Millal õige aeg? (kaotada süütus)

#1
Kas see on imelik, et ma olen 17aastane ja süütu? :roll: Mulle tundub väheke, kuna 14aastased elavad päris tegusalt sekselu ja see tekitab minus tunde nagu oleksin ajas maha jäänud.
Üks kord oleks asi peaagu läinud "lõpuni" välja peale suudluste ja asjade, aga ma pidurdasin poissi. Ta ei teinud sellest küll mingit numbrit, kuid ka siis hakkas mul endal natuke imelik. :roll:

#2
Imelik see pole, sest mitte kuskil pole õeldud et sa pead olema selleks vanuseks süütuse kaotanud. Kõige parem on teha siis kui sa ise tunned et oled valmis
At the dawn of our living time
Hope may cover all cries
Truth lurks hidden in the shadows
Dreams might be filled with lies
Soon there will be night
Pain remains inside

Re: Millal õige aeg?

#3
neiu17 kirjutas:Kas see on imelik, et ma olen 17aastane ja süütu? :roll:

Süütus pole just see õige asi, mille pärast tuleb muret tunda. Parem oleks hoolida sellest, et oleks kõrval just õige mees, kes armastab, hoolib sinust ja sinu tervisest, et teil oleks kõik OK (oma kodu, töö, armsad lapsed jne)...

Kui aga muretseda ainult süütuse pärast, siis võib sattuda täiesti suvalise mehe "kätte" jääda rasedaks või saada haiguse... kas just seda vaja on? Vaevalt küll.

Mis siis, et teised on juba 14-st alates seksgigandid... kas nad seepärast tõesti õnnelikud on, kas neil on suhetes kõik korras, kas on neil armastus...???

Inimesed on väga erinevad. Ning igaühel toimub kõik omamoodi. Omas tempos, oma ajal, omal kordumatul viisil ja moel. See on normaalne. Ning igaühel on omas asjas õigus. Ei saa öelda, et 14-15 on üleüldse parem, kui 25 olla vahekorras esimest korda. Määrav on siiski kauakestev tulemus.
http://www.lapsemure.ee/forum_est/viewt ... 0838#10838
Ei konsulteeri enam.

#4
Süütus: väga isiklik asi

Vahel võib tunduda, et koolis räägivad kõik sellest, kes on süütu ja kes mitte. Nii poistele kui ka tüdrukutele võib see mõnikord suurt survet avaldada.

Ent otsus, kas on õige astuda vahekorda, on üks tähtsamaid, mis sul üldse elus tuleb teha. Iga inimene peab ise ära tundma, millal on õige aeg - ja õige inimene. Peab arvestama väga tähtsaid asjaolusid - nii füüsilisi, nagu võimalus rasestuda või nakatuda seksuaalsel teel levivasse haigusesse, kui ka emotsionaalseid. Kuigi inimese keha tundub seksuaalsuhteks valmis, võivad sellel siiski olla väga tõsised tagajärjed tundemaailmas.

Paljude teismeliste jaoks on väga tähtsal kohal moraalsed tegurid. Perekonna suhtumine, isiklikud väärtushinnangud ja usulised tõekspidamised kujundavad “sisehääle”, mis aitab vastu panna survele astuda seksuaalsuhtesse enne õiget aega.

Kaaslaste surve ja filmihullus
Keegi ei taha teistest maha jääda. On loomulik, et tahetakse kaaslastele meeldida ja tunda end mingi seltskonna liikmena. Kahjuks tunnevad teismelised vahel, et peavad kaotama oma süütuse, et teistega sammu pidada ja võrdväärne olla.

See ei pruugigi paista nii suur asi, võib-olla on suurem osa sõpru juba oma tüdrukute või poistega vahekorras olnud ega tee sellest mingit numbrit. Aga seks ei ole ainult füüsiline, see on ka emotsionaalne. Ja kuna igaühe tundemaailm on väga eriline, on raske tugineda sõprade arvamusele, otsustades, kas sinul on õige aeg seksuaalsuhet alustada.

Kõige tähtsam on see, mis on sulle oluline ja sinu väärtushinnangud ei pruugi sugugi sõprade omadega kattuda. See teebki igaühest kordumatu isiksuse. Kui astud seksuaalvahekorda selleks, et kellelegi muljet avaldada, sõpradele meele järele olla või tunda, et sul on nendega midagi ühist, võib see edaspidi su enesetundele hoopis halvasti mõjuda. Tõelised sõbrad ei hooli sellest, kas sa oled süütu või mitte - nad austavad su otsuseid, olgu need siis millised tahes.

