Re: esimene vahekord

Hm... :?
gerlyke kirjutas:tahaksin teada, et kuidas on esimene vahekord,
Kuidas kellegil. Tean et "tühi" vastus. Aga see nii on. Kuid ütlen, et see on üüsna mõjukas tuleviku elule. Vaimustav ja erutav ta nii kui nii :wink:
gerlyke kirjutas:et nagu, mis toimub
Noh, kui sa juba tead mis on vahekord...ilmselt ka tead mis seal toimub. Kas tõe poolest soovid detailideni minna, samm sammu järgi kirjelduse kuulda???
Aga tasuks küll eelnevalt konsulteerida noorte kabinestis. Võta kontaktid siit:
http://www.lapsemure.ee/est/5.php
gerlyke kirjutas:ja kuidas peaks end üleval pidama
sa ei peagi!!! Pea küsimus, mida sa soovid saavutada, või veelgi täpsem: KELLEKS SA VALID OLLA igas hetkes, ning atud juhul vahekorras. Kui valid olla, rumal siis ole. Kui valid olla uudishimulik, siis lihtsalt ole selline. Kui valid olla hell, siis ole see hellus. Sa võid valida ka kõike neid korraga ning veelgi enam, siis lihsalt ole selline. Kuid valis siiski parem endale kõige kõige ilusamat, kõige kõige paremat ettekujutust sellest, MISSUGUSENA sa soovid ennast avaldada sel hetkel.

Pole siis tähtsust MIDA sa teed. On tähtis KUIDAS sa seda teed.
gerlyke kirjutas:millal? kus? kellega? ja veel kord kuidas???
Ütlen lühidalt. Kõike võimalike piiranguid panemb inimene enda peale ISE!!!!!!!

Edu, rõõmu, ja
Viimati muutis Andrew, 14 Dets 2003, 23:42, muudetud 1 kord kokku.
Ei konsulteeri enam.

Esimene kord

Esimese korraga ei tasu tegelikult kiirustada, aga küll igaüx ise teab, mis teeb... :wink:...kui sa seda tõsiselt tahad siis ei tasu sellex ettevalmistuda(muidu lääb kõik untsu :? )...ole hästi loomulik....kus ja kuidas see esimene kord sul un peax poiss muret tundma...las ta ise korraldab selle ära ..... see un küll naljakas küsimus, et kellega :? ma arvan et ikka poisiga :? ...sellega keda sa usaldad ja armastad...see un vapustav tunne... ole tubli ja ära kiirusta ;)

tegelikult tulex küll küsida poisilt, et kas sul kondoomi on? tundub küll piinlik küsimus.... :oops: ning kui poisile see ei meeldi, siis mingu ära jah, sest sinu tervis on ju tähtsam. :!: mis siis saab kui rasdex jääd? siis on lood hullemad.
ega seda ei teagi, kuidas noormees reageerib, äkki ta on sinu üle hoopis uhke, et sa tead, kuidas ennast ennast kaitsta? :D :D :D

"tigercreature"le

tigercreature kirjutas:Aga kuidas tuleks seda öelda, et tahad kondoomi kasutada. Kui see on öeldud ja poiss ei taha, mis siis tegema peab. Lihtsalt ära minema vä?
"tigercreature"!!! :wink:
on hea meel teada, et Sul on veendumus, et Sa kindlasti tahad ennast kaitsta ja kondoomi kasutada.
Kui Sina tahad kondoomi kasutada, aga partneril seda ei ole, siis on lihtsam endal hoolitseda selle eest, et kondoom oleks Sul alati kaasas, siis on alati võimalus seda pakkuda (ja ei teki ettekäänet, et ei ole käepärast).
See on loomulik ja normaalne, kui partnerid hoolitsevad mitte ainult enda, vaid ka teise eest. Ja sellest peab rääkima ja vestlema - rahulikult, sõbralikult ja veendunult/veenvalt.
Rääkida sellest, et sa pead lugu oma partnerist ja tahad, et tema Sinu vastu teeks seda samuti. Seletada, et Sina hoolid oma tervisest, ja ei taha ei rasedaks ega haigeks jääda, ja selle vältimiseks oleks kondoom kõige parem võimalus.
Kui Sinu partner ei hooli Sinust ja Sinu soovidest, siis vist oleks hea mõtlema jääda, kas Sa ikka vajad niisugust partnerit, kes vajab ainult enda rahuldust ja keda ei huvita Sinu tervis ja Sinu muretsemised? Ja kas Sa saad olla õnnelik inimesega kes on ükskõikne Sinu vajaduste suhtes?

