Re: Kui pikk peaks poisil olema?

Kurat, ma küll ei saa aru kuidas 13 aastastel saab juba 13cm ja rohkem peenis pikk olla. Ma selles vanuses ei mõõtnutki. Mina mõõdan niimood: panen pihku natukese aega et saaks peenise korralikult kõvaks. Hoian käega peenist, tõmban naha pea pealt maha. Nüüd vaatan käe järgi kas peenise pead on näha või ei ole. Kui ei ole näha siis on väike aga kui on siis on korralik. Peenise ümbermõõtu saab ka naise käega mõõta silmaga.

Kõik mõõdud on normaalsed, ning ei ole vahet kui suur/pikk/karvane jne. poisil on. Kõige tähtsam on see mida mees selle asjaga teha oskab. Vahel teeb väikse varustusega mees palju enamat kui hiiglasliku riistaga mees. Enamus on meie peas kinni ja kõik oleneb tegelikult inimesest su kõrval ja vaimsest valmisolekust.
Ära karda elus olla hea! :)

Myrru kirjutas:Kõik mõõdud on normaalsed, ning ei ole vahet kui suur/pikk/karvane jne. poisil on. Kõige tähtsam on see mida mees selle asjaga teha oskab. Vahel teeb väikse varustusega mees palju enamat kui hiiglasliku riistaga mees. Enamus on meie peas kinni ja kõik oleneb tegelikult inimesest su kõrval ja vaimsest valmisolekust.
Endal juhtus praegu kõvas olekus olema, võrdlesin huvi pärast ja leidsin et enda 16 sentimeetrine oli mingi tavalise pooleliitrise pudeliga võrreldes 2/3 selle pikkusest. Selline matemaatika :D Jämeduse koha pealt 14 senti, mis on iga netis oleva tabeli järgi täitsa normilt üle keskmise. Pmst need tavasuuruses, mingid "one size fits all" kondoomid on alati liiga pigistama hakanud, nii et tarvis on XL kondoomide poole vaadata :D

Aga see selleks. Tahtsin tegelt öelda, et see kellel suurem on, see on ju voodis ka enesekindlam. See kellel väiksem on, see võib kannatada täiesti asjatult komplekside all, ja võibolla ei suuda sellist head sooritust pakkuda. Ilmselgelt tulevad sellepärast ka need küssad et "kas selline suurus on okei?" jne. Usun jah, et tüdrukut ei pruugi see huvitada, aga see on rohkem poiste endi häbitunne.

Külaline kirjutas:
darkesquire kirjutas:Mitte ükski seadus ei keela müüa alaealistele kondoome,tikke,tulemasinaid,libesteid vms. ( kui nad just ei ürita neid osta erootikakauplusest)
see jutt ei vasta tõele... seadusega on keelatud tikke ja tulemasinaid alla 14a. müüa, aga kondoomidest ei ole midagi juttu :D
ja minuarust see on eestis seaduse vastane, et ei tohi olla vahekorras alla 14 aastaselt.
Ah ära huia ma olen 16 ja isegi siis mulle ei myydud tikke..

Ega ei saa suurt midagi tehagi et kasvatada ise suuremaks, pealefi kui tegemiseka läheb ei ütle keegi enam ära kui saab teada et sul lühem kui ta seda lootis, muidugi on see tõsi , et lühema otsa poistel saab olema raske oma soovitud partnerit enda juures hoida sest neil tekib loomulik kius minna suuremat otsima.
once a friend, allways a friend.

Tere. Normaalne on iga peenis. Mõni lihtsalt keskmisest lühem, mõni pikem. Peenis kasvab palju ka puberteedi ajal ehk siis kui muud puberteeditunnused pole veel tulnud või on alles tulnud, ei saa palju loota veel ka peenise pikkusest.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

swagy6324 kirjutas:
kiiiiiiiiiiiiiisu kirjutas:kallikesed , ikka ja jälle peab meelde tuletama , et oluline ei ole mitte pikkus , vaid ümbermõõt ;)
sest , et KESKMISE eesti naise tupe sügavus on 12cm , niiet oma uhkete 17-18cm peenistega pole teil midagi erilist peale hakata ;)

kas 3cm ümbermõõt on normaalne?
vabandust 6 :)

Külaline kirjutas:
swagy6324 kirjutas:
kiiiiiiiiiiiiiisu kirjutas:kallikesed , ikka ja jälle peab meelde tuletama , et oluline ei ole mitte pikkus , vaid ümbermõõt ;)
sest , et KESKMISE eesti naise tupe sügavus on 12cm , niiet oma uhkete 17-18cm peenistega pole teil midagi erilist peale hakata ;)

kas 3cm ümbermõõt on normaalne?
vabandust 6cm :)
Vasta

Mine “Esimene vahekord”