Re: 14 ja seks!?

Tere!

Ei soovita veel 14-aastaselt seksini jõuda, vaid pigem natuke oodata. Tihti on see ka nii, et üks pool tahab, aga teine pole veel üldse valmis. Seksiga kaasnevad alati ka riskid, näiteks võimalus rasedaks jääda, seda ka kaitsevahendeid kasutades. Soovitan mõelda ja veidi veel oodata.

Rääkige teineteisega... Usaldage teineteisele omad fantaasiad...

enne teineteise katsumist on tark alati käsi pesta ja seda viimast ka Pärast... Kondoomi kasutamine 6ppige selgeks koos... koos m6nusam pulli teha :) Sellest ilmselt peaks alustama... aaa soe soovitus, kui juhuslikult sperma satub kuhugi, siis sooja puhta veega pesemisest, loputamisest t2itsa piisab, et juhuslikke tagaj2rgi ei oleks. Pakkuge teineteisele Hellust nii palju, kui mahub ja "normaalsed inimesed", saatke persse! vahet ei ole millal... et v66ras k6rv ei kuuleks, silm ei n2eks! sest ka mulle r22giti kunagi teooriaid noku katki minekust jne.

Armastust ja Päikest Teile! ... ja julget peale hakkamist!

Ausalt öeldes, ei näe mina põhjust miks seksida 14 aastasena. Elu on alles ees ja neid võimalusi veel tuleb küll ja küll. Aga see on teie enda teha, kui te seda tõesti nii väga soovite. Räägi tüdrukuga, sellest mida te mõlemad tahate ja ootate. Ja kui asi läheb nii kaugele, siis kindlasti kasutage kondoomi!

Rintsik kirjutas:Ausalt öeldes, ei näe mina põhjust miks seksida 14 aastasena. Elu on alles ees ja neid võimalusi veel tuleb küll ja küll. Aga see on teie enda teha, kui te seda tõesti nii väga soovite. Räägi tüdrukuga, sellest mida te mõlemad tahate ja ootate. Ja kui asi läheb nii kaugele, siis kindlasti kasutage kondoomi!
Kui sa ei näe põhjust, miks seksida, siis seksinud sa ilmselt kunagi ei ole, ehk sinu arvamus on suht tühine.
Vasta

Mine “Esimene vahekord”