Kõike head ja ole ka edaspidi oma põhimõtetele truu!!! :wink:
Maggy(konsultant)
P.S. Töötan nüüd teises kohas.

Re: "tigercreature"le

on lihtsam endal muretseda et kondoom oleks alati Sinul kaasas, siis Sinul on alati võimalus endal seda pakkuda

Aga kust seda saaks? Ise olen poiss ja ma ei tea, olen 14 ja ei taha minna poest ostma. Kas kusagil mingit sellist automaati pole???(nagu kommiautomaadid)

uudishimulik kirjutas:Aga kust seda (kondoomi) saaks? Ise olen poiss ja ma ei tea, olen 14 ja ei taha minna poest ostma. Kas kusagil mingit sellist automaati pole???(nagu kommiautomaadid)
Väga võimalik et niisugused automaadid on ka Eestis olemas (võib-olla mõnes ööklubis, ma ei ole veel kohanud).
Kondoomid on ju samasugune kaup, nagu paljud teised, selle ostmise eest ei karistata ja vangi ka ei panda.
kui Sa häbened kondoomi küsida, siis võib-olla sobib Sulle niisugune variant, et suures poes lihtsalt paned kondoomide paki jooksva lindi peale, teiste ostetavate kaupade juurde, (siis ei pea ju spetsiaalselt küsima, et "Andke palun, neid... punases pakis...") ja müüa lihtsalt tõmbab oma hinnalugeja aparaadiga läbi ja valmis!!! - ongi asi ostetud!!! Ma arvan et müüjal on ükskõik, mida inimesed ostavad, läbi tema käte läheb päeva jooksul nii palju kaupa, et ta ei ole suuteline mäletama, kes mida tema käest ostis.
Ja veel üks võimalus - palu kedagi oma tuttavatest sind aidata ja Sulle kondoomi osta.

Edu!!! :wink:
Maggy(konsultant)

automaat

Mul pole vist vaja neid poodi ostma minna, sest ma pole sellele lähedalegi jõudnud. Ma pole isegi kedagi suudelnud. Kassi vahest musitan aga see vist ei loe. Muidugi võib välja lugeda, et mul pole oma poissi olnudki.
Ma elan rakvere lähedal ja Rakveres pole kusagil kondoomiautomaate.
Elu on ILUS!

uudishimulik kirjutas:Aga kust seda saaks? Ise olen poiss ja ma ei tea, olen 14 ja ei taha minna poest ostma. Kas kusagil mingit sellist automaati pole???(nagu kommiautomaadid)
Noh kui häbened miskipärast poest osta, siis osta kioskist. Aga tasuks küll eelnevalt konsulteerida noortekabinetis. Võta kontaktid siit:
http://www.lapsemure.ee/est/5.php

Ütleks sulle veel seda, et esmalt võib see olla küll piinlik... aga kui hoolikalt mõelda, siis selle pärast tuleb lausa uhkust tunda.
Noh, mõningad põhjused:
1. See, kes ostab kondoome, on ilmselt juba sugueluks küps :wink: See on juba suur saavutus.
2. See, kes ostab kondoome, on arukas/tark inimene, sest ta hoolitseb enda ja partneri tervise eest.
3. See, kes ostab kondoome, on topelt arukas ja tark sest väldib soovimatut rasedust. Mis suure tõenäosusega ei tooks rõõmu ei lapsele, keda ei soovita ega ta emale-isale.
4. See, kes ostab kondoome, on hooliv inimene.
...

Ehk kui sa tuled poes leti juurde, hoides käes kondoomipakki, hoia pea uhkelt püsti ning siiralt naerata müüjale ja kõigile. Kui aga keegi vaatab sind noomiva või imeliku pilguga...siis andesta talle, ta ilmselt ei saa asjast üldse aru. Põhjuseks on tema teadmatus.
Ei konsulteeri enam.

