Re: Esimene vahekord

Külaline kirjutas:Olen meestsoost. Ja esimesel vahekorral kui tüdruk siis mulle peale istus, kestsin mina vaid umbes minuti. :( Pikkust on 16cm

Kas järgmisel korral võib sama juhtuda ? Või mismoodi seda erektsjooni pikendada vms...

Peksa pihku nt, ja kui tunned et hakkad orgasmini jõudma siis lõpeta ära
Mis on au? me vist räägime millestki muust. Ütleme ilge mark, täitsa bläss. Me ei ütle au.

BILLIONAIRE kirjutas:
Külaline kirjutas:Olen meestsoost. Ja esimesel vahekorral kui tüdruk siis mulle peale istus, kestsin mina vaid umbes minuti. :( Pikkust on 16cm

Kas järgmisel korral võib sama juhtuda ? Või mismoodi seda erektsjooni pikendada vms...

enne vahekorda tee kodus paar ringi :D

Chico kirjutas:
BILLIONAIRE kirjutas:

enne vahekorda tee kodus paar ringi :D
Iga päev suht peksan ikka. Aga ei saanud aru küll, et sellest nüüd kasu oleks olnud vahekorras.
Kas teine vahekord juba võib vähe pikemini kesta ? Või peab midagi tegema selleks et kestaks ? Kui jah siis mida ?

Külaline kirjutas: Iga päev suht peksan ikka. Aga ei saanud aru küll, et sellest nüüd kasu oleks olnud vahekorras.
Kas teine vahekord juba võib vähe pikemini kesta ? Või peab midagi tegema selleks et kestaks ? Kui jah siis mida ?
Aitab see kui teed 2 või rohkem kordasid. Esimene kord läheb kiirelt lahti. Pead väikse pausi ja siis võtab juba rohkem aega. Ja kui on võimalus kolmandat korda ka teha siis läheb juba päris kaua.

Ju sa olid täpselt sellise nurga all, kus sa saavutasid kiiremini orgasmi. See suht oleneb ka poosist, kui ruttu sa orgasmini jõuad. Näiteks, kui sa end rahuldad, siis mingi teatud asendis või nurga all olles jõuad samuti kiiremini orgasmini ju, või olen mina valesti aru saanud? :lol:
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

Külaline kirjutas:Olin esimest korda vahekorras, aga ei läinud nii hästi kui lootsin või tahtsin. Asi oli selles, et kui asjaks hakkas minema, siis algul oli kõik ok, aga poole pealt hakkas mul ära vajuma ja jäigi asi sinnapaika. Jube piinlik oli. Mis põhjustada võis?
Paljudel on juhtunud sama, võin tunnistada, et ka minul oli niimoodi. Lühidalt öeldes - alguse asi... sa närveerid ja mõtled üle ja nii ta lähebki, sa ei suuda nautida seda. Ajapikku läheb üle. Muidugi mul oli see probleem ka, et tüdruk arvas, et see oli tema süü... sellisel juhul pead sa talle lihtsalt rääkima, et ei ole nii.

Külaline kirjutas:Olin esimest korda vahekorras, aga ei läinud nii hästi kui lootsin või tahtsin. Asi oli selles, et kui asjaks hakkas minema, siis algul oli kõik ok, aga poole pealt hakkas mul ära vajuma ja jäigi asi sinnapaika. Jube piinlik oli. Mis põhjustada võis?
närveldamine jah. nii palju asju on ju, mille pärast muretseda. küll aja jooksul suudad rahulikum olla, ära seda esimest n.ö ebaõnnestumist kohe südamesse võta.. neid on vähe, kellel esimene kord kohe ideaalselt õnnestub.

Mul hoopis selline imelik küsimus ... ei leidnud mujalt sellele vastust..
Pmst.. kui tüdrukul ja poisil on eelmäng, hellitavad üksteist, näpukas jne ning siis üritab poiss ennast tüdruku sisse saada,
aga kondoomi ei ole veel peal.. siis ei juhtu ju nagu midagi? kui lahti ei lähe.. sellessuhtes et pole ju mõtet kondoomi panna, kui nad poisi suguelundit tüdrukule sisse ei saa .. just nii meil juhtuski .. üritasime terve öö seda teha.. aga mul oli nii kohutavalt valus, ja ta ei saanud sisse mulle :S

Kondoomi tuleb tingimata kasutada algusest lõpuni: ei mingit sisenemist ega sisenemiskatset enne kui kondoom on peale keritud. Ja alles kui sperma on kondoomi sees, tõmmata riist välja, ettevaatlikult ja kondoomi servast käega kinni pigistades, muidu võib juhtuda et riist tuleb küll välja aga kondoom koos spermalaadungiga jääb tuppe.

vertigo kirjutas:
Paljudel on juhtunud sama, võin tunnistada, et ka minul oli niimoodi. Lühidalt öeldes - alguse asi... sa närveerid ja mõtled üle ja nii ta lähebki, sa ei suuda nautida seda. Ajapikku läheb üle. Muidugi mul oli see probleem ka, et tüdruk arvas, et see oli tema süü... sellisel juhul pead sa talle lihtsalt rääkima, et ei ole nii.

