Re: Olen seksiks valmis aga ei poissi pole, aidake!!!

olen ka 13. palun ärge hakake nüüd mõnitama ei nii vara jne aga mina kaotasin paar päeva tagasi süütuse. enne oli ka umbes tahan täiegaa jne, aga mida lähemale see päev jõudis seda raskemaks see läks. lõpuks kui see päev käes oli siis ma küll jah tegin selle ära, aga ma sain aru et tegelikult ei olnud ma ikka selleks päris valmis. niiet mõtle enne kui sa nii noorelt süütuse kaotad.

Re: Olen seksiks valmis aga ei poissi pole, aidake!!!

Tüdruk, ära jama. 10 aasta pärast muidu ulud kuskil buduaaris teemal kuidas kaotasid süütuse mingile suvalisele jorsile ja et oleks ka tahtnud, et see oleks kuidagi eriline
Üleüldse, mis kiire selle süütuse kaotamisega on? Tundub, et olen pagana vanaks jäänud. Kui ma 13 olin siis ainuke süütus mille peale mõtlesin, oli naabrimehe žigulli oma. Põlluralli süütus. See sai võetud. Ja ei mäleta ka, et omavanused sõbranjed oleks süütuse kaotamisest pläkutanud. Pigem meie, poisid, ajasime omavahel seksijutte ja need piirdusid ka rohkem teemal ''nägid, Maril vist on tissid kasvama hakanud' mitte et ''oi kus tahaks Marile ära keerata' :D
Vasta

Mine “Esimene vahekord”