Re: kogenematu..

silvi kirjutas:minul on samad küsimused meelel olnud...ja piinlik on tglt küsidagi, aga.. kas peaks esimeseks korraks ka kuidagi eriliselt valmistuma..?? räägitakse et verd tuleb palju!!??? ja mida sis selle vastu teha???
Verd ja valu ei pruugi isegi olla. Võib olla aga ei ole nii, et tingimata tuleb.

Esmalt üldiselt soovitatakse mitte kohe otse vahekorda astuda... vaid teha nii, et paaril oleks aeg (ehk umbes 5-7 kohtumist, mõningad vajavad rohkem) ja võimalus üksteist (keha) tundma õppida. Ehk kallistada üksteist ilma vahekorrata. See on VÄGA TÄHTIS. Õpid siis olema hell, tähelepanelik, siiras, avatud, tundlik, uudishimulik, mõistev, hooliv... siis võib öelda et TEIL ÕNNESTUB ÜKSTEISELE RÕÕMU TUUA... Seksuaalsuhe on osa üldisest suhest. Ta peab olema harmoonias / kooskõlas üldise suhtega. Ta aitab kaasa üksteise tundmaõppimisele.

Esmalt õpivad partnerid, kuidas üldse nad ennast üksteisega nii lähedal olles tunnevad. Õpivad tundma ehk leiavad just need kohad üksteise kehal, kus on kõige meeldivam puudutusi ja kallistusi tunda.

Seksuaalsuhe, nagu ka ükskõik, mis suhe, vajab kannatlikust. Ei tasu küll kiirustada ja tormata. Tuleks samm sammu järel asja õppida ning enda ja partneri seksuaalsust avastada.

Kirglikkus on siis hea kui juba kogemus olemas... kusjuures ta hea siis, kui kogemus on olemas mõlemal partneril. Kui vähemalt üks partneritest on kogenematu... siis temaga tuleb olla väga õrn ja hell ja KANNATLIK... tasakesi lasta tal avastada enda seksuaalsust SINU ABIL... Sina oled siis temale abiline... esimeses seksuaalses vahekorras kogenematu inimesega (kui ise juba oled mõnel määral kogenud) tuleb mõelda esmalt partnerile. Ei tohi teda haavata enda "tormilise kiirusega". Siis ka tulevikus teie suhe on rahuldust ning rõõmu toov MÕLEMALE!
Viimati muutis Andrew, 16 Juun 2005, 12:34, muudetud 1 kord kokku.
Ei konsulteeri enam.

esimene vahekord

Sellest on teiste teemade all ka juttu palju juba, et mida kasutada, mis juhtub ja nii edasi, aga ikka kusitakse ule. No vastame siis veel...

Esimesest vahekorrast voib muidugi rasedaks jaada. Kui sperma laheb tuppe ja uks spermatosoididest jouab kokku munarakuga, siis ongi laps valmis. On voimalik isegi rasedaks jaada suutuna, kui keegi sulle spermat une pealt sisse tuppe paneb voi midagi. See, et esimest korda oled vahekorras ei tahenda uldse, et ei saa rasedaks jaada. Sperma jouab tuppe, ongi voimalik rasedaks jaada, esimene voi viimane vahekord.
Nii, mis veel, EI TULE PALJU VERD!! Kes kurat koguaeg hirmutab meie tudrukuid, et veri voolab jugadena. Verd ei tule, kui ilusti lubikanti kasutada ja kui naine on piisavalt marg. Isegi kui pole marg, ei pruugi verd tulla. Kui tulebki, siis vahekorra ajal peenis hoorub selle pisikese vere tilga ara ja ei saagi uldse aru, et midagi tulnud on. Loe "raagime sellest" teema alt alateemat: appiii ma jooksen verd! Leo eelviimast postitust, seal on verest ja selle ajaloost ka raagitud.
Nii, mis veel. Valus on? Voib jah natuke olla, aga mitte mingi valu, millest koguaeg raagitakse, et jube valu, et silme eest laheb mustaks. No see peab siis olema mingi vaga imelik vahekord. Valu on tavaliselt ainult siis, kui peenis laheb tuppe, siis on natuke nagu kitsas ja neitsinahk nagu venib ja on natuke valus. See ei purune esimesel vahekorral, ainult vaike loige tuleb sisse, nii et tudrukud, kui teil parast vahekorda ikka see nahk seal on, siis arge arvake, et olete imelikud. See nahk puruneb taielikult alles siis kui te sunnitate. Uldse on noorte seas igasugu oudusjutte seksist, ja nii valesid asju raagitakse ja siis noored kardavad,ja ei julge mitte midagi teha. See on ikka taitsa pees kull. Milleks on vaja hirmutada nii, asi pole uldse nii hull. Ja on siis vaja valesid fakte levitada. Tudrukud ja poisid, arge kartke! Ja kusige usaldatavast allikast infot.
Edu!

