Kas ma tahan süütust kaotada?

Lugu on selline et olen 12 (tüdruk) ja noh tahaks süütuse ära kaotada...asi on selles et pole suhtes aga kardan et kui astun suhtesse poisiga kes soovib seksiga siis on nagu üli piinlik, Eriti arvestades seda et see peaks esimene kord valus olema (vähemalt olen nii lugenud) ja mu vaist ütlev et te hakkate kirjutama: kui kavatsed süütuse kaotada kaota see inimesele keda sa usaldad ja kelle ees pole piinlik jne
Palun arve kirjutage seda jama :)

Re: Kas ma tahan süütust kaotada?

Ananymous kirjutas:12 ei tohi veel seda seksi värki teha

Teise alaealisega võib.

Oota ikka kuni see õige kutt tuleb, ma arvan et kunagi kahetseksid sa seda väga, kui suvalisele oma süütuse kaotaksid.

Mis teema see üldse on viimasel ajal, et süütusest vaja "lahti saada" nii noorelt???
Baby, I don't know what love is, maybe I'm a fool, I just know what I'm feeling and it's all because of you. ˇˇ

haige tõesti.. nii kahju, et 12-aastased tüdrukud nii üle muretsevad neid asju ja ei näe seda kõike nii nagu see tegelikult on.. 12-aastaselt sa suure tõenäosusega isegi ei ''saa'' endale sellist suhetki, kus asi seksini jõuaks. ja isegi kui leiadki kellegi, kellel samad soovid on nagu sul, siis.. kui vanat poissi sa endale ihaldaksid? 13-aastast, ma pakun? 13-aastased poisiklutid põevad sama palju kui sina, sest nad on samamoodi süütukesed alles. seega oleks see mõlemi jaoks esimene kord. aga jah, selles vanuses lihtsalt ongi mingi hull kiim peal, see on enamikel pubekatel nii. ma mäletan kui ma ise olin 12-13.. sama asi oli, hullult oleks tahtnud seksida (tüdruk olen). aga see on tegelikult lihtsalt tahtmine.. tõesti, kui laseksid end praegu kellelgi läbi nik.kuda, siis pärast oleks sul raudselt oi kui halb olla. aga katsu sa seda inimesele selgeks teha.. muide, võid 99% kindel olla, et mingit mõnu sa esimesest vahekorrast küll ei saa ;). ainult valu, ja oi kui palju :)!

Nii kaua, kui su vanus veel kellal on... Ja peale seda ka, no tõsiselt, võta mõistus pähe. "Tahaks selle lihtsalt ära kaotada" Sa oled 12, sa oled nii... noor veel. Ei tea täpselt, milline sa välja näed, aga ma vaatan oma kooli 12-aastaseid ja mõtlen, et nad ei ole valmis. Ja kutsud "jamaks" seda, et me ütleme, et oota usaldusväärne inimene ära? Okei, kepi mingi suvalise jorsiga ja poole aasta pärast tuled sa siia meile nutma, kuidas sind koolipeal litsiks kutsutakse (Ära tee seda).
"My heart is just too dark to care,
I Can't destroy what isn't there"

hahaha okei ma nüüd 14 ja te ei kujuta ette kui naljakas mul on lugeda mis ma siia kokku olen kirjutanud hahah aga noh igastahes olen ma endiselt süütu ja nagu olen hakanud veits seksuaalsuses kahtlema aga praegu usun et olen ikka hetero...süütuse kaotamisega ei ole ka kiirustama hakanud sest aega on ja pole seda õiget inimest veel leidnud..nagu dont get me wrong mul on võimalusi olnud ja ma vahepeal horny as fu*k aga jään endale kindlaks ja ilmselt ei tee seda veel nii pea :)
Vasta

Mine “Esimene vahekord”