Nii palju kui ma tean, siis pole peenise pikkus nii võrd oluline seksuaal vahekorda arvestades, sest erektsiooni ajal on nagunii ikkagi enamus peeniseid enamvähem sama pikkused. Probleem tekib sellisel juhul kui mehe ja naise suguakt saab häiritud olema ntx suur peenis ja väike tupp v siis vastupidi. Kuigi sellised asjad on ka suht lahendatavad vastavate pooside ja asjadega. Peenise suurus võib siis ainult mu arvates probleemi valmistada rohkem psühholoogilisel tasandil. Kuid nii palju võin öelda enda puhul: pigem suurema übermõõduga kui pikem.
don't pray for easy lives;
pray to be stronger people.

Re: Kui pikk peaks poisil olema?

kalervo kirjutas:13-aastaselt ei ole veel kombekski seksida. Ja kui sa seksimisvanuse oled saavutanud, on sul kindlasti sentimeetreidki juba rohkem kui praegu. Seni löö pihku kui isu tuleb.
vaidlen selle seksimisvanuse kohapealt vastu . ei ole olemas nö seksimisvanust , igaüks teeb seda siis kui tahab/ on valmis . :wink:

darkesquire kirjutas:Mitte ükski seadus ei keela müüa alaealistele kondoome,tikke,tulemasinaid,libesteid vms. ( kui nad just ei ürita neid osta erootikakauplusest)
On ka meid erootika poest välja visatud. Ma olin peale kooli liiga heas tujus ja jäin seal poes dildoletti vaatama.
Oli ka juhus millal mulle ei müüdud R-kioskis kondoomi. See oli üsna kahtlane.
Martin !
M a r t i n !

darkesquire kirjutas:Mitte ükski seadus ei keela müüa alaealistele kondoome,tikke,tulemasinaid,libesteid vms. ( kui nad just ei ürita neid osta erootikakauplusest)
see jutt ei vasta tõele... seadusega on keelatud tikke ja tulemasinaid alla 14a. müüa, aga kondoomidest ei ole midagi juttu :D
ja minuarust see on eestis seaduse vastane, et ei tohi olla vahekorras alla 14 aastaselt.

kalervo kirjutas:Missuguse seaduse vastane? Ega Eestis kehtivad seadused ei saa olla Eesti seaduste vastased. - Kui ma Eesti seadustest õigesti aru olen saanud, täiskasvanud ei tohi alle 14-aastasega seksuaalvahekorras olla, aga kui kaks alla 14-aastast omavahel seksivad, seda keegi ei keela.
Ma olen niipalju lugend et ntx 13 aastane võib seksida 11-15aastesega, kui ma ei eksi.

Elektriraudtee kirjutas:
kalervo kirjutas:Missuguse seaduse vastane? Ega Eestis kehtivad seadused ei saa olla Eesti seaduste vastased. - Kui ma Eesti seadustest õigesti aru olen saanud, täiskasvanud ei tohi alle 14-aastasega seksuaalvahekorras olla, aga kui kaks alla 14-aastast omavahel seksivad, seda keegi ei keela.
Ma olen niipalju lugend et ntx 13 aastane võib seksida 11-15aastesega, kui ma ei eksi.
kui sa oled alla 14a siis sa võid seksida teise 14a. kui üks on alla 14a ja teine üle siis on see ebaseaduslik ja karistatav. nagu see kedagi takistaks a ma panen lihtsalt tarka :D
M a r t i n !

Hästi hästi teemaväline teema korra. Vabandan :)
martiin kirjutas:Olen 13 ja on 14,3 :oops:
Martin, ma arvasin koguaeg, et Sa oled mingi 16,17. Aga tuleb välja, et nooremad poisid oskavad ka päris tarka juttu rääkida :)

kiiiiiiiiiiiiiisu kirjutas:kallikesed , ikka ja jälle peab meelde tuletama , et oluline ei ole mitte pikkus , vaid ümbermõõt ;)
sest , et KESKMISE eesti naise tupe sügavus on 12cm , niiet oma uhkete 17-18cm peenistega pole teil midagi erilist peale hakata ;)
:)

Just olen totaalselt nõus " kiiiiiiiiiiiiiisu "-ga. Niiet, olge õnnelikud kui teil vähemalt 10-12 cm on ; )

Aaa ja vanustega seoses : kui Sa oled kasvavas eas, siis arvatavasti kasvab Sinuga koos ka Su Väikemees ;) Niiet natuke pointless on küsida kas see on normaalne, kui ma (NÄITEKS) olen 11 ja 9,5 cm.

Või siis kui sulle tundub oma vanuse kohta liiga suur olevat, siis c'mon vähemalt meeste seas oled sa rohkem tegija, sest teie mõõdate ju pikkuses( a la kuule, aga mul on ju suurem kui sul ) . Niiet palju õnne Sulle, võid õnnelik olla . :)

seksikaskiizu kirjutas:
kalervo kirjutas:13-aastaselt ei ole veel kombekski seksida. Ja kui sa seksimisvanuse oled saavutanud, on sul kindlasti sentimeetreidki juba rohkem kui praegu. Seni löö pihku kui isu tuleb.
vaidlen selle seksimisvanuse kohapealt vastu . ei ole olemas nö seksimisvanust , igaüks teeb seda siis kui tahab/ on valmis . :wink:
Olen sinuga nõus mulle meeldiks ka seda kohe teha mitte KUUE AASTA PÄRAST!!!
Vengeance kirjutas:
Keelavad küll. Tulemasinad ja tikud jne lähevad kõige kergema astme pürotehnika alla.

No jah aga kondoome jalibestit olen ise ka ostnud mõtlesin et äkki on peenis piisavalt suur et kondoomis väike ei oleks aga on :( :D
Vasta

Mine “Esimene vahekord”