:)

suvi: ega sa kh selle raseduse jutuga eriti ei julgestanud mind vahekorras olema & isegi öösiti imelikes kohtades magama! :lol:

igatahes - kasutage kondoomi - :lol:
& PS! kindlasti kui poiss pole nõus seda kasutama, saada ta teatud sooja & pimedasse kohta :wink: :lol: Igatahes ma ei saa aru poistest kes pole nõus seda kasutama :? nad siis erilised veidrikud, kes ei hooli tüdrukutest (pärast titt käes & poiss tõmbab minema, tal ju kerge, tema ei sünnita)! :?

:!: Igatahes minu poiss just hiljuti ütles mulle, et tal on mu üle väga hea meel, et ma kysin ta käest, kas tal ikka kaitsevahend on st et ma hoolin endast & ka temast mõnes mõttes! :oops: :roll: :lol:
Hoidke endi tervist ning loomulikult ka oma sõpru, sest elu ilma sõpradeta ei saa olla täiuslik!!! :)
EDU!

ühest asjast ma ei saa aru või õigemini on mul sellest raske mõelda või kuidas seda paremini saaks teha?
Probleem seisneb selles et kui alustada vahekorraga, kõik on ideaalne ja sa ise oled selleks valmis ,tüdruk on ka. ( või tegelikult , millal on tüdruk seksiks valmis? , kuidas ma saaksin tema käest teada kui ma magan juba tema kõrval? ). igatahes kui see asi ka alguse saaks siis ma ei tea kõll millal see kondoom peale panna. :roll: . asi juba on alanud. hellitamine vms. ja siis järsku on vaja kondoom kiirelt peale panna. see ju rohkem võtab tempot alla ja kuidas ma seda pusin seda seal voodis pimedas :D :roll: :?:
:P lihtsus on raskuse algvorm

Kusjuures mul oli täpselt sama hirm, et miski läheb valesti vms...
hirm oli tohutu, kuid sain neist üle 8)
Ära muretse tühiasjade pärast.
Galaktikate seas on kõik asjad tühiasjad.

Wouldn't it be nice
if there was an Escape key
for all of our problems?

Rakendus-psühholoogia õpilane :)

ega mul vist muud yle ei jäägi jah..aga sel juhul mai tia....ei jää mul vist muud yle kuni oodata kni ma 18 saan...sest siis on boogen kas untsu või ei....aga ma usun et mu poiss jh... :? kyll ei viizi nii kaua oodata.tegelikult ei ole mul mingit sellist mõtet et ennem abielu voodisse ei lähe...lähex kyll...kui aga neid jubedaid mõtteid pias ei olex!Tegelikult kardan ma ka seda,et ma ise teen midagi valesti...Mu poiss on kaks korda vahekorras olnud...olles ise 17 aga mina olen veel nn.syytu ja 15. ma olen kogenematu ja kardan midagi valesti teha :( kuigi me oleme sellest poisiga rääkinud ja ta on öelnud,et ka tema pole nyyd nii väga kogenud...aga ikkagi...hirme kui palju...kardan rasedax jääda/,ét mu keha pole piisavalt ilus/ma olen kogenematu ja kardan midagi valesti teha :cry:

Millal ja kuidas on õigesti kondoomi peale panna

alien kirjutas:ühest asjast ma ei saa aru või õigemini on mul sellest raske mõelda või kuidas seda paremini saaks teha?
Selleks et kondoom ei oleks takistuseks või tõrkeks teie intiimsuhetes tuleb teda vaadelda kui osa (kui lahutamatu osa) seksuaalsest suhetest.

