Re: Millal õige aeg? (kaotada süütus)

Õige aeg süütus kaotada on siis, kui oled selleks valmis. Selleks ei ole vanust, vaid see kõik oleneb sinust endast & mitte kellegist teisest. Kui sa arvad ise, et on õige aeg siis tee see ära lihtsalt.
Mina olin 13, kui kaotasin süütuse, paljud mõtlevad, et olen selle üle mingi jube uhke ja kui olengi. Aga mina olin liihtsalt valmis siis, pole minu süü kui minu eakaaslased ei ole veel selleks valmis. Nüüd olen 14, esimesest korrast on möödas 7 kuud. Esimene kord selleks, aga sattusin sellest lausa sõltuvusse ja mind on isegi litsiks sõimatud, et nii õelda magan kõigiga, aga tegelt see ei ole nii, neid on olnud 6, mõne arust palju aga minu jaoks normaalne.

AGA IGATAHES, NNEED KES ON SIIN LAUSA 17, ÄRGE PÕDEGE SELLEPÄRAST, ÜKSKORD TULEB NAGUNII TEIE AEG KA. OLGE ÕNNELIKUD SELLE ÜLE, ET HOITSITE SEDA.
Kaotage, see siis kui olete selleks valmis. 8)

väga piinlik kirjutas:Ma arvan et ma olen armuelu alustamisega päris hiljaks jäänud: olen 21 aastane ning pole isegi ühegi neiuga väljas käinud või suudelnud, rääkimata siis muidugi voodilõbudest. Selline tunne on nagu oleks üks suur eluvaldkond millest mina olen suure kaarega mööda läinud.
Ei, ära mitte mingil juhul piinlikust tunne. Kunagi mõistad, et jutud "sellest õigest" ei pruugigi olla muinasjutud. Nimelt siis, kui sa oled ta leidnud. Ning selle jaoks pole kunagi hilja. Kanal 11 näitas varem (võib-olla näitab nüüdki?) üht seksiga seotud saadet ("Seksi õpetunnid" vms). Seal oli näiteks mees, kes kaotas süütuse alles 37 aastaselt ning justnimelt "sellele õigele". Ta ei tundnud selle pärast vähimatki kahetsust.

Põhiline on see, et sa ei seaks seksi või suudlemist või armastamist lihtsalt üheks elu osaks või tegevuseks. Otsi endale mõni selline tegevus/hobi, milles edukas olemine sõltub ainult sinust ning mitte kellestki teisest. Äkki on midagi, mida sa sooviksid teha, kuid häbened/kardad läbi kukkuda? Võib-olla on see ka põhjus, miks ei ole sa ennast vastassugupoolega lähemalt tutvustanud? Igatahes, tee midagi sellist, mis saab sinus tekitada samasugust kirge ning armastust, nagu teine inimene. Ning "selle õige" võid sa seljuhul leida just sellisel hetkel, kui sa seda kõige vähem ootad.

Olen 18 aastane ning süütus on kaotatud käesoleval eluaastal. Suudelnud olen ühe tüdrukuga. Vahekorras samuti ainult ühega (ning ei saaks öelda, et ma häbelik olen või midagi, sest tüdrukutega suhtlemisel ning läbisaamisel pole kunagi mingeid takistusi olnud. Sõbrannadest puudust ei tule). Lihtsalt tundsin mitmeid aastaid tagasi, et just see tüdruk, kellega ma koos olen, võib olla see õige. Paraku suhe lõppes (minu nooruse ning sellega kaasneva lolluse tõttu) ning ta leidis kellegi teise. Kuid minu tunded tema vastu ei kadunud. Läksin enda eluga edasi, sisimas leppides, et see võimalus on lõplikult käest lastud. Hakkasin tegelema enda vaimu arendamisega (kirjakunst, muusika... Kõik see, mida sa saad vaikselt oma nurgas teha ning selle üle rahulolu tunda) ning täiesti ootamatult viis saatus (või miski) meid paar aastat hiljem taas kokku. Side, mis meie vahel praeguseks on, on midagi sellist, mida ma poleks ka enda kõige utoopilistemates unistustes ette näinud (ning mul on lendav fantaasia).

Igatahes, mõte, mida ma läbi selle pudru-kapsaste segu üritasin edasi anda on see, et elus on ka nii palju muud armastusväärset peale seksi ning suudluste. Otsi need lihtsalt üles. Ning kõigil meist on ju vähemalt üks hea sõber. Tihtipeale pole rohkemat vajagi. :wink:

Ma 21 aastane noormees, siiamaani süütu ning vihkan seda. Muidugi ainus keda selles saan süüdistada on iseend sest mul sotsiaalelu sisuliselt puudub ning tüdrukutega suhtlemises olen täiesti lootusetu. Tohutult häirib kuidas ma olen nii paljust heast ilma jäänud (mitte ainult seks vaid suhted tüdrukutega üldiselt).
Ei arva et seksiga väga varakult peaks alustama kuid palun ärge saage nii vanaks kui mina ja olete ikka süütud, te kahetsete veel seda. Vähemalt mina kahetsen.

wertyu kirjutas:Ma 21 aastane noormees, siiamaani süütu ning vihkan seda. Muidugi ainus keda selles saan süüdistada on iseend sest mul sotsiaalelu sisuliselt puudub ning tüdrukutega suhtlemises olen täiesti lootusetu. Tohutult häirib kuidas ma olen nii paljust heast ilma jäänud (mitte ainult seks vaid suhted tüdrukutega üldiselt).
Ei arva et seksiga väga varakult peaks alustama kuid palun ärge saage nii vanaks kui mina ja olete ikka süütud, te kahetsete veel seda. Vähemalt mina kahetsen.
Ei näe probleemi ikkagi. Minu arust pole midagi hullu. Küll jõuad.

