke, miks peab sellega kekkama- umbes et olen 10 ja peenis on 27 cm kas veidi liigseks ei lähe? smailsmailsmail
Kui tupe sügavus on 10-14 cm mida sa teed selle 29-sega siis???

Oleks te vähemalt selle ütlemiseks ühte topicut kasutaksite.
Nõustun sinuga. Selle 29ga pole väga midagi teha, kui see ei mahu ülenisti naisele sissegi..
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

Külaline kirjutas:
Külaline kirjutas:mis poos/poosid oleksid esimesel vahekorral kõige paremad, nii et väga valus poleks ? :oops:
Seks ei tohiks valus olla , kui on valus siis on midagi valesti , seksist peaks mõnu saama mitte et see peaks valus olema .
äkki ta mõtles esimesel vahekorra ajal et neitsinaha pärast valus?
Vasta

Mine “Esimene vahekord”