Jah kondoomi peale panek võib anda sellist efekti, et paar pisut "jaheneb". Eriti siis kui mõlemad vaatavad kondoomi kui midagi ebameeldivad, kui miskit, mis nende vahel takistuseks on. Kui aga mõlemad piisavalt teadlikud kondoomi vajalikkusest ja kasulikkusest, siis neil on palju kergem sellega leppida.

Kui paar võtab kondoomi kui lahutamatu osa protsessist, siis neil läheb kõik üsna loomulikult. Näiteks ei pea see olla nii, et mees ja naine peavad kondoomi panemise ajal peatada kallistamist. Kondoomi peale panek ei tohiks tunduda täiesti kõrvalise asjana (nagu näiteks sõbra telefoni kõne). See ei tohi olla nii nagu me kallistasime üks teist ning järsku mees peab öelda STOP, MA NÜÜD PANEN PEALE! Ei pea tõsise näoga tõusema ja minna kõrval tuppa asja peale panna...
Kondoomi soovitav hoida käepärast. Et kui tuleb selleks vajadus, ehk õige hetk on käes (millal mõlemad tunnevad, et nüüd nad tahavad päris vahekorda), siis nad ei katkesta kallistusi vaid teevad seda väga loomulikult ja seksuaalselt... panevad kondoomi peale. Paar võib seda teha koos. Mees võib seda teha ise aga naine võib teda sel ajal kallistama. Naine võib ise panna mehele kondoomi mehele (see on ise enesest väga erutav, ning mees ei pruugi üldse enda erutust kaotada).
On mõttekas teha kondoomi peale panemisest oma moodi mängu. Siis ta ei tundu kõrvalise asjana ja on huvitav, erutav ja mõlemaid kaitsev LAHUTAMATU osa seksist.

Pole midagi halba ka selles, et mees võib pisut "rahuneda" kondoomi peale panemise ajal. Sest liigne erutus ei anna talle (ja tema paarilasele ka) pikalt nautida vahekorda. Seemnepurse toimub liigse erutuse puhul üsna kiiresti. Vahest aga soovivad paarid olla vahekorras pikemat aega. Seega kondoomi peale panek on üks vahenditest anda üks teisele pikemat naudingut.

Ei mingil juhul ei tasu kartma ja muretseda selle pärast, et midagi võib minna viltu. Täiesti loomulik, et kui asjaga puutud kokku esimest või isegi kolmandat viiendad korda, siis isegi siis võib tunda ennast ebakindlana. Paarid peaksid seda võtma mõistlikult, toetada üks teist ja aidata rahulikult. Erutuse tasemel hoidmine on mõlema teene. Nagu sai öeldud naisel on väga suur roll selles. Ta võiks meest kallistada, toetada, mängides teda aidata. Siis kõik läheb sujuvalt ja meeldivalt.
Ei konsulteeri enam.

Kuidas muredes jagu saada.

Anonymous kirjutas:ma kardan esimest korda...kui midagi läheb untsu..naks naks ja rase valmis...mis ma selle hirmuga peale akkan???????????
Selleks et ennast kindlalt tunda... selleks et hirmud ei takistaks asja loomuliku kulgemist...

selleks tuleb asja korralikult uurida uudishimulikult ja asjalikult. Ehk otsi kõik võimalikud materjalid, mis rääkivad rasedus vastastest vahenditest. Õppi mis on turva seks, mis on ohutu ja mis ei ole kaitse vahend. TEADMINE ON JÕUD! See annab kindlust ja rahu. Kui sa oled piisavalt teadlik, siis sa võid valida sobiv rasedusvastane vahend, mis sobiks mõlemale. Siis sa saad olla rahulik ning ei muretse et poiss teeb midagi valesti. Sa lihtsalt tead, et (vähemalt) sinu poolt tehtud kõik võimalik et tagada turvaseks.

Räägi kindlasti ka poissiga. Arutlege koos asja. Valige mõlemale sobiv viis. Katsetage. Olge üks teisele toetuseks. Mõistke ja toetage. Siis intiimsuhe on meeldiv ja hirmud ja mured ei takista.
Ei konsulteeri enam.

