nii, veelkord, ma olen endiselt süütu ja endiselt 18, mu kutt kellega ma natuke üle 2 kuu koos olen olnud kaotas oma süütuse napikalt peale oma 14 sünnat ja tal on partnereid ka üksjagu olnud, aga mul pole ikka kuskile kiiret [;)]
loodan et minust on abi ja kui mul abi on vaja siis aidatakse :P

Re: Mis teha??

appiiiii;) kirjutas:Mul on sääne probleem, et ma ei tea kas see on õige või vale. Ma olen 12 ja ma hakkasin mõtlema et kas see on imelik et ma pole veel ühegi poisiga midagi teind, kõik poisid ütlevad mulle ainult et sa oled paks vms (või midagi säänest ) ja siis et paksuke või midagi säänest. Aga kõik keda ma tean on igaleühele meeldind :cry: Mul on küll natuke imelik rääkida aga ikkagi :oops: Ja enda arust ma nagu ei ole väga paks no natuke ikka aga ikkagi :cry: :oops: [/b][/i]
Ma arvan et sa ei peaks sellest brobleemi tegema kuna mina olen kah 12 ja pole kah poistega midagi veel teinud.
Ma olen kah natuke tüsedam ja mulle üteldakse vahel Peki :( :( .Aga see tüsedus on sellepärast et sul on murdeiga!!Et pole midagi sest terve elu on alles ees!!

Re: Millal õige aeg? (kaotada süütus)

Mina kaotasin süütuse 18 aastaselt..3 nädalat tagasi.Kutti tundsin 4 kuud.Me otseselt ei käinud,aga koos olime küll.Kõik oli hästi,ta ikka küsis,et kas ma tahan jne.No ja kuna ta mulle meeldis(ja ma arvasin,et ka mina meeldisin talle),siis nii see juhtus.Ja väga valus oli!(Tegelt see valu vist oleneb,mõnel pole üldse midagi).Peale seda aga kutiga rohkem pole suhelnud.Hiljem kuulsin,et ta oli mulle 4 kuud lihtsalt niisama mesijuttu ajanud,et mind kätte saada ja siis edasi liikuda. Armas eks :) :roll: samas ma ei kahetse,ta meeldis mulle..aga hiljem lihtsalt tuli välja,et mees oli siga ;)

Tervist!
Olen 14 aastane poiss, kes on juba mõelnud tõsiselt seksi peale, nüüd tuli võimalus ka, kuid ütlesin ei. Momendil kahetsen väga, kavatsen lähiajal uuesti proovida tüdrukuga, kas oleks mõtet teha?
PS: ma pole nagu teised 14 aastased, ma olen ikka siin foorumis korralikult uurinud esimese korra kohta, kuidas käituda, mida teha jne.
Kehaline areng on mul ka nagu 16-19 aastasel. Andke teada, mida teha.

Re: tere

kaitz90 kirjutas:minu rate un ***** ma kaotasin süütuse 1 aasta tagasi see kellega ma kaotasin tema rate un ****** orgasmi ajal tydruk karjatas jubedalt :D ma mõtlesin et mis tal viga aga ta sai 5-10 seki enne mind orgasmi see oli mõnus aga te ei pea muretsemqa millal te süütuse kaotate seee tuleb omal ajal

PS! See foorum pole siin selleks et oma ja teiste andmeid jagada :wink:
Ok:D. Anna andeks, aga seda lugedes tuli litsalt naer suule:D (Y):D
Tired of trying, Sick of crying, yeah i'm smiling but inside i'm dieng!

Olen 18. Ja ka siiani süütu. Poiss on. Suve keskpaigas saab 3 aastat. Ja kui nüüd keegi tahab öelda, et vaene mees, peab niikaua kuival olema jne jne jne. Siis on ka muid rahuldamisvõimalusi, peale seksi;)
Poiss mõistab, et ma pole veel valmis ja ootab. Ja kuna ta teab ka minu elu, siis mõistab mind suurepäraselt:). Paar korda on küll pea-aegu seksini läinud, kuid ütlesin ei ja poiss mõistis.
Sina ära muretse:). Oota seda õiget ja kui oled kindlasti valmis, siis alles.
Tired of trying, Sick of crying, yeah i'm smiling but inside i'm dieng!

olin 19kui kaotasin syytuse,samas sõbrannad elasid juba täisväärtuslikku suguelu.ma ei kahetse midagi....olen selle üle pigem uhke...
see "õige" aeg tuleb iseenesest,tunned ise kunas valmis oled...ja poiss/mees kes sellesse imelikult suhtub,pole mingi õige mees...õige partner ootab ära selle aja kuniks leiad et õige aeg on käes...siiski on ju armastus ja tunded kõige olulisemad...

