Nu maitea mind erutab ntx kui kutt kissib või siis lihtslat silitab mind. a suht mõnus kui lihtsalt käe jala peale paneb või noh tead kui keegi su põske silitab või miski erilise pilguga vaatab võib ka erutav olla. AGa siiski nagu enamus asju ikkagi sõltuvad sellest konkreetsest olukorrast.
don't pray for easy lives;
pray to be stronger people.

Re: Tüdruku erutumine?

Kindlasti olete kuulnud lauset "Tüdrukud armastavad kõrvadega" Nii on see ka erutumise korral. Suureks abiks on, kui viia neiu õigesse meeleollu just sõnadega. Rääkida, kui kallis ja eriline kaaslane sinu jaoks on. Samal ajal võib ka vaikselt suudelda-just kaelalt ja õlgadelt. See peaks neiu õigesse meeleollu viima, misjärel saab juba keskenduda suudlemisele või muudele mõnusatele tegevustele.

Olen tüdruk, ja kui enda seisukohalt võtta, et mis erutab.. ma usun et kui poiss sasib õrnalt juukseid, suudleb õrnalt kaela, jõudes ka nii huulteni. silitad keha, lähed käega pluusi alla, silitad teda. hoiad teda õrnalt, silitad käevarsti, teed musi- ja tuletad talle kõrvasosistades meelde, et ta on kõigeparem tüdruk üldse ( no seda juhul, kui se nii on ;D ) aga sen haigelt armas nagu .
(:

Olen tüdruk, ja kui enda seisukohalt võtta, et mis erutab.. ma usun et kui poiss sasib õrnalt juukseid, suudleb õrnalt kaela, jõudes ka nii huulteni. silitad keha, lähed käega pluusi alla, silitad teda. hoiad teda õrnalt, silitad käevarsti, teed musi- ja tuletad talle kõrvasosistades meelde, et ta on kõigeparem tüdruk üldse ( no seda juhul, kui se nii on ;D ) aga sen haigelt armas nagu .
(:
täiesti nõus, mulle meeldivad samad asjad. :P

Külaline kirjutas:
(:
täiesti nõus, mulle meeldivad samad asjad. :P

Jep ka mina olen nõus, ja vb oleks eriti erutav see kutsudes tüdruk enda poole ööseks ja siis küünlavalgel vms...
Kui sul on mure ära heida meelt, siia kirjutades on sul pool muret läinud ^.^
Ole kannatlik ja jätka oma teekonda!
Ole positiivne!
Ära karda!
Kasuta tahtejõudu!
Ja valluta maailm!

Mina isiklikult ei erutu kohe, kui poiss hakkab näperdama ja kohti silitama, see on pigem nagu eemaletõukav.
mulle meeldib, kui poiss hakkab algul mesijuttu ajama ja siis vaikselt tuleb lähemale ja siis õrnalt suudleb huuli ja siis kaela jne. Soovitaksin paljudel poistel nii teha tüdrukutele alguses , sest väga paljudele tüdrukutele on see kohene käperdamine pigem just vastik ja ei tekigi tunnet, et võiks teha. Ja uskuge mind, pärast on vahekorras hoopis parem (H) :) loodan, et aitas

Et siis enda kogemusest, :D
Olime voodis ja ma ''mudisin'' ta rindasi, ja hiljem kui värk tehtud oli, küsis mult et kui ma ta rindadega mängisin, et kas mul oli ka mingi eesmärk, ja ma vastasin et enda mõnuks eks:D:D
aga seepeale ta vastas et see erutas teda väga, aga oli aru saada ka et ta niheles päris palju :O
:)

Oeh, mind kütaks rämedalt nii :
Algul suudleb mind, siis läheb alla poole, rindade juurde ja mudib neid jne, kui tunneb, et seal asjad tehtud, siis läheb tupe juurde, aga üle keha ja õrnalt, mmm, siis silitaks seal tupe juures jne.. aga kui juba tahab, noh, nö vahekorda tegema hakata, siis ta algul õrritaks... et ei hakka kohe tegeme, vaid õrritaks :D et, algul ta peenise või keelega teeks tupe ümbert õrnalt ja siis ta paneks peenise otsa sisse nii moodi natukene aega, umbes 2-4 korda sisse ja ss lõpuks paneks ilusti sisse ära.. mmm.... :D