Isegi kui su sõbrad jätavad rahulikult asja sinu enda teha, on kerge teleprogrammide ja filmide tõttu sattuda eksiarvamusele, et iga teismeline on seksuaalsuhtes. Kirjanikud ja produtsendid teevad asja põnevaks, näidates teismelisi seksuaalselt aktiivsena, aga filmis on tegu näitlejatega, mitte tõeliste inimestega. Neil pole vaja muretseda, kas nad on selleks valmis, millised on tagajärjed või kuidas nad end hiljem tunnevad. Teiste sõnadega, see on väljamõeldis, mitte tegelik elu. Tegelikus elus peaks iga teismeline ise enda eest otsustama.

Poiss kurvastab ja tüdruk käib peale
Kuigi enamasti teismelised, kes koos käivad, ei suru teineteisele seksuaalsuhet peale, on tõsi see, et paljudel juhtudel üks pool tahab seksuaalsuhet, teine aga mitte.
Jällegi, igaühe sisemaailm on erinev. Võib-olla on üks pooltest uudishimulikum ja tugevama seksuaaltungiga kui teine. Või on ühel religioossed tõekspidamised, mille tõttu ta ei soovi vahekorda astuda, teine aga neid ei toeta.
Olgu, kuidas on, selline olukord tekitab pingeid - sooviksid, et su kallim oleks rahul, aga ei taha taganeda sellest, mis tundub sulle õige.

Nagu peaaegu kõigi teiste tähtsate otsuste puhul elus, tuleb ka siin järgida seda, mis on sinu jaoks õige. Kui sulle tundub, et seksuaalvahekorda astumine on mõistlik, sest su kallim tahab seda, siis mõtle veel järele.

Kui keegi püüab sind mõjutada, öeldes: “Kui sa minust tõesti hooliksid, siis sa ei tõrguks,” või “Tõesta mulle, et sa mind armastad,” siis ta ei hooli tegelikut sinust ega sellest, mis on sulle tähtis. Ta hoolib ainult enda tunnetest ja suguihast.
Kui keegi väidab, et tal on valus, kui pärast väikest vallatust jätta vahekorda astumata, näitab ka see, et inimene mõtleb ainult iseendale. Kui sulle tundub, et peaksid astuma vahekorda, sest kardad oma kallimat kaotada, on võib-olla hoopis paras aeg see suhe lõpetada.
Seks peaks olema armastuse väljendus, mitte mingil juhul kohustus. Kui sinu sõber tõesti sind armastab, ei käi ta sulle peale millegagi, mida sa ei soovi või milleks sa veel valmis pole.

Uudishimu
Sul võib olla hulk uudseid seksuaalseid tundeid või mõtteid. See on täiesti loomulik - see näitab, et kõik su hormoonid töötavad korralikult. Aga mõnikord võib uudishimu tekitada mulje, et ongi õige aeg seksuaalsuhtesse astuda, kuigi see tegelikult nii ei pruugi olla.
Kuigi su keha võib olla selleks võimeline ja sa tahad hirmsasti oma uudishimu rahuldada, ei tähenda see, et su vaim oleks valmis. Mõned teismelised saavad aru, kuidas seks nende tundemaailmale mõju avaldab, aga paljud siiski ei saa - ning see võib tekitada segadust ja hiljem tundeid haavata.
Samas ära süüdista ennast, kui oled vahekorda astunud ja hiljem seda kahetsed. Seksuaaltung on normaalne ja seda õigesti rakendada võib osutuda mõnikord raskeks, isegi kui su kavatsused on teised. Kui sa oled ühe korra olnud seksuaalvahekorras, ei tähenda veel, et sa peaksid seksuaalelu jätkama või vahekorraga edaspidi alati nõustuma, öelgu teised mida tahes. Eksimine on inimlik, selline on kord juba teismelise elu - ja vigadest saab õppida.

