Re: Kas sugulasega tohib?

#9
termomeeter kirjutas:Ei tohi.
Äkki siis tood välja ka miks ei tohi? Sina pole mingi võimuesindaja, kes võiks siin kedagi keelata, seega palun viidet seadusele.

Hetkel tuli meelde ainult KarS§ 144. Suguühendus järeltulijaga:
Vanema, vanema õigustega isiku või vanavanema poolt lapse või lapselapsega suguühendusse astumise eest - karistatakse kuni kolmeaastase vangistusega.
Vasta

Mine “Esimene vahekord”