Jhuo kirjutas:Oeh, mind kütaks rämedalt nii :
Algul suudleb mind, siis läheb alla poole, rindade juurde ja mudib neid jne, kui tunneb, et seal asjad tehtud, siis läheb tupe juurde, aga üle keha ja õrnalt, mmm, siis silitaks seal tupe juures jne.. aga kui juba tahab, noh, nö vahekorda tegema hakata, siis ta algul õrritaks... et ei hakka kohe tegeme, vaid õrritaks :D et, algul ta peenise või keelega teeks tupe ümbert õrnalt ja siis ta paneks peenise otsa sisse nii moodi natukene aega, umbes 2-4 korda sisse ja ss lõpuks paneks ilusti sisse ära.. mmm.... :D

Aahhhh... tahaks!!!

Nii, olen ise tüdruk ja mind erutab see kui poiss õrnalt suule suudleb ja samal ajal käega silitab nt selga v sääri. Teglt mulle eruti suur käperdamine ei meeldigi nt rindade mudimine. Ja mõte sellest, et poiss mu peale hingaks, ajab küll judinad peale, aga mitte mõnust vaid vastikusest. Kaela suudlemine ka mulle ei meeldi. Teglt meeldib mulle hellus ja see, kui poiss sülle võtab ja vaikselt puudutab. Muidugi on peale õrnade suudluste kõige parem siiski see, kui poiss sind kiidab nt "sa ajad mind hulluks" v "sa oled ilusaim tüdruk" jne, aga kui keegi ütleks mulle nii " sa lic nii kuum,et kepiksin sind öö läbi", ss ta kahetseks seda vist elu lõpuni.

Minu kogemused oma tydrukuga on et alguses kissise natuke ja ss ma vaikselt oma käega tema seljalt allapoole läksin kuni panin oma käe ta pepule ja siis ta ytles et ma hoikas seda seal sest see oli mõnus tema jaoks ja ss pärast poole panna vaikselt käsi pluusi alla ja siis rindasid silidada jne ja lõpuks oledgi seal all teed näpuka ringe või silitad vaikselt seda võid isegi näpu otsa märjaks teha kui soovid ja ss lõpuks ongi asi tehtud

thebasegirl kirjutas:
Pantaloone kirjutas:Kyssa... kas vaimne s2ra t2nap2eva tytarlapsi enam ei huvita?
Luuletuste kirjtamine? Muusika?
Muidugi huvitab, see ongi see nõks, mille pärast tüdrukute südamed sulavad
Ahh kui sooviks olla seal...
Silitada oma kitarri keeli ja neid siidjaid juukseid...
ja unustada k6ik muu...Oma sisemise lapsega luule keeles suhtlemine viib eemale k6ik pahad ja stressid... ja seda viimast ilma igasugu keemiatta...

Armastust ja Päikest Sulle! ...et k6ik Su unistused täituksid... Täna, Nüüd ja Praegu! <3

Külaline kirjutas:
thebasegirl kirjutas:
Pantaloone kirjutas:Kyssa... kas vaimne s2ra t2nap2eva tytarlapsi enam ei huvita?
Luuletuste kirjtamine? Muusika?
Muidugi huvitab, see ongi see nõks, mille pärast tüdrukute südamed sulavad
Ahh kui sooviks olla seal...
Silitada oma kitarri keeli ja neid siidjaid juukseid...
ja unustada k6ik muu...Oma sisemise lapsega luule keeles suhtlemine viib eemale k6ik pahad ja stressid... ja seda viimast ilma igasugu keemiatta...

Armastust ja Päikest Sulle! ...et k6ik Su unistused täituksid... Täna, Nüüd ja Praegu! <3
Oi, kui armas! Made my day :) <3
Vasta

Mine “Esimene vahekord”