meil oli niimoodi, et mina olin peal, poiss all.....sest siis sain ise valida tempot jne....oligi parem nii :)
(mõlemad olime süütud)
ja minu meelest peaks olema mõlemad partnerid sarnase kogemustepagasiga-süütud w mitte...sest kui süütud, siis on armas, kui süütused üksteisele kaotatakse...ja kui mitte, saab kohe nautimiseni asuda :D
Ein Bisschen Frieden, Ein Bisschen Sonne Für Diese Erde Auf Der Wir Wohnen

Nagu jah esimene vahekord ununeb kiiresti .ma lugesin ühest ajakirjast
A üks küsimus mis siis ma tahan seksida ja ma ise ei tea kas poiss tahab kuidas ma aru saan et tahab?
ja mis siis kui poisile mu keha ei meeldi? :o

piiga kirjutas:Nagu jah esimene vahekord ununeb kiiresti .ma lugesin ühest ajakirjast
A üks küsimus mis siis ma tahan seksida ja ma ise ei tea kas poiss tahab kuidas ma aru saan et tahab?
ja mis siis kui poisile mu keha ei meeldi? :o
selleks on küsimused ja suu olemas,millega märku saad anda
Üksindus

Mismõttes poisile su keha ei meeldi? :s Kui su poisile su keha ei meeldiks, siis ta polekski su poiss, ma olen selles kindel.
Aru saad sa sellest, et su poiss sind tahab siis, kui ta ise hakkab vast suudlema sind voodis näiteks või miskit. Võibolla kätt sulle pluusi alla või püksi ajama. riideid seljast võtma. Misiganes. Sa võid ka ise alustada ju. Et hakkad tema kaisus õhtul teleka ees näiteks teda suudlema ja paned teleka vaiksemaks või kinni. Tõmbad tähelepau. Siis vaata, kuidas ta edasi areneb, kas on huvitatud pigem sinust või filmist.
Veel on võimalus temaga rääkida seksist. Pikalt ja laialt ja küsida, mis tema mõtleb seksist ja nii edasi. See on ka hea. Kui olete teineteisega avatud on palju lihtsam ja esimesse vahekorda astuda. :)
appikene! peatage rong, ma tahan maha minna!

Re:

sweet kirjutas:tegelikult tulex küll küsida poisilt, et kas sul kondoomi on? tundub küll piinlik küsimus.... :oops: ning kui poisile see ei meeldi, siis mingu ära jah, sest sinu tervis on ju tähtsam. :!: mis siis saab kui rasdex jääd? siis on lood hullemad.
ega seda ei teagi, kuidas noormees reageerib, äkki ta on sinu üle hoopis uhke, et sa tead, kuidas ennast ennast kaitsta? :D :D :D
Minul k3ll h2bi pole talt k1sida kas kummi on,kuigi tavaliselt ta k3sib mult ise ennem juba :!:

Re: esimene vahekord

Minu kogemus:

Kohaks sai telk metsa servas :) Algatus oli.. hmm.. kahepoolne. Olime enne sellest rääkinud ja igati valmis. See otsus küll uisapäisa tehtud ei saanud. Oli mõnus :) Olgu tunnistan, et algul tuli natuke verd ja valus oli ka. Isegi väga, aga pärast oli ülimõnus :) Järgmisel päeval nõudsin lisa ;)

Oluline on, et oleksid selleks valmis. St. valmis vastutama tagajärgede eest ning ka suuteline neid ennetama. Enda partnerit peab usaldama ja temaga kõigest rääkima. Kui on valus, siis seda ütlema jne. Hambad ristis kannatamine ja vaikimine rikub suhet. Ei saa ju tema ju mõtteid lugeda. Samas seda, et midagi on valesti taipab ta koheselt.

Loodan, et noored mõtleksid rohkem tulevikule. Ma ei kujutaks ette, et purjuspäi kellegiga magaksin.. Tekitab natuke vastikust. Ise ei mäleta midagi, enesekontroll on nõrk või puudub hoopis.. Olgu ei mingit loengut. Lihtsalt jooge vähem ja mõelge peaga :)

Päikest! :)

liisu1322 kirjutas:Minu kogemus:

Kohaks sai telk metsa servas :) Algatus oli.. hmm.. kahepoolne. Olime enne sellest rääkinud ja igati valmis. See otsus küll uisapäisa tehtud ei saanud. Oli mõnus :) Olgu tunnistan, et algul tuli natuke verd ja valus oli ka. Isegi väga, aga pärast oli ülimõnus :) Järgmisel päeval nõudsin lisa ;)

Oluline on, et oleksid selleks valmis. St. valmis vastutama tagajärgede eest ning ka suuteline neid ennetama. Enda partnerit peab usaldama ja temaga kõigest rääkima. Kui on valus, siis seda ütlema jne. Hambad ristis kannatamine ja vaikimine rikub suhet. Ei saa ju tema ju mõtteid lugeda. Samas seda, et midagi on valesti taipab ta koheselt.

Loodan, et noored mõtleksid rohkem tulevikule. Ma ei kujutaks ette, et purjuspäi kellegiga magaksin.. Tekitab natuke vastikust. Ise ei mäleta midagi, enesekontroll on nõrk või puudub hoopis.. Olgu ei mingit loengut. Lihtsalt jooge vähem ja mõelge peaga :)

Täiendaks veel: Poiss ise oli kondoomid valmis ostnud ja igati nõudis nende kasutamist, kuigi sõin tol hetkel juba beebipille ning me olime mõlemad enne süütud (st haiguse võimalus nulli-lähedane).

