Seksipoosid

Tere, kas keegi oskab nimetada seksipoose mis on poistel nagu kõige mitte tundlikumad, et kauem saaks seksida, et lahti ei läheks liiga kiirelt ;) või mida te teete (poisid) et spermat tagasi hoida kui te ei taha ära lasta jne. Tavaliselt peab peenis umbes 5 minutit või kui pausidega teha siis kauem, aga kuna tegu on natukene enneaegse seemnepurskega, siis loogiline natukene... Aga kuidas ravida seda enneaegset seemnepursket kuna vahest rikub ära kõike jne.. Milliste seksipoosidega poistel kõige kauem on kestnud? Palun aidake

Re: Seksipoosid

5+ minutit pole mitte mingil moel enneaegne, see jääb keskmisesse vahemikku. Kui see juhtub regulaarselt esimese minuti jooksul, siis võib seda kutsuda enneaegseks. Ma ei näe probleemi, aga kui sina näed, siis tõenäoliselt sulle selle aja jooksul tehtavatest toimingutest ei piisa orgasmini jõudmiseks. Sellisel juhul võiksite pigem keskenduda selle aja kvaliteetsemale kasutusele. Anna teada mis sulle meeldib ja katsetage uusi asju selle asemel, et ühe osapoole naudingut vähendada ja loota, et see teeb teie voodielu kuidagi paremaks.

Naastes esialgse küsimuse juurde, et seda mitte täiesti kõrvale heita, siis mina kahjuks pooside kohta soovitusi jagada ei oska. Pigem soovitan proovida uusi asendeid, katsetage ise mis teile kõige rohkem meeldib.

vertigo kirjutas:5+ minutit pole mitte mingil moel enneaegne, see jääb keskmisesse vahemikku. Kui see juhtub regulaarselt esimese minuti jooksul, siis võib seda kutsuda enneaegseks. Ma ei näe probleemi, aga kui sina näed, siis tõenäoliselt sulle selle aja jooksul tehtavatest toimingutest ei piisa orgasmini jõudmiseks. Sellisel juhul võiksite pigem keskenduda selle aja kvaliteetsemale kasutusele. Anna teada mis sulle meeldib ja katsetage uusi asju selle asemel, et ühe osapoole naudingut vähendada ja loota, et see teeb teie voodielu kuidagi paremaks.

Naastes esialgse küsimuse juurde, et seda mitte täiesti kõrvale heita, siis mina kahjuks pooside kohta soovitusi jagada ei oska. Pigem soovitan proovida uusi asendeid, katsetage ise mis teile kõige rohkem meeldib.
lõpuks positiivseid vastuseid ka :D

Eelmine vastaja- küsimust sa muidugi läbi ei lugenud? :wink:
Ta küsis, millist poosi kasutada, et kauem vastu pidada, ilma orgasmi saamata kohe paari minutiga. Koerapoos nüüd vaevalt selleks sobib, see on just kõige mõnusam enamiku poiste (ja kuuldavasti ka tüdrukute) arvates.
Teema algatajale- mingi teatud poosi kasutamine vast orgasmi edasi ei lükka, kui see pole just eriline kamasuutra poos- pea alaspidi puu otsas rippudes :lol: Probleem on selles, et sul on "paagid täis" liiga. Selle vastu aitab sagedasem seksimine või onaneerimine. Kui ikka paar-kolm korda päevas laadungist vabaned, siis nii kiiresti enam lahti ei lähe.
Võib ka aidata see, kui mõtled seksi ajal hoopis kõrvalistele ja ebameeldivatele asjadele, selle asemel, et keskenduda tüdruku pepule, mis sulle parajasti vastu kõhtu käib läts ja läts :D
Vasta

Mine “Esimene vahekord”