Kui kõne alla tuleb seks, tuleks meeles pidada kaht olulist asja: esiteks, et ainult sina oled see inimene, kes otsustab su õnne ja su keha üle, ning teiseks, et sul on küllalt aega oodata, kuni oled endas täiesti kindel. Sinu süütus tõestab, et sina oled see, kes enda eest vastutab ning oma tunnete ja keha üle otsuseid teeb.
Kui sa leiad, et oled segaduses, võid nõu küsida mõnelt täiskasvanult (ema-isa, arst, vanem õde või vend, tädi või onu). Aga pea ikkagi meeles, et igaühe suhtumine seksi on erinev ja hoolimata kasulikest nõuannetest on lõplik otsus ikkagi sinu enese tehahttp://www.inimene.ee/pages.php3/211004,2041
:P lihtsus on raskuse algvorm

tere

#6
minu rate un ***** ma kaotasin süütuse 1 aasta tagasi see kellega ma kaotasin tema rate un ****** orgasmi ajal tydruk karjatas jubedalt :D ma mõtlesin et mis tal viga aga ta sai 5-10 seki enne mind orgasmi see oli mõnus aga te ei pea muretsemqa millal te süütuse kaotate seee tuleb omal ajal

PS! See foorum pole siin selleks et oma ja teiste andmeid jagada :wink:
porno meeldib mulle

#7
kas tohib küsida kui vanad te siis olite? :?
eks igal ühel tuleb oma aeg, ning tõesti paljud noored kahetsevad seda kibedalt.
tean ka ühte inimest, kes alustas sellega varakult nii umb 13 aastaselt, plika oli vist 15 ning sai lapse taha...
poiss kahetses päris mõnda aega, et nii noorelt end sidus lapsega, kuid nüüd vist on õnneks asi lahenenud normaalselt ning kõik on OK
pigem mitte süütuse kaotamisega kiirustada.
palju vastikum, kui kaotad süütuse kaotamise, mitte armastuse pärast!
kas...kas me räägime nüüd armastusest? Kuidagi rahulik ja vaikne on siin öösiti...ei ma...ma ei anna sind enam neile mängida ja sa räägid mulle, et nad ei luba sul silmi sulgeda...

#8
Selles ei ole ju midagi imelikku et sa oläd 17 ja süütu.. mina 14 ja ma ei ela mingit cooli seksuaalelu :D mul on nagu poiss aga me käime väljas lihtsalt kallistame ja suudelem ja se on kõik. ja ma olän sellega rahul.. kui sa seda veel ei suuda siis pole sinul veel õige aeg... :P
Olen See kes ma Homme enam pole:(

#10
Mina olen enda süütuse kaotamist 16aastaselt mitmeid kordi sügavalt kahetsenud. Ei olnud tol korral õige ei hetk, partner ega tunded. Sellest sain muidugi liiga hilja aru :( Kahjuks ei ole seda sammu kunagi võimalik muuta. Nii et kui minu targutamine üldse midagi annab, siis ehk mõtle enne sügavalt järele, kas Sa tunned, et just Tema on see õige, kellele tahad kinkida kõige väärtuslikuma osa endast?
Mu sõbrannad, kes ootasid kannatlikult seda nö õiget, on praegu õnnelikes kooseludes...vastupidiselt minule... :roll:

Re: Millal õige aeg?

#11
Andrew kirjutas:
neiu17 kirjutas:Kas see on imelik, et ma olen 17aastane ja süütu? :roll:

Süütus pole just see õige asi, mille pärast tuleb muret tunda. Parem oleks hoolida sellest, et oleks kõrval just õige mees, kes armastab, hoolib sinust ja sinu tervisest, et teil oleks kõik OK (oma kodu, töö, armsad lapsed jne)...
sa kirjutad nagu peaks kaotama süütuse mehele kellega on kodu, lapsed ja värgid olemas?!!...armastust on siin maailmas vähe, tõelist armastust, niiet seda ka siia tuua ei saa..

teemaalgatajale niipalju et sa peaksid just õnnelik olema et see sul alles on..ma ise ie kujuta ette kui oleks mingile suvakale kaotama ja pärast kahetsema hakkama...mu paljud sõbrannad on kaotanud üheöösuhtes süütuse..enda süütuse andsin õigele inimesele :):)

Mis teha??

#14
Mul on sääne probleem, et ma ei tea kas see on õige või vale. Ma olen 12 ja ma hakkasin mõtlema et kas see on imelik et ma pole veel ühegi poisiga midagi teind, kõik poisid ütlevad mulle ainult et sa oled paks vms (või midagi säänest ) ja siis et paksuke või midagi säänest. Aga kõik keda ma tean on igaleühele meeldind :cry: Mul on küll natuke imelik rääkida aga ikkagi :oops: Ja enda arust ma nagu ei ole väga paks no natuke ikka aga ikkagi :cry: :oops: [/b][/i]

#15
sa oled sellises eas kus poisid ja tüdrukud hoiavad eraldi poiste ja tüdrukute gruppidesse. See tähendab seda et poisse ei huvita (Üldiselt, olen siin foorumis lugenud et ka 8 aastased huvituvad seksist) veel tüdrukud ja nad üritavad neid iga hinnaga maha teha neid pilgates ja nende kiiremini arenevaid kehasid kritiseerides :) pole viga...varsti on õigem aeg käes.....Sa ei ole millestgi ilma jäänud või millegagi hiljaks jäänud... 8)
Errare Humanum Est...

