aga sa ei pea ju vahekorda nii noorelt astuma kui sa kardad. :? keegi ei käse ju sind.. eks see ole iga inimene oma asi, millal ta seda teha tahab. minu arvates, on 14 liiga noor veel selle jaoks, kuigi jah eks ole ka selliseid, kes on selles eas juba vanad kalad.. :roll:

ma ei julge nagu eriti kutile ka ära öelda...
ma ei tea miks.. :S ju siis ma olen sellinne kartlik ja häbelik tüdruk :oops:
ma nagu ikka tahaks seda teha, aga kui ma sellele mõtlen, et ma teen seda homme oma kutiga, siis ikka on paanika küll lahti:( :cry:

Kui sa kardada, siis ikka leiad äkki mingi mooduse, kuidas ära öelda? vastu tahtmist pole asjal erilist mõtet...ja kui tõesti nii väga pelgad otse ära öelda, siis ütle lihtsalt, et sorry, aga mul on päevad. Ma ei tea, kui arukas see nüüd on, aga mõtlemisaega annab see sulle ehk veidi juurde...

aga kui sul on kindel poiss olemas siis milles on probleemi. saan sinust aru, nagu tahaks ja nagu ei julge kah jah? :P räägi poisiga. nagu, et sa oled neitsi veel jne. see asi läheb ise, ära mõtle sellest. pole ta nii valus midagi, eks see on individuaalne.
ära põe! :wink:

hmm.. selline mulje jääb küll et seks on ikka tõesti väga vajalik tegevus , et umbes kui sa nüüd 14 aastaselt süütust ei kaota , mis inimene sa siis üldse oled? ja siis kõik üritavad asjaga kiiresti alustada.
MIKS? enda sisetunde järgi ikka tuleks võtta , mitte nii et nüüd olla popp ja öelda et ma ei ole süütu. :roll:
:P lihtsus on raskuse algvorm

Njah...ma olin ka 14 kui süütuse kaotasin ja nüüd olen 17...kuid ausalt öeldes...sul ei hakka elu kerge olema...sa hakkad koguaeg paanitsema et võid rase olla...ja see on enamus tüdrukutel nii,kes nii noorelt süütuse kaotavad...ning mina kahetsen väga, et kiirustasin...
Mõtle hoolikalt järgi...kui poiss sind armastab, siis ta on nõus ootama...ja kui poiss saadabki pikalt su...siis järelikult polnud ta see õige, kellele oma süütus kinkida! Ära kiirusta...sa veel noor ja jõuad tegeleda sexiga küll ja küll!

sa ei pea ju seksi alustama nii noorelt kui sa kardad alusta siis kui valmis oled selleks kuid mudu sa saaksid küll jah
kaitsen sõpru kudas saan kuid et sõbraks saada läääb aega ja usaldust

8798

tead.... mina olen ka 14.... ja sexisin ka 14 aastaselt...
ma soovitan teha kyll... se on väga mõnes se ei ole eriti valus....
me ikkah kasutasime poisiga vahendeid et mitte rasetaks jääda ja võtsin selleks mõeldud tablette.....soovitan teha ära.... :P :D

Kui sa ei julge ära öelda et sa seksi ei taha - noh siin just peale seksi teist varianti polegi, kui öelda EI! Mitte keegi ei saa sind sunida seda tegema.
14 on suht vara küll.
Kui sa kardad ära tee seda !!!
Push the button.

Selliste asjadega pole mõtet kiirustada ja eriti veel siis kui sa nagu natuke tahad ja samas ei taha ka.
Sa peaksid oma kutile ütlema et sa ei ole veel valmis selleks.
Kui ta on normaalne poiss siis peaks ta sellest aru saama, kui ta seda aga ei mõista, siis ma ütleks et ta ei vääri sind lihtsalt!
Sina vaata asja ikka enda seisukohast, kui väga sa seda tegelikult tahad ja kas üldse tahad?
Tee kõigepealt asjad endale selgeks, ning siis käitu vastavalt sellele kas oled valmis või ei ole! :!:
Tahaksin et te mind aitaksite...aga tahan ka teid vastu aidata!

mina arvan et siis on õige aeg kui sa ei karda . kui sul on kindel poiss siis proovi talle rääkida sellest et sa kardad kui ta on arusaadav aga muidugi veendu selles et ta ei räägi seda tervele tutvusringkonnal edasi. :P

Mina olen hetkel 14 ja seksisin...paar nädalat tagasi esimest korda...se oli natuke valus aga mitte jube...esimene kord ei ole kõige parem aga juba teisel korral on hea...
ennem seksi käisime poisiga ka peaaegu 4 kuud...tema juba ammu tahtis aga mina ütlesin et pole veel valmis...sest mina olin ju süütu aga tema oli enne olnud korra...
ta oli nõus ootama...ja pakkus välja et ei pea otsesesse vahekorda kohe astuma kui ma ei taha...on ka teisi võimalusi...nt suuseks...ennem tuleks üksteist ja üksteise keha ja vajadusi tundma õppida ja siis alles teha...siis polegi 14 aastaselt seksimine liiga vara kui seda teha arukalt ja järkjärgult...mitte kiirustades...
On mul õigus?