Vastus "alien"le

alien kirjutas:kõik siin räägivad et tüdruk tunneb valu esimesel seksuaalvahekorral. kas valu on siis nii hull , et tütarlaps mõnu ei tunnegi?
Raske on kõikide tütarlaste kohta öelda, eks juhtub nii üht kui ka teist.
Kui Sa mõtled mõnu all orgasmi saavutamist, siis naistel see protsess on palju keerulisem kui meestel ja võtab rohkem aega ja vaeva et oma keha tundma õppida ja leida oma tee tipp nautinguni.

Ja veel peab meeles pidama, et kõige seksuaalsem elund meie organismis on peaaju, sest just siin sündivad aistingud ja ka orgasm. Ja kui neiul esimese vahekorra ajal kõik mõtted on seotud hirmuga ja valu ootamisega, siis mõnu jaoks lihtsalt ei jätku ju ruumi.
Viimati muutis Maggy, 08 Juul 2004, 12:32, muudetud 1 kord kokku.
Maggy(konsultant)

Vastus Külalisele

Anonymous kirjutas:kui poiss ajab sulle käe püksi, kas siis on võimalik ka kaotada süütust...
Kui poiss lihtsalt silitab ja hellitab Sind käega, ja ei suuna oma sõrmed väga sügavasse tuppe - siis vaevalt neitsinahk saab vigastada.
Maggy(konsultant)

imestan seda et nii noored tahavad juba seksida nagu nt 13 jne. vau. minu esimene kord oli kui tundisin poissi aasta ja ise olin ka juba 18a.
ei taha küll kedagi hirmutada aga esimene kord on tõeliselt valus, teine kord juba normaalne. minul ei ole siiani verd tulnud nii et verd ei pruugi tulla. ja kui keegi küsis kas tüdruk esimesel korral ei tunnegi mõnus siis minu tutvusringkonnas on paljud öelnud et ei tunne, sest valu on suur. kui ärge kartke aga samas soovitan teil selle asjaga mitte kiirutada, tegelege selle asjaga siis kui olete selleks valmis. kondoomi kohta nii palju, et seda on imelihtne peale panna ja nauding ei kao :)
elu on imeline kui oskad eluga midagi peale hakata :D

ma arvan,et

sa võiks selle ise ära kogeda sest siis on sul hulga huvitavam kogemus kui teised hakkavad sulle seletama et kuidas oli ja nii ja nii siis on sul kõik ju teada ja sa võibolla ei tahagi seda nu eks ta algul veidi valus aga sa harjud ära =)

minu esimene kord oli 15 aastaselt ja 21 aastase noormehega.ta nimelt mu oma noormees kes elab 100km kaugusel minust :( .olin kord tema pool.päeva veetsime kinos koos ta sõbra ja sõbrannaga.peale kino läksime tema sõbra poole.kuna sinna kogunes kokku 6 poissi ei avanend mul enam koos oma noormehega olla.ütlesin talle et tahan sinuga olla.poiss alguses vaatas mulle kahtale näoga otsa ja küsis mõis mõttes...küsisin vastu kui mitmes mõttes sa siis mõtled,sest ma mõtlen ühes mõttes.läksime siis autoga sõitma.ta parkis vaiksemasse kohta oma auto kus suudlesime.natukese aja pärast läksime ta tutava korterisse kus asja lõpetasime.minu jaoks oli see hea ja ma ei kahetse oma esimest kord temaga.mitte miski ei häirind mind ja ma sain lõõgastuda,mis seksi juures kõige tähtsam ongi :wink:

DevilChick kirjutas:iga kord kui ma kellegagi magan, mõtlen ma sellest mis võib juhtuda kui ma rasedax jään.....
Võib olla oleks kasulik mõelda ka sellest, kuidas saaks soovimatu rasedust vältida (näiteks kasutada kondoomi või muretseda endale rasedusvastaseid pille või SOS-pille jne).
Siis on olukord kontrolli all ja ei tekki nii suurt ebaselgust ja peavalu, et "mis nüüd juhtuda võib".
Maggy(konsultant)

Maggy kirjutas:
DevilChick kirjutas:iga kord kui ma kellegagi magan, mõtlen ma sellest mis võib juhtuda kui ma rasedax jään.....
Võib olla oleks kasulik mõelda ka sellest, kuidas saaks soovimatu rasedust vältida (näiteks kasutada kondoomi või muretseda endale rasedusvastaseid pille või SOS-pille jne).
Siis on olukord kontrolli all ja ei tekki nii suurt ebaselgust ja peavalu, et "mis nüüd juhtuda võib".
kondoomi olen igakord kasutanud aga see yx kord aint juhtus ilma.....ja ma olen sellest õppind kh nyyd.....
nyyd alati kummiga...