#16
appiiiii;)
Kas sa oleksid pidanud poistega praeguseks midagi tegema? Ei taha midagi halvasti öelda aga sa ju suti noor :oops:
Miks sa ei taha lihtsalt noor olla ja elust mõnu tunda?

Külaline
See ju sinu otsustada millal poisiga magad.kuid mina arvanet parem oleks oodata kuni täisealiseks saad siis suudate ka oma tegude eest vastutada.ja see et teised kiirustavad sellega ei tähenda seda et sa peaksid nüüd järgi ahvima hakkama.Ole teistsugune :D kuna teistsuguste elu on parem,sest nad otsustavad ise oma tegude üle,mitte ei järgi teisi :P

#18
appiiiii;)

kui küsida tohib siis mida sa nüüd tead? :P
ära pane poiste narrimist tähele.Mnuga oli kunagi sama värk,aga näed kasvasin natuke ja jäin 1 väga toredale poisile silma. Nii et ole optimist,küll kunagi tuleb ka sinu aeg :D

#20
mina kavatsen selle kiire asjaga vähemalt 18-nda eluaastani oodata kui mitte kauem.Poiss on ka sellega nõus,kuan tagajärgi pole vaja.Tean te ütlete et on kaitsevahedid,aga igastahes meie ootame.ja Chalits minu meelest sul suti imelik mõtlemine.Kui varem tahtsid voodi ronida mix sa siis kugugi vastavasse asutusse ei läinud? ja igaühe oma asi kui vanalt ta kellegiga voodisse läheb.

#21
13 paras aeg? No kui ma vaatan praegu 13 aastaseid, siis ma ei kujuta neid absoluutselt vahekorras ette, pisikesed ju. :P
ise nyyd 15 olles kaotasin.. nii hilja just piprate plikade pärast
Väga naerma ajab, nii hilja, piprate plikade pärast. :P Sa oleks väga hästi varem ka kätte saanud, kui sellega nii kiire on.

Ma ei tea, tüdrukud ei taha vist selle asjaga nii väga kiirustada, tahavad hoida kellegi erilise ja hea jaoks kes oleks mõistev ja ei kiirustaks taga ja ei mõtleks ainult enda peale (köhhchalitsköhh).

#23
MA ei saa aru, mis noortel viga on ?? 17 ja süütu, jumala normaalne juu. Ise olin ma ka 17, kui kaotasin. Mudugi kindlale inimesele, kellega siiani koos oleme.
Vahest arvasin ma ka et olen imelik, et juba 17 ja süütu, aga eii. see oli väga pubekalik mõtlemine. Nüüd olen ma selle üle palju mõelda saanud, ja olen isegi väga õnnelik, et varem kellegile suvalisele seda ei kaotanud ;) See esimene on ikka see, kes elu lõpuni meelde jääb ;)

#26
Mina leian nagu ka paljud teised, et õige aeg on siis, kui ise selleks valmis oled.
Kui oled leidnud inimesi, kelle eest sa oma keha ei häbene, kellest hoolid ja kellega oled valmis end ning oma tundeid jagama.

Isiklikud kogemused on näidanud, et ilma päris seksita võib partneriga koos olles päris palju julgust ja kogemusi saada.
Enne, kui kohtasin seda kutti, kellega palju koos oldud, ei teadnud ma "suurte maailmast" eriti midagi.
Polnud kunagi kogenud tunnet, mis läbib kogu keha siis, kui Ta oma käed su pluusi alla paneb ning su selga kõditab..

