Poiss tahab väga, aga mina...

Olen 15 aastane tüdruk, koos 17 aastase poisiga ja juba päris pikalt. Temal on huvi "selle" vastu päris suur, meil on olnud palju võimalusi lõpuni minna, kuid alati olen ma viimasel hetkel blokki pannud.
Me oleme teineteist rahuldanud küll igat teist moodi, aga seksinud pole. Ma tunnen, et ma pole endas siiski päris kindel, ma usaldan seda poissi väga, ma ei häbene ennast tema ees aga alati, kui tuleb see küsimus, et: "kas täna lähme lõpuni?", " tahad ise peale panna?" või proovib ta siis küsimata alustada pole ma nõus. Kui ma sellele mõtlen siis ma isegi tahaks aga tundub, et mis mind kinni hoiab on need ühiskonna arvamused ja tabud, tundub vahel, et see kes ei ütleb pole mina vaid mu sõbrannad ja kõikide teiste arusaamad et ma olen veel liiga noor... Ma tõesti ei tea mida teha, ma ei tea enam mida ma ise arvan, kas ma tahan või ei, kui ma nii väga põen siis ma vist pole valmis veel, kuid samas tunnen et olen. Ma kardan ka selle pärast et kui kaua tema valmis ootama on, äkki läheb teist ja lihtsamat teed. Kui me sellest ainult räägime,ilma et tegudel parasjagu oleks lõpeb pigem solvumistega, sest kummagile ei sobi antud vastused, kui ta küsib miks ei oska ma tõesti muud vastata kui, et "ma ei tea, ma pole veel valmis" tema seda ei mõista et mis see valmis peaks olema :/

Re: Poiss tahab väga, aga mina...

Esimene vahekord on väga eriline sündmus ja seda peaks tegema siis kui sa tunned, et sa oled tõesti valmis. Seega ma arvan, et sa peaksid poisile ütlema, et sa ei ole veel valmis ja tahad veel oodata. Kui ta ei kuula ja ei austa sinu otsust siis see asi ei ole õige. Sa peaksid oma poisiga rääkima sellest, rääkima talle oma hirmudest jne.
Kui poiss aru ei saa siis on ta tõenäoliselt ainult seksi peal väljas.
Aga soovitan poisiga arutada seda teemat jne :)
Edu :)
If im crazy, then who are others?
Vasta

Mine “Esimene vahekord”