Suur mure

Tere, olen kuu aja pärast 16-aastane tüdruk. Oma poisiga olen koos olnud ligi 7 kuud, oleme vahekorras ka olnud ikka päris mitmeid kordi. Aga iga kord peale vahekorda, nt poisi juurest koju jöudes tekib mul röve tunne, vaatan peeglisse ja mötlen, et ma olen ikka odav ja vastik. Muidu pole mul enesekindlusega probleeme, olen oma välimusega täiesti rahul. Tavaliselt nutan ka peale vahekorda ja siis on nii palju tundeid korraga. Kui ma poisiga voodis olen, siis sellel hetkel kui vahekorras oleme, pole sellist tunnet, et küll ma olen nüüd odav jms. Mis ma peaks tegema, et sellest tundest lahti saada?

Re: Suur mure

coldasice kirjutas:Võid pöörduda nõustaja/psühholoogi poole, nemad tegelevad ka vist selliste juhtudega. Suht levinud on taoline asi.
Suht levinud ehk sellises vanuses noored või koguni lapsed pole intiimsuhteks valmis. Jumala eest, kui selline on rahvusvahelise pediaatrite ühingu seisukoht, siis kuidas kaalub selle üles suvalise foorumikasutaja arvamus? Vean kihla, et teemaalgataja on alla 18 või koguni alla 16. Psühholoogidest ei tasu rääkidagi...
Vasta

Mine “Esimene vahekord”