Re: Kui pikk peaks poisil olema?

Järjekordne... kirjutas:Isegi tüdrukud ei põe nii palju oma väikeste rindade pärast, kui poisid põevad oma vinkude pärast... Suva, kui väike peenis on. Kes see ikka tahab, et talle mingi 30 sentimeetrine vänt sisse lükatakse? :D
miks seda 30 sentimeetrit tambitakse? ilmselge ülepingutus. aga vahe ju on kas poisil on 8-10 cm või 15-17 cm, mis pole midagi nii suur, et sisemisi vigastusi tekitaks. ma olen üsna kindel, et kui tüdrukutele näidata 8 sendist munni ja 15 sendist munni, siis enamus valiks selle suurema.

vertigo kirjutas:
Järjekordne... kirjutas:Isegi tüdrukud ei põe nii palju oma väikeste rindade pärast, kui poisid põevad oma vinkude pärast... Suva, kui väike peenis on. Kes see ikka tahab, et talle mingi 30 sentimeetrine vänt sisse lükatakse? :D
miks seda 30 sentimeetrit tambitakse? ilmselge ülepingutus. aga vahe ju on kas poisil on 8-10 cm või 15-17 cm, mis pole midagi nii suur, et sisemisi vigastusi tekitaks. ma olen üsna kindel, et kui tüdrukutele näidata 8 sendist kadakas* ja 15 sendist kadakas*, siis enamus valiks selle suurema.
Ok, 30 cm oli vb liiga ekstreemne näide. Lihtsalt koomiline on see, kuidas kõik kirjutavad a`la: ma olen 10 aastane ja mul on kõvana 6 cm. Normaalne? Arvata võib ju, et kõik ütlevad, et normaalne on. Kes see ikka tuleb ütlema, et sa oled ebanormaalne, sul on liiga väike peenis. Ma ei saa aru, miks poisid selle pärast nii palju põevad. Ja nii noorelt juba.
Heh

Järjekordne... kirjutas:Ok, 30 cm oli vb liiga ekstreemne näide. Lihtsalt koomiline on see, kuidas kõik kirjutavad a`la: ma olen 10 aastane ja mul on kõvana 6 cm. Normaalne? Arvata võib ju, et kõik ütlevad, et normaalne on. Kes see ikka tuleb ütlema, et sa oled ebanormaalne, sul on liiga väike peenis. Ma ei saa aru, miks poisid selle pärast nii palju põevad. Ja nii noorelt juba.
nii noorelt põetaksegi selliseid asju. ega siin pole vähem tüdrukuid kes juba 10-11-aastaselt oma rindu opereerida tahavad.

darkesquire kirjutas:Mitte ükski seadus ei keela müüa alaealistele kondoome,tikke,tulemasinaid,libesteid vms. ( kui nad just ei ürita neid osta erootikakauplusest)
!!!!! Ja VOT sellest ma aru ei saa, me võime seksida aga mei või nautida paremaid asu mida seksis kaustada!!!
selle seaduse peaks loogilest mõeldes ära keeldama !!!!
Vasta

Mine “Esimene vahekord”