Ma ei oska mida enam teha!

Tere, olen 15. aastane neiu kes on süütu. Ma kardan, et seksuaalvahekorras ei saa ma hakkama, kuna hetkel ei saa isegi tampooni tuppe võibolla, ei oska seda lihtsalt õieti sisestada. Kardan, et minu niiöelda "auk" on liiga väike ja peenis ei lähe sinna sisse. Mida teha, kas on mingeid häid soovitusi?
Aitäh!

Re: Ma ei oska mida enam teha!

Hirm on tavapärane, tavapäraselt on aga ka muretsemine asjatu. On väga haruldane juhus, kui tegelikult ka peenis sisse ei mahu (vaginism). Sellest hirmust on siin foorumis ennegi räägitud, ja palju kordi, küll aga on siit tulnud ka hästi välja, et oluline on olla piisavalt lõdvestunud, piisav eelmäng ning vajadusel ka libesti kasutamine. Nii läheb peenis ilusti sisse.

Tampooniga katseta ka lihtsalt uuesti. Kindlasti tee seda päevade ajal just sel hetkel, kui verekogus on kõige suurem, nii läheb tampoon lihtsamini sisse. Tampoonide kasutamise harjutamiseks sobivad väga hästi ka aplikaatoriga tampoonid - neid on lihtsam ja mugavam paigaldada.

Re: Ma ei oska mida enam teha!

termomeeter kirjutas: Tampooniga katseta ka lihtsalt uuesti. Kindlasti tee seda päevade ajal just sel hetkel, kui verekogus on kõige suurem, nii läheb tampoon lihtsamini sisse. Tampoonide kasutamise harjutamiseks sobivad väga hästi ka aplikaatoriga tampoonid - neid on lihtsam ja mugavam paigaldada.
Ning kui sa oledki ainult aplikaatoriga tampoone proovinud, siis proovi tavalisi, minu meelest on just neid palju lihtsam paigaldada.
Vasta

Mine “Esimene vahekord”