Kas see on normaalne?

Nimelt olin oma poisiga laupäeval koos ja me seksisime (ma 13 ja ta 15). Tavaliselt saab mees enne orgasmi kui naine, meil oli nimelt vastu pidi. Ma sain orgasmi kohe, ta pidi veel pingutama et saada. Lõpuks saime mõlemad ikkagi (jeiii! :lol: ). Kasutasime loomulikult kondoomi. Siis kui ta võttis oma peenise mu tupest ära, hakkas mul täiega valus. Mul tuli pisarad silma ja siis ta küsis, et kas ta tegi midagi valesti, ma ütlesin et ei teinud. Me suudlesime ja kallistasime veel voodis ja tal läks uuesti kõvaks ja me tegime "seda" uuesti. Seekord ei olnudki nii valus. See kord me seksisime 15 minutit ja ma sain uuesti orgasmi. Siis me jäime magama. Täna hommikul kui ärkasime tahtis ta veel seksida, no mul ei olnud selle vastu midagi. Kui ma hakkasin orgasmi saama, tulid mu vanemad koju (nad pidid nädalavahetusel olema soomes, ja tulema alles esmaspäeval). Siis kui nad olid mu ukse taga ma sain just orgasmi ja ma kiljatasin. Nad tormasid mulle tuppa, meil oli nii piinlik. :lol: :lol: :lol: ... On see normaalne et ma sain kohe orgasmi (1,2 ja 3 korral)..?
Vasta

Mine “Esimene vahekord”