Wertyu teemast rääkides, siis ega midagi ei muutu. Kui 21'selt pole ikka veel seda teinud, siis ega sa selle teoks saamises paremaks ei muutu (ja ega nüüd naised ka kiimasemaks enam ei muutu:D). Lihtsalt läheb veel 1 aasta ja veel 1 aasta jne jne, kuni lõpuks oled 30 ja siis 40 ja no nii ta läheb. Vähemalt äkki saab uue filmi teha, mingi "40 Years Old Virgin 2" 8)
Ega ma sinust palju parem pole, kui et ainult aasta noorem.

drools kirjutas:Wertyu teemast rääkides, siis ega midagi ei muutu. Kui 21'selt pole ikka veel seda teinud, siis ega sa selle teoks saamises paremaks ei muutu (ja ega nüüd naised ka kiimasemaks enam ei muutu:D). Lihtsalt läheb veel 1 aasta ja veel 1 aasta jne jne, kuni lõpuks oled 30 ja siis 40 ja no nii ta läheb. Vähemalt äkki saab uue filmi teha, mingi "40 Years Old Virgin 2" 8)
Ega ma sinust palju parem pole, kui et ainult aasta noorem.
Praeguse asjade käigu juures tundub su filmistsenaarium üpris realistlik sest ühtegi tüdrukut silmapiiril pole. Oleks asi vaid süütuses kuid ma pole isegi suudelnud.

Ma arvan et päris põnev saab olla selle jälgimine et kas ma kaotan ennem süütuse või läbin mõne muu tähtsa elu verstaposti nagu näiteks ülikooli lõpetamine, ettevõtte tippjuhiks saamine, esimese maja/korteri ost, jne.

Külaline kirjutas:Kas see on imelik, et ma olen 17aastane ja süütu? :roll: Mulle tundub väheke, kuna 14aastased elavad päris tegusalt sekselu ja see tekitab minus tunde nagu oleksin ajas maha jäänud.
Üks kord oleks asi peaagu läinud "lõpuni" välja peale suudluste ja asjade, aga ma pidurdasin poissi. Ta ei teinud sellest küll mingit numbrit, kuid ka siis hakkas mul endal natuke imelik. :roll:
minuarust mitte, kuna see on sinu enda valik, millal sa tahad seda teha.

Mina arvan, et õige aeg oleks süütus kaotada täiesealisena või olles vähemalt 16, kuna puberteedieas ei pruugi oma tundeid täpselt mõista ning enamasti suhted purunevad. Seks on pigem ju asi millega väljendada armastust jne.. Kui tõepoolest tahad nii väga siis on ka olemas asi nagu eneserahuldamine. Mida vanemaks saada seda suurem on tõenäosus kohata ''seda õiget'' ning tema hindaks väga seda süütust :'D. Nii et ärge raisake oma ''kingitust''.
It's scary what a smile can hide.

Annabelle kirjutas:Mina arvan, et õige aeg oleks süütus kaotada täiesealisena või olles vähemalt 16, kuna puberteedieas ei pruugi oma tundeid täpselt mõista ning enamasti suhted purunevad. Seks on pigem ju asi millega väljendada armastust jne.. Kui tõepoolest tahad nii väga siis on ka olemas asi nagu eneserahuldamine. Mida vanemaks saada seda suurem on tõenäosus kohata ''seda õiget'' ning tema hindaks väga seda süütust :'D. Nii et ärge raisake oma ''kingitust''.
Abielus olles.

Ma mäletan, et kui üks klassikaaslane süütuse kaotas 19. eluaastal, ei mõistnud keegi, kuidas see juhtuda võis:D

Tõeliselt isiklik teema ja mina tegelikult austan neid rohkem, kes kauem süütud. Kuigi ütlen ausalt....suurt vahet ma neil ei tee ja ei küsi ka ma iga plika ja poisi käest kas ta on süütu või ei. tema isiklik elu jäädagi tema isiklikuks eluks:)
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.

poisiklutt kirjutas:kui ma masturbeerin siis mul läheb max 5 min et orgasmini jõuda. Aga kui ma satun tüdrukuga vahekord ja seks kestab ainult 5min siis see on ju kuidagi imelik? ja kas tüdruk saab selle ajaga orgasmi kui tegeled aint sisse välja ...
Niipalju kui ma olen teemaga seonduvat näinud ja lugenud, pidi viis minutit olema normaalne. Kõik mis alla selle aga enneaegne. Muide, orgasmi on võimalik saada ka ilma seemnepursketa aga selle kontrollima õppimine võtab aega.
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.

Ma olin 13-14 kui ma olin nii kindel, et kaotan oma süütuse kui olen vähemalt 18. Mis aga juhtus oli see, et 16 aastaselt armusin ühte poissi ja tema armus minusse ka. Olime väga lähedased ja hoidsime üksteist. Läksime suhtesse ja tegelesime enne esimest vahekorda pettinguga. Mingil hetkel tundus see meie mõlema jaoks õige otsus astuda vahekorda ja saigi tehtud. Valus oli, aga poiss hoolis ja oli ettevaatlik. Mis ma tahtsin öelda on see, et seda peab tõesti tegema siis kui tunned et oled valmis. Ja kindlasti inimesega keda sa armastad ja kes sinust hoolib ;)
Vasta

Mine “Esimene vahekord”