Re:

abi vajaja kirjutas:mul on selline mure, et proovime poisiga juba mitmendat korda, aga ei lähe sisse..mina olen veel süütu, kas siis on minus probleem?
mida tegema peaksin?
Kas sa usaldad enda poissi? Kui vähegi kõhkled temas, siis su keha reageerib vastavalt (st ei lase teda sisse).

Usalda teda ja ennast. Ja peamine lõdvestu! Seda on oluliselt kergem öelda, kui teha (omad kogemused)

Edu! :)

liisu1322 kirjutas:

Täiendaks veel: Poiss ise oli kondoomid valmis ostnud ja igati nõudis nende kasutamist, kuigi sõin tol hetkel juba beebipille ning me olime mõlemad enne süütud (st haiguse võimalus nulli-lähedane).
kadakas* liis, sa oled ikka täistaun
rõvedamat inimest annab leida :evil:

Külaline kirjutas:
liisu1322 kirjutas:

kadakas* liis, sa oled ikka täistaun
rõvedamat inimest annab leida :evil:

TÄISTAUN ON PEHMELT ÖELDA !!! Ega jah sa oled rõve ikka :) Torkige ennast niipalju kui tahate aga ärge jumala eest oma fking juttu ja pilte TOPI NETTI !!!

Re: kogenematu..

silvi kirjutas:minul on samad küsimused meelel olnud...ja piinlik on tglt küsidagi, aga.. kas peaks esimeseks korraks ka kuidagi eriliselt valmistuma..?? räägitakse et verd tuleb palju!!??? ja mida sis selle vastu teha???
Erilist valmistust seal ei olegi lihtsalt on vaja kondoomi ja sa siiski pead teadma mida sa teed.
Verd on kuidas kellega.Osadel tuleb , osadel mitte.Mina ei tundnud näiteks midagi .
Peace !

Arvatavasti varsti tekib olukord, kui võtan neiult süütuse.
Aga kuidas alustada ? Kuidas eelmäng ette näeks ?
Näppu vist ei tohi panna/teha ?
Et kuidas eelmäng ette näeb ?

Ja kui kondoomiga on. Seksin temaga ja kui lahti läheb, peab kohe peale seda kondoomi ära võtma ? Ja kui lühikeseks jäi, kas siis uuesti kõvaks ajama ja uue peale panema ja edasi tegema ?

Kas esmalt võiks tüdruk lahti imeda esimese paugu ?

Loodan, et tohib nii otsekoheselt küsida.

Kõike võib küsida, ja igale küsimusele katsume vastata.

Eelmäng või eelsoojendus on väga tähtis vahekorra osa. Vastastikune kaisutamine kuni mõlemate isu ja erutus on tipus. Üks osa eelmängust võiks tõesti olla näpu panemine tupe sisse või kliitori või kliiitori ümbruse ettevaatlik puudutamine näpuga või keelega.

Kondoomi pealepanemist tuleks juba eelnevalt kodus harjutada, siis läheb ta vahekorra ajal kergemini. Peale pauku tuleb peenis kondoomi suust kinni hoides ettevaatlikult välja tõmmata, kondoom eemaldada ja enda suguelundid puhtaks pesta ja kuivatada. Juhul kui asi jäi pooleli, tuleb riist uuesti kõvaks ajada ja uus kondoom peale panna. Alles siis tohib vahekorda jätkata.

Kui tüdruk tahab, võib ta muidugi esimese paugu lahti imeda, aga kõik paraku ei taha.

Loodan et vastasin kõikidele su küsimustele.

Kuidas alustada kirjutas:Arvatavasti varsti tekib olukord, kui võtan neiult süütuse.
Aga kuidas alustada ? Kuidas eelmäng ette näeks ?
Näppu vist ei tohi panna/teha ?
Et kuidas eelmäng ette näeb ?

Ja kui kondoomiga on. Seksin temaga ja kui lahti läheb, peab kohe peale seda kondoomi ära võtma ? Ja kui lühikeseks jäi, kas siis uuesti kõvaks ajama ja uue peale panema ja edasi tegema ?

Kas esmalt võiks tüdruk lahti imeda esimese paugu ?

Loodan, et tohib nii otsekoheselt küsida.
Mitu pauku sa kavatsed lasta? Ole hoiatatud, et pärast seda kaob isu ära ning võib olla raske see isu tagasi leida.

Re: Esimene vahekord

Esimene vahekord mul küll erilist valus polnud, alguses olin hästi pinges aga kuna poiss tegi selle meeldivaks suudluste, silitamiste jms ... siiis unustasin kõik muu ja nautisin enam polnud pingeski mitte. Ja see et kõik ütlevad et on tphutult valus ja verine siis see ei vasta tõele, igalühel on erinev ja mina ei soovitaks neti foorumite lugemisega üldse ennast hirmutama hakatagi! :) Aga esimene vahekord jah eks algul oli tõesti siuke imelik aga sa ei pane seda tähelegi sest samas on see mõnus :P :P
Vasta

Mine “Esimene vahekord”