Kui olete lihtsalt koos, nt. mingitel koosviibimistel sõoradega ja teil avaneb võimalus olla kahekesi siis kasutage seda.
Lihtsalt kallistage, hoidke teineteist kaisus, suudelge.
Kui see kõik sulle meeldib ja sa oleksid valmis edasi minema just Temaga, siis pole välistatud, et just temaga võib tulla su esimene kord :)
I can be your angel undercover,
I can be your naughty babydoll,
As long as you will be you ;*

be quiet and listen - u may hear me wishpering:)

#27
Terää:)
Nu see ei ole küll imelik et 17 ja süütu.
Mina olen 16 ,15 veebruar sain ja poiss on 17, 22veebruar sai:D me oleme 5 kuud koos olnud. Kui me olime mingi 2,5 kuud käinud. Hakkas ta seda minuga arutama et teeks jne.. mina ei olnud selleks aga valmis ning ta sai aru must. me olime veel palju kordi sellest arutanud jne.. nüüd 4-da kuu lõpul me olime esimest korda vahekorras. Ma arvasin alguses küll et 16 et äkki liiiga noor jne..ära pabla:) Pead leidma selle õige nagu minagi(A). Ma tean et ta armastab mind ja ta teab et mina armastan teda.Me usaldame üksteist täielikult ja ei Taha üksteisest mitte kunagi lahkuda. Me oleme ka rääkinud tulevikust. Lastest ja Abielust..Ta on minu jaoks Parim!. :wink:

#29
Mina olen ka 14 praegu ja ma ei kiirusta sellega üldse! :) Mul oli oma kutt, ma tean, et ta tahtis nii kaugele minna, et minult süütus võtta, aga ma ütlesin talle kohe, et liiga vara on. Mina ei kiirusta sellega tõesti.. Aega on.. leian kõigepealt selle õige, kellele kaotada ja anda ennast nii! Niisama uisapäisa see ka ei käi ju!

#30
Minu tutvusringkonnas on kah olnud noori kes on oma seksuaalelu alustanud 11-14 aastaselt. Enamasti ei ole need just kõige intelligentsemad inimesed. Need kellel rohkem mõistust on peas räägivad nüüd hiljem, et parem poleks seda üldse teinud vaid oodanud. Kas võiks põhimõtteliselt öelda et mida intelligentsem inimene seda suurem on tõenäosus et ta alusab seksuaalelu hiljem?
There's not much left to love
Too tired today to hate
I feel the empty
I feel the minute of decay

#31
MinuteOfDecay kirjutas:Minu tutvusringkonnas on kah olnud noori kes on oma seksuaalelu alustanud 11-14 aastaselt. Enamasti ei ole need just kõige intelligentsemad inimesed. Need kellel rohkem mõistust on peas räägivad nüüd hiljem, et parem poleks seda üldse teinud vaid oodanud. Kas võiks põhimõtteliselt öelda et mida intelligentsem inimene seda suurem on tõenäosus et ta alusab seksuaalelu hiljem?
Kindlasti määrab intelligentsus seda mingil määral. Kuid isiklikult tean ka küllaltki intelligentseid inimesi, kes aga oma suguelus on justkui süüdimatud ning alluksid meeleldi igale kihule.

Arvan, et küsimus on pigem selles, kui pühaks nad peavad enda puutumatust ehk süütust.

#32
Sa ei ole ajast maha jäänud. See tuleb kõigil erinevalt. Esimene kord ei saagi olla suvalisega ja suvaliselt ajal. Kindlasti peaks olema kindel partner, keda sa täielikult usaldad. Ega see, et sa 17 oled ja süütu ei tähenda, et sa peaksid nüüd vastu tahtmist kellegagi vahekorda astuma, kuna arvad, et teised on seda teinud ja sina peaksid ka. Oota oma õiget hetke ja õiget inimest. Kui sa ei suutsnud seda selle poisiga teha siis järelikult sa ei ole veel valmis. Ära muretse neid on kindlasti veel palju , kes selles vanuses süütud on ja on ka vanemaid inimesi. :)

Palju edu sulle ja ära muretse.

#33
nagu suht imelik ,et 14-selt seksinud :S Selles eas tehakse keelekaid jne :D Mõni poiss mängib kodus autodega,teine kodus arvutiga,mõni tegeleb spordi või mingi muu hobiga,teine hängib,teine joob ja järelikult mõned siis seksivad :D
KTM SX 125 on minu orgasm :)

#35
"Millal kaotada" ei tohiks küll mure olla, sest siiani oled ju aru saanud, et ei ole veel selleks valmis, siis lihtsalt oota kuni tunned enese valmidust. Süütus pole ju häbiasi.
Tahaks aidata kõiki, kes ei saa, ei suuda...

#38
Ma olen 14, ja kavatsen veel oodata. Ei usu et vähemalt enne 16 eluaastat kavatsen süütuse kaotada.
Aga igaühe oma asi..