Re: tere

Neiu000 kirjutas:
kaitz90 kirjutas:minu rate un ***** ma kaotasin süütuse 1 aasta tagasi see kellega ma kaotasin tema rate un ****** orgasmi ajal tydruk karjatas jubedalt :D ma mõtlesin et mis tal viga aga ta sai 5-10 seki enne mind orgasmi see oli mõnus aga te ei pea muretsemqa millal te süütuse kaotate seee tuleb omal ajal

PS! See foorum pole siin selleks et oma ja teiste andmeid jagada :wink:
Ok:D. Anna andeks, aga seda lugedes tuli litsalt naer suule:D (Y):D
VÕttis naerumuige suule jah. :D
Inimene eksib niikaua,
kuni ta püüab edasi!

Ma olen 14, poiss on 16. Mõlemad süütud ja ei kavatsegi seda veel kaotada. Me oleme sellest poisiga rääkinud ja tema arvab ka, et seda on õige teha alles sii kui mõlead on täiesti valmis! Kuulge, milleks kiirustada? Selleks, et teiste ees uhkustada: "ma pole enam süütu, plaplapla..." Mida see teile annab? Mida see teistele annab?
Why you left me and broke my heart? Why?! Well, thank you. Because my heart is completely broken!

Ma olin 16 kui esimest korda seksisin oma poisiga . Mul oli ka esimene kord alguses natuke valus , aga kui sul on mõnus , siiis sa ei pane varsti seda enam tähele .. me tegime seda poisiga ühe öö jooksul kolm korda ja kolmas kord oli juba nii hea . Nüüd on mul uus mees ja ma olen nüüd 22 ,mees on selline kes mind ainult tahaks , me seksime vahest päeval ja oleme seda teinud igalpool :) .

Ja õige aeg süütust kaotada on siis , kui sa ise juba väga väga tahad seda .

Ma kaotasin süütuse sel aastal , 12 - aastaselt . Ja ma ei kahetse . Pmst oli see nii , et olime koos poisiga voodis , alasti , ja ss ma hakkasin lampi seksi peale mõtlema . Tõin teisest toast igaksjuhuks kondoomi . Ma küsisin poisilt , et kas ta oleks valmis . Ta ütles , et ta on nõus , kui mina nõus olen , et see kõik minu otsustada . Ma mõtlesin suht pikka aega , aga otsustasin ära teha . Algus oli valus , ja ma ei julgend eriti . Aga ajapikkku valu kadus . Kui juba 2-3 korda olime teind , oli valu suhteliselt kadunud . Mdea , mulle meeldis igatahes . :) Suhuvõtta oli ka täitsa mõnuz . (Y) Mu poisile meeldis see ka , ja me kavatseme veel seda teha . Tavaliselt mu suhted lõppevad suht kiiiresti , aga ma arvan , et see suhe kestab kauem . ;)
Teised võivad mõelda , et ma mingi rõve vms , aga jh , see igaühe otsustada , kui vanalt ta seda teha tahab .

See on küll sinu otsus millal kaotada süütus. Välismaal on juba 12 aastased prostituudid ja sexivad palju . Ega siis sina pea selline olema.Mõtle ise , millal on õige aeg ja kas sa tõesti armastad seda meest. (Või kui sa lihtsalt tahad ilma armastuseta siis on ka oma otsus)Olen 12 ja mina arvan ,et ma vb 16 aastaselt . Aga see ju pole kindel . Vb kaotan hoopis hiljem . Minu jaoks on tähtis ,et mul oleks hooliv mees kõrval :)
Tüdruk olen . btw I'm short . hehe (lol)
Uued tutvused alati oodatud.

You can love me or not.(;
Live the life you love,love the life you live.~Bob Marley <33
Vasta

Mine “Esimene vahekord”