:roll: kui tema ei tea siis sina ikka tead ju ja saad alati näidata aga üldises vaates peaks enamus poisid siiski teadma kus ee asub kuna telekas nii palju neid asju näidatakse
If it doesn't feel right, it probably isn't.

No kui olete juba sealmaal, et tahate sekseluga alustada, siis peaks ikka veenduma, kus selleks tarvilikud kehaosad ka asuvad eks :D :P
Ükskõik, mis teil ka südamel ei oleks.
Ärge pidage seda liiga tähtsaks.
Vähe on asju, mis kauaks tähtsaks jäävad.
Kõik möödub.
Kõik asendub millegi uuega!

Re: Kui poiss on süütu, kuidas...

.. kirjutas:.. ta teab, kuhu enda peenis panna ?
kui ma olen ise ka süütu ja poiss on ka, siis äkki ta ei tea, kuhu ta enda peenise panema peab ja asi jääb katki , või tavaliselt nii ei juhtu ?
Seks ei piirdu ainult peenise-tupe kontaktiga, seks on palju rohkem kui ainult füsioloogia. See on ka helluse, hoolitsuse ja armastuse väljendamine sõnadega ja puudutustega. Siia kuuluvad ja suudlused, kallistused, silitamised jne - kõik, mis võib teisele inimesele meeldida.
Selle pärast ma ei soovita alustada sellest et otsida "kus see õige koht on". Olge koos, nautige seda olemist ja kinkige teineteisele rõõmu ja siis ülejäänud tuleb iseenesest välja.

Kõige helgemaid hetke!!!! :wink:
Maggy(konsultant)
P.S. Töötan nüüd teises kohas.

Re: Kui poiss on süütu, kuidas...

kõige kindlam on ikka see kui tüdruk ise riistast kinni võtab ja õigesse kohta suunab:), oleneb muidugi mis asendis keegi penetreerima hakkab, et alati pole üldse tussu ja võmp vaateväljas, ja kui poiss tunde järgi suruma hakkab siis võib ju vabalt juhtuda et surutakse nt kliitori peale, kujutan ette et tüduku jaoks pole see eriti meeldiv... ehk siis milleks piinata endid, usun et tüdruk teab enda keha kordades paremini kui poiss...

sõbranna rääkis kunagi, et tal paljud sõbrannad, kellega pole poisid hakkama saanud, et riista tuppe ja asi katki jäänud, mis paneb nagu täiesti imestama, et need tüdrukud ise siis üldse vist huvitaud ei olnud v. et umbes: "ah kui ise sisse oskad panna siis võid juuuuu mind kadakas*, mina sind aitama ei hakka" :?:
Suletud

Mine “Esimene vahekord”