Oma kogemuse põhjal võin öelda, et tegelikkuses ei ole see üldsegi nii hull!
Ka mina kartsin valu väga, kuid see oli asjata :wink:
Ära muretse tühiasjade pärast.
Galaktikate seas on kõik asjad tühiasjad.

Wouldn't it be nice
if there was an Escape key
for all of our problems?

Rakendus-psühholoogia õpilane :)

:D .
ma ei kartnud vahekorda, hoopis pige seda tunnet mis mind
valdab selle ajal ja kas see on valus.
kuid oli mõtetu karta.
se ei olnud yltse valus..
vb saab seda võrrelda systiga :D :D :D
korra oli natuke valutorget tunda ja kõik.
aga muidugi seda et oleneb inimesest. :)
Surin Su silmade jääkülmast pilgust,

ja armastasin ometigi.

meie olime ka tükk aega enne seda(juba mitmeid kordi enne ja ka tol õhtul) pettinguga tegelenud :D .....võtsin poisilt suhu, tema tegi mulle keelekat jne....aga kui ikkagi läks seksiks lõpuks, oli mul ikkagi valus.ja kohe korralikult :? ....poiss oli küll väga õrn, ja sai aru et mul on valus, ning tegime pausi korraks...verd ei tulnud....olin 14 ja poiss 18 ja mõlemad süütud :wink:
Ein Bisschen Frieden, Ein Bisschen Sonne Für Diese Erde Auf Der Wir Wohnen

melly kirjutas::( sama probleem mina 14 poiss 18 aga lihtsalt ma ei julge.kõik kardavad valu ma isegi valu ei karda aga just seda vere kogust :( :( :( :( :( :( :oops:
nu ma ei usu, et see vere korgus nüüd hirmus suur oleks. paljudel juhtudel ei tulegi verd ja kui tuleb siis ilmselt määrib natuke.
don't pray for easy lives;
pray to be stronger people.

nagu lugege eelnevaid teemasid
ja igal ühel on see ikka inviduaalne kui palju sul verd tuleb või valus sul on
mul endal ei tulnud üldiselt verd mingi paar täpikest tuli hiljem püksikutele
ma ka alguses kartsin toda vere pleki suurust aga inimene kellega magad ei tohiks selliste asjade pärast muretseda kuna tähtis on ikka see kudas sa end temaga tunned
ja valus ka polnud midagi polnud,tundetu
Üksindus

Minul oli küll nii, et kartsin ka seda.
Aga kõik juhtus nii äkki.
Ta ei ole mu poiss-sõber.
Aga lihtsalt väga hea sõber, kes mulle väga meeldib.

Igatahes minul ei olnud valus ja verd ei tulnud peaaegu üldse.
Teist korda pole seda veel juthunud.
Aga ärge kartke. :wink:
See on armas.
Muidugi armsam oleks kindla partneriga, kellega koos olla, aga ikkagi :P

ütleme nii et kuni eilseni põdesin minagi selle pärast,et olen syytu ja kardankõike seda verki.
aga eile juhtus see, mille esimest korda ootavad KÕIK noored.
See oli valus(minu jaoks, mõnel teisel ei pruugi yldse valus olla)
Ja verd...voodipesu oli piisavalt verine ja määris järgmisel päävalgi
vb on lihtsalt asjad mul midagi valesti aga jh...
ei tasu karta...ja kahetseda ammugi mitte
seks ei ole asi mida kahetseda(:

Mul ei olnud ka absoluutselt valus. Tõesti. Ise ka imestasin, et mida ma kartsin niiväga.. Ja mingit verd ka ei tulnud. Aga jah.. ma usun, et neil paaridel, kes pettinguga alustavad, polegi hullu esimesel korral, sest siis tuntakse teineteise kehasid ja polda enam nii krambis vaid nauditakse juba üksteise ihu lähedust.
appikene! peatage rong, ma tahan maha minna!

Pealkirjast lähtudes.. üks küsimus oleks.
Kas see on kindel, et esimesel korral kohe neitsinahk puruneb või see ei pruugi nii olla?
Näiteks, et kui tüdruk ei tunne mingit valu ja verd ka ei tule.. Ehk oskate vastata.. :roll:

vot mina arvasin ka, et hullult valus on . koguaeg mõtlesin, et maitea kuidas mina küll ära teen selle . aga vot ei olnud asi üldse nii hull :) ! poiss oli minu vastu hell ja õrn ning kõik läks vägagi hästi !
ise olen 16 ja samavanalt kaotasin ka süütuse . :wink:

Mul oli nt väga valus. Aga verd ei tulnud üldse..
Samas esimene kord oli talvel..aga algus on siiani natuke valus. :?
Aren't the 'good things that come to those who wait' just the leftovers from the people that got there first?

Re: Neitsinahk

Häbelik... kirjutas:Olen 19 ja syytu.tahaks teada kui valus on esimene vahekord?
:oops: :shock: :roll:
palun kommige enda syytuse votmisest ja kui valus see oli!

Ma ise olen 13 ja kaotasin umbes kuu aega tagasi s33tuse,2tlen seda,et mul oli v22222222222222222222222ga valus,ma ei oska seda valu kirjeldadagi,ja ma ei uskunud algul et see nii valus on,verd tuli ka..... :roll:

Olin ise samuti 19. Poiss samuti.
Väga valus oli. Soovisin ise seda ning olin valmis aga valu oli esialgu niivõrd jube, et loobusin. Poiss mõistis. Lõpuks ajasin hambad risti ja proovisin lausa vihaga, sest ma ise niiväga tahtsin ning saime hakkama. Üksi ma poleks suutnud :D Verd tuli veidi, järgmisel päeval enam mitte.
Patience

Mõnel on valus , mõnel ei ole. Mõnel tuleb verd, teisel aga mitte. See oleneb kõik inimese enda kehast. See ei ole nii, et kui temal oli valus ja tuli verd et siis kohe sinul ka peaks valus olema ja verd tulema ;)

Enda kogemustest võib öelda, et minul oli valus, esimesed paar korda lausa . Kuid paari korraga see tunne kadus ning kõik see oli seda väärt :) verd tuli imevähe.

Ei olnud üldse valus tegelikult. Kõige alguses, kui polnud päris sisse läinud, siis oli tunne, et kui natuke edasi läheb, siis hakkab valus, aga tegelikult polnud midagi hullu, väga mõnus oli :D Soovitan ise kõige alguses peal olla, siis sul on endal selle üle kontroll ja enda tunde järgi teed :D

Cookiette kirjutas:Oli valus kahel esimesel korral.. Naljakas aga tõsi. Ehk siis ei läinud neitsinahk esimesel korral katki? Aga verekogus ei ole üldse nii suur. See oleneb sellest, milline on sinu neitsinahk. Minul näiteks oli verd võib-olla teelusikatäis.. Seega väga vähe.
See on täiesti normaalne, et esimeseD korrad on tüdrukul valusad.

mul siuke küsimus et , ma olen süütu aga ükakord läks oma poisiga peaaegu seksini välja aga ikkagi loobusin. Kartsin lihtsalt seda valu...aga ma lähen nagu ikka päääris märjaks ja kiima :D :lol:
et kas see siis tähendab et mul ei olegi äkki nii valus ? :)
Vasta

Mine “Esimene vahekord”