?

:? tglt olex ux küsimus- miks te kõik kardate? :roll: ma arvan et kaotada ple nagunii ju midagi saada aga terve maailm... :| see võib ju olla hetke- nats torkiv aga peale sda... njah ma arvan et sda te ei unusta... :D

:D mida krt te kardate valesti teha... :?: lööd küünarnukiga näkku :?: ..enyway peaks asi nii et sa ei tee seda mida sa ei taha...ja ma ei tea lase poisil oma esimene kord ära teha sa pead aint imema..ja siis lase panna...vabandan et nii otekohene olen... :P ja kui poiss hoolib siis ta su "sinu"jaoks nässu läinud kohti üldse ie märkagi..w ei tee nii suurt asja sellest..
:twisted: minu arust läks mul 75% pepusse aga i dont really care.. sest ta oleks veel tahtnud aga ma ise ei tahtnud seega ei tee ma nii suurt asja sellest ja pealegi pohh see oli ju esimene jne...aga krt vaadake et te õige inimesega lähete..
Üksindus

:D minust minust :D {ego}aga asi pole selles.. vaid selles et mul läks isu täielikult ära...mul on sellest kahju...
:roll: et huvitav mida mõtlevad need naised kes kardavd sexida.. mida te mõtlete mida mees teil käsib teha ja ootab ah=?...mis ajast meie naised mehi sexivad...tõsi meil on mõned..kes seda ka teevad.. ja mehed ronivad vahelduseks nende juurde..
tõhutan sex on mõttetu aja kadakas* kui te sellest midagi ei saa :!: kuid te tahate seda veel ja veel...
Üksindus

:? tgelt ei saa sa ju öelda et sa slest mitte midagi ei saand... :!: ja ma ei saa sellega nõustuda et sex on mõttetu -mõttetusena tundub see waid siis kui sa sda krralikult ple saand...(mitte mdagi isiklikku) :idea:

mingi kirjutas:paljud poisid räägivad et saavad aru tüdrukuga magades kui tüdruk on süütu.
kas see on tõesti nii?
võivad saada küll kui neiu neitsinahk on veel siis avanemata v rebenemata st peenis läheb valusamalt sisse, samas see võib ka sellest olla, et neiu ple piisavalt erutatud ja tupp pole piisavalt ennast niisutanud. v jah teine asi millest seda võib aru saada on ka ju see kuidas neiu voodis käitub st üldjuhul ollakse ma arvan esimesel korral natuke kohmetumad, aga see ka kuidas kellegil. seega nad võivad aru saada küll.
don't pray for easy lives;
pray to be stronger people.

Kui mingi meeletu hirm on ja partnerit ei usaldata, siis nagu minu arvates ei olda vahekorraks lihtsalt valmis... Tuleks leida aega üksteise tundma õppimiseks ja usaldamiseks ja muidugi peaks ka õige inimene olema...

Põhimõtteliselt ei ole ju midagi karta...

Eeem... Ja et te nagu kardate, et teete midagi valesti??

Mida siin karta on... Keegi pole meist geeniusena sündinud ja kõik tuleb ju ise avastada... See ongi huvitav ja erutav...

Ja mina isiklikult arvan, et esimese korra puhul oleks just parem kogenud kutt... Mitte häbeneda, et teed tena ees margi täis, vaid et tema abiga just paremini ja tunned ennast kindlamini... Sest ta ju loodetavasti teab mida teeb

P.S. Õige inimene! Ja kaitsevahendid! Muu võtke vabalt ja avastage... =)
Elu on seiklus, mitte saatus,
Sellepärast ei saa ma sulle öelda, mis tuleb homme =)
Vasta

Mine “Esimene vahekord”