Ja Chalits, ma tean vähemalt 2 tüdrukut kes on 14 aastaselt rasedaks jäänud, niiet ma arvan et on põhjust pipardada :wink:

#39
Süütuse kaotada võid sa millal iganes soovid. Selle kaotamiseks pole ette nähtud kindlat vanust. Kui sa ise oled valmis ja sul on kõrval kindel noormees, siis miks mitte. Suhe ei tähenda ju ainult mingi käsikäes ringi käimist, et suhe püsiks, tuleb ka teha suuremaid samme.

#40
Mul on üks küsimus.. :?
Ma olen ise 13 ning minu poiss 16-aastane..
Me mõlemad tahaksime astuda juba sugulisse vahekorda, kuid ma olen alles 13, kas tasuks? Meil on suhteliselt suur vanusevahe ning selles vallas kindlasti ka erinevad kogemused..
Ma ei tea, mida teha!
Aidake! :oops:

#41
Su kirjast paistab ridade vahelt et sa ise ka arvad et veel ei tasu. Soovitaks et sa ootaksid veel vähemalt ühe aasta. Pealegi kui te praegu astuksite sugulisse vahekorda, teeks poiss kriminaalselt karistetava kuriteo. Ja seda sa vaevalt tahad.

#42
Nii palju, kui mina ennast ja omasoolisi 16-aastasena tean, siis tänapäeva 16-aastane eesti poiss on rohkem seksinäljas, kui et armastab oma tüdrukut. Erandeid on väga vähe. Lihtsalt hoiatuseks.
Eemal natuke.

#43
blondiin kirjutas:mina olen kah 17 ja pole veel saanud ,natuke imelik on kuna kõik nooremad seksivad ,aga ei ole hullu kuna nüüd üdruk olemas ;) ja m aloodan et läheb hästi temaga !soovin sulle kah edu
väga hea ju , hästi hoitud ütleks sellepeale .
ega see süütuse kaotamine niii tähtis ka ei ole , ega see mingi suudlus ei ole ! ;)

#46
ma ka 18 ja süütu, kutte kes oleks tahtnud lõpuni minna on olnud vähemalt 2. ühega olin 3 nädalat koos, teisega oli selline üheöö värk. aga ma ei põe selle pärast.
loodan et minust on abi ja kui mul abi on vaja siis aidatakse :P

#47
Mul tekib küsimus, et kas siis tõesti keksitakse koolis sellega, et kes on süütuse kaodanud.? :o
Ma käin 8's klassis, kõige vanem tüdruk on meil 16 a. ja isegi tema ei söanda rääkida, et jah tõesti ei ole ta enam süütu.! Meie klassis tüdrukud küll tunnevad uhkust selle üle, et nad on süütud.! Ja need kes, on juba süütuse kaodanud, hoiavad lihtsalt oma suu kinni, sest nad ei taha, et kõik teaksid.! Ja ma ei imesta kui isegi mõni on veel süütuse juba kaodanud, aga lihtsalt ei julge kellegile rääkida ja valetavad - ja ma saan ka neist aru, ma ka ei julgeks rääkida, kui ma 14a või veelgi varem süütuse kaotaksin.!
Armastus algab pilgus, kasvab suudluses ja lõppeb pisarais.

#48
Tüdrukutel on ka õigust pipardada, kui nad arvavad, et liiga vara on. Põhjus lihtne, on ju nemad need, kellel risk rasedaks jääda. :roll:

Endal pole küll kuhugi kiiret, võin veel ilusti mitu aastat oodata.. Ei läheks lihtsalt kedagi rautama sellepärast et vajadus on :/

#49
mõned räägivad, et neil oli vägavägaväga valus ja mõnel veritses ka.. kas saab end mingil moel niiöelda "treenida" et sul poleks valus ja verd ei tuleks? või on see TÄIESTI individuaalne? :oops:

#50
hakkapihta kirjutas:mõned räägivad, et neil oli vägavägaväga valus ja mõnel veritses ka.. kas saab end mingil moel niiöelda "treenida" et sul poleks valus ja verd ei tuleks? või on see TÄIESTI individuaalne? :oops:
Täielik kiindumus ja täielik usaldus, TÄIELIK usaldus oma partnerisse (nagu abielus) aitaks ehk valu vastu. Ma ei või mitte soovitamata jätta hoida oma süütust abieluni.

Teine võimalus, mida palju soovitatakse, on end enne "süütuse kaotamist" igasuguste objektidega masturbeerides ära solkida, et siis kui õige asi kätte jõuab siis oleks justkui OK.
Eemal natuke.
Vasta

Mine “Esimene vahekord”