kõige tähtsam: sa ei pea tegema midagi, mida sa ei taha teha.
miks sa kardad oma poisile "ei" öelda? mis siis juhtub, kui sa "ei" ütled? jätab su maha? kui nii, siis jäta parem ise tema maha. võib ju ka muid põhjuseid olla, aga see polegi tähtis. kui sina ei ole valmis, siis ära tee seda. ära unusta, et sul on ainult üks esimene kord, ära kuluta seda võimalust mõtlematult ära. isegi, kui sa poisist hoolid. asi on sinus, sina pead otsustama.
*KÕIK on suhteline, kas tead..*

Emotsioonid.. Oh issand! Armumine, pettumine, rõõm, igavus, naer, viha, kurbus, sõprus - ELU ON VÕRRATU!

oeh mina olen 13 aastane ja seksivajadus on nii suur et isegi unenägudes piinab, mida teha...häbi tunnistada aga mis seal siis ikka. Kui mõnda ilusat tüdrukut näen siis kargavad kohe seksi mõttetd pähe...

minu meelest on 14 aastaselt esimene seks liiga vara.-..ise olen 16...hetkel pole ka ise seda teinud...tean, et see on minu jaoks liiga vara... sa pead ise selleks valmis olema ja ise tundma et sa seda tahad...
Naerata, homme on hullem.

Seksimiseks õigeaeg on igaühe omavalida .
Peamine , et ise valmis oled .
Esimene vahekord pole valus , kui sa ennast lõdvaks lased ja usaldad partneri .

"Olen laisk käperdis, kes ei austa ennast ega teisi."

Jube tõesti.

Esimest korda minnakse voodisse siis, kui ise selleks täielikult valmis ollakse, mitte miski ei kohusta varem seda tegema.

Endal tunne hea, siis ju vahet pole, vana oled(?)

14 ei ole nii hull midagi

Meriliis kirjutas:minu meelest on 14 aastaselt esimene seks liiga vara.-..ise olen 16...hetkel pole ka ise seda teinud...tean, et see on minu jaoks liiga vara... sa pead ise selleks valmis olema ja ise tundma et sa seda tahad...
Tunded...

Süda on petlikum kui kõik muu ja äärmiselt rikutud - Jeremija 17:9
Eemal natuke.

Anonymous kirjutas:ma sain just 12 panin kepppi 20aastase mehega, tiris mind autosse *---* mind peaaegu surnux, mul kõik vituhaigused küljes. MIDA TEGEMA PIANN????
Tere!

Ma soovitan sulle võimalikult kiiresti pöörduda arsti juurde, et oma seisundi kontrollida. Ja tuleb muidugi ka pöörduda politseisse (tel numb.110) ja teha avaldus juhtunust.

Kui on tegemist seksuaalse väärkoheltlemisega mis on toime pandud alla 14aasase lapse kallal siis pöördu (Tallinn ja Harjumaa) :

Pille Alaver 612 59 21 pille.alaver@pohja.pol.ee Politseijuhtivinspektor

Sa võid ka meile helistada, kui sulle on vaja selles abi.

Hoolitse ennast!
Ei konsulteeri enam.

no_on_yks kirjutas:hahaha,kas see peaks nüüd siis mingi nali olema?igastahes ei kukkunud hästi välja
Nali või mitte, aga Natani nõuanne on hea; ning abiks ka neile, kes ehk ise ei julge küsida. :)
Eemal natuke.

Eks igal ühel on oma vanus seksimiseks. :) sa pead tundma, et nüüd on õige aeg, mitte kahtlema ja seda tegema, kuna sa ei julge/suuda poisile EI öelda. Usu, kui sa nii seksid, siis jääb see sind eluks ajaks piinama. Mind piinab. Ma seksisin 14-aastasena oma poisiga, ma ka ei julgenud siis talle ei öelda. Oma lolli vea tõttu pean ka nüüd piinlema.. Ma ei ole sellest kellegile rääkinud, mõni täiskasvanud, kes on mulle suht võõras teab, et ma ei ole süütu enam.. Kuid kõikidele sõpradele olen ma ikka öelnud, et olen süütu. Tean, et ei peaks valetama, aga jah.. Ma ei ole uhke selle üle, mis ma tegin. Ära sina seda viga tee. Ole nii julge ja ütle, et sa ei ole valmis selleks, kui poiss aru ei saa, siis ta ei olegi sinu jaoks see õige. Suht paljud poisid on ka ainult seksi peal väljas, seega sa saad sellega ka teada, kas ta tahab koos sinuga olla, et sa meeldid talle või sellepärast, et ta tahab sind ainult voodisse saada.. Ole tubli. :)
I love walking in the rain, because no-one knows i'm crying.

