Poiss...

Selline mure,et poiss tahab minuga seksida,aga mina ei soovi..
Ta on mulle palju rääkinud,et muidu võib tal kontroll kaduda koos minuga ja et asjad võivad käest ära minna nii..ühesõnaga ta peaaegu et surub mulle seda peale ja kui ma ytlen ei sis ta solvub..kùsimus sis selles,et kas ma tõesti pean ta nyyd maha jätma selleprst,et ma ei soovi seksida temaga??-tema 16,mina 15..palun normaalseid vastuseid,mis tegelikult ka aitavad.

Re: Poiss...

Oot, ma ei saa nüüd aru - et kui ei seksi, siis võib kontroll käest ära minna?

Igatahes - kindlasti ei pea sa tegema midagi, mida ise ei taha! Kui tunned, et ei taha, ei ole valmis jm, siis ära tee seda. Kui poiss seksi peale surub ehk sinu soovidega ei arvesta, siis jah, pigem soovitan lahku minna kui et midagi vastu tahtmist tegema hakata. Tegemist on sinu kehaga ja sina otsustad.

Paraku tasub ta maha jätta. Sest olgem ausad, selline "võib kontroll käest kaduda" ei ole julgustav, pigem hirmutav ja tõsine ohumärk.vastu enda tahtmist ei tasu midagi teha. Peaalegi, pealesunnitud vahekord on seadusega karistatav. Jäta maha. Algul raske, aga pärast ka endal hea meel, et ei lasknud enda keha ära kasutada.

Siin tuleb jah öelda otse poisile "ma ei ole valmis, ei kavatse seda sunniviisiliselt teha ja kui sulle see ei sobi, mine lihtsalt ära/läheme lahku ära". Esimene vahekord mõjutab seda, kuidas sa terves tulevases (täiskasvanuelus) elus seksi suhtud ja kui see esimene kord on olnud ebameeldiv, ei saa sa alateadlikult seda ilmselt kunagi nautima.
Vasta

Mine “Esimene vahekord”