Aga mul tuleb võimalusi vahekorras olla heal juhul korra aastas ja siis on ju üsna loogiline, et ma jäängi feilima iga kord.

mul selline küsimus , et plaanin minna poisiga vahekorda ..
aga et kui tal on kondoom peale siis kas suhuvõtta saab ka ? või kuidas teha poisile mõnu kui tal on kondoom ? ning veel üks tähtis küsimus veel , et kui on kondoomiga seks aga sperma on näiteks läinud kogemata suhu või kusagile ning kui ma võtan kindluse mõttes kohe SOS tableti siis ei jää rasedaks ega ei juhtu midagi ??

SOS pille saab ikka apteegis ilma retseptita kätte ? palju need maksavad ?

ning kuidas öelda talle et ma olen süütu ?

Tänan väga sellele kes oskab vastada.

Kondoomiga saab suhu küll võtta ainult et noormees tunneb vähem. Võite proovida nt ka maitsega kondoom, siis sul parem. Kui sperma läheb suhu, pole vaja muretseda, rasedaks ei jää. Küll aga võib saada suguhaigused, seega las noormees hoiab koguaeg kondoomi peal.

Kui kondoom peaks katki minema, maha libisema vms siis tea seda, et SOS tablett ei ole ka 100% kindel. Tean ühte juhtu, kus hoolimata SOS tabletist jäi naine rasedaks. Aga kui võtta 72h sees (mida varem, seda parem), siis suurem on tõenäosus, et ei jää rasedaks. SOS tabletid saab retseptita (retseptiga on antibeebipillid). Neid võib võtta maksimaalselt korra tsükli jooksul. Hind peaks olema 10-15 euro vahel.

Lihtsalt ütledki, et sa süütu. Või siis ümber nurga: see on mul esimene kord nii kaugele minna. Aga kui sa ei julge öelda, et oled süütu siis mõtle veel kas on praegu õige hetk esimest korda seksida.

mis kuradi mõte on suhuvõtmisel kui kondoom on peal? blowjobi võlu ongi selles, et tunda keele täit hiilgust peenisepea vastas, mitte tundetult kummi nagu tavalises vahekorras. kujuta ette et keegi lakub su tussi läbi õhukese kile. pealegi ma kahtlen, et kondoom "maitseb paremini" kui puhas peenis (loe: tavaline nahk), kondoomi imedes sa lakud libestusainet, pole vist eriti meeldiv kui suu on õline.

Vertigo, poisil on muidugi suurepärane võlu ilma kondoomita saada aga kui tüdrukule ei meeldi just allpool olevad lõhnad või soovib end haigustest hoida, on poisil valida - kas natuke või üldse mitte.

Nojeesusele, täiesti kindel. Selleks et rasestuda peaks seemnerakud kohtuma munarakuga. Munarakk aga ei satu kuskile söögitoru ega mao lähedale.

16a poiss olen.syytu. kahtlen siiski et kauaks mitte,sest viimasel aastal olen hakanud rohkem pidudel käima ja ise asju orgunnima ja nii mõningad naissoost isikud on täis peaga ikka väga lõdva pyksikummiga...paar korda on isegi olnud võimalus,aga lihtsalt ei ole soovi,kuna need tydrukud on kaine peaga täiesti teise iseloomuga inimesed.oleks vale neid niiviisi ära kasutada. hoian end võimalikult tagasi täis peaga:)

planking kirjutas:16a poiss olen.syytu. kahtlen siiski et kauaks mitte,sest viimasel aastal olen hakanud rohkem pidudel käima ja ise asju orgunnima ja nii mõningad naissoost isikud on täis peaga ikka väga lõdva pyksikummiga...paar korda on isegi olnud võimalus,aga lihtsalt ei ole soovi,kuna need tydrukud on kaine peaga täiesti teise iseloomuga inimesed.oleks vale neid niiviisi ära kasutada. hoian end võimalikult tagasi täis peaga:)
Tore, kui selliseid poisse veel leidub.
Vasta

Mine “Esimene vahekord”