Mina seksisin kaa 14 aastaselt .
Ma tundisin et ma tahan seda , me olime sellest poisiga nii palju rääkinud
ja ta teadis , et ma kardan ja nii , ta ootas , kaua ootas , ei käinud peale ega midagi , kui su poiss sinust hoolib saab ta sinust aru , kui sa talle ei ütled .
Ja siis võite te rääkida , et kui midagi peaks juhtuma , mis siis saaks ja nii .
Ja seksida ainult poisi pärast ei ole mõtet , see ei anna sulle ju midagi .
Sa ise pead valmis olema .
Ja ära valu pärast muretse , see ei ole üldse nii hull , ja kui ongi liiga valus ,
siis ütle seda oma poisile .
Rääkimine aitab .

kui ma olin 14 tahtis mu tüdruk seksida minuga aga kui ta käega minu püksi jõudis oli tal se isu juba läinud sest mul oli liiga väike kadakas* :oops: ta jättis mu kohe maha ja rääkis seda kõikidele :oops: praegu olen juba 19 ja teen seda tihti :twisted:

Re: mure.(olen 14.a tüdruk. Kas on norm. selles eas seksida?)

Soomlastele pole 14 mingi vanus, nad on kindlad, et see on õige aeg seksuaaleluga alustamiseks. Mina aga arvan, et kui ise oled veel laps ja endaga toime ei tule, siis kas sinust on lapse kasvatajat?? eriti kui sa ei oska ei öelda, on see laps kerge tulema, kuna sa ei oska ennast kaitsta.
Seda kõike alustad ikka alles siis, kui sinu süda seda lubab ja keha selleks valmis on. kui sa kõhkled, ei tule sellest midagi välja. minulgi oli enne esimest korda 3 poissi olnud ja üks neist nii väga tahtsi seda, aga mina ei tahtnud ja ütlesin pidevalr ei, ma polnud valmis selleks. nüüd elan mitmendat aastat koos mehega, kellele oma süütuse kaotasin ja olen õnnelik, et selle talle kinkisin. õppisime algul üksteist tundma ja kui olime valmis, siis tundsin, et ta on selleks õige ja ma ise tahan seda teha. tema on mu esimene ja ainuke partner.
sellega kaasnes rahulolu, et ma tegin õigesti ja ei kahetse midagi ja olen enda üle õnnelik, kuna suutsin eelmistele näljarottidele ei öelda ning ennast hoida.

Noored..Kaitske ja austage ennast! Te peate ju edasi ka elama ja tahate terved olla ja elu nautida. pool meie elu möödub niigi voodis, aga elu nautimise võimalusi on ka teisi.
olge tulblid!! :) :)

salastatud kirjutas:Ma olen 14.a tüdruk...

Kas on normaalne selles eas seksida??

Ja palun öelge on see väga valus??

Ma kardan seda teha....:(

Palun aidake ja soovitage!!!!!

Palun
Kui sa oled valmis siis tee seda,aga tee seda vaid siis kui sa selleks täiesti valmis oled.
mina olen praegu 14 ja ma tegin seda 13 aastaselt ja oma kogemustest 3tlen et see oli v2ga valus,ma ei uskunud algul et see nii valus on:!:

Palun
Esiteks. Kui Sa juba kardad seda teha, miks Sa sellele siis üldse mõtled ? :o

Teiseks. Tegelikult on 14-aastane neiu veel liiga noor selle jaoks. See on muidugi vaid minu isiklik arvamus, aga nii on. Tegele veel suudluste ja kallistustega. Seks on siiski asi, mida ei tasuks nii vara alustada. See võib Sind ennast tulevikus häirima hakata ning ausalt öeldes ma olen kindel, et Sa ei ole selleks veel valmis.
Kui heidad pilgu tagasi oma elule, näed Sa, et hetked, mil elu on olnud tõesti väärt, on need hetked, millal Su tegusid on juhtinud armastus !

Lizzi kirjutas:Muidu, mul on selline küsimus, et mul pole veel päevad alanud, kuid olen seksiks valmis. Kas on mingisugune vahe ka kas sul on juba päevad alanud või ei ?
Sellel küll vahet ei ole. Aga kondoomi tuleb siiski kasutada !

Olen kuulnud noortest, kes alustavad seksiga enne päevade algust ning arvavad, et siis ei pea kondoomi kasutama. Peab küll. Ka nii annab rasedaks jääda, sest neiu ju ei tea, millal tal päevad algavad !
Kui heidad pilgu tagasi oma elule, näed Sa, et hetked, mil elu on olnud tõesti väärt, on need hetked, millal Su tegusid on juhtinud armastus !

Palun

Ma ütleksin selle kohta seda et kui on kahepoolne armastus siis sa tunnetad endas ehk midagi et sa tahad seda.seaduste järgi on muidu juba 14 aastaselt seks lubatud endast vanematega.kui sa tunned mingit füüsilist tõmmet poisi suhtes siis on kõik ok.alguses mängelge voodis olles.suudelge teineteist et tekiks erutus.siis see erutus aina areneb ja saategi alustada. :wink:
Suletud

Mine “Esimene vahekord”