Re: Küsimus Tüdrukutele

Esimene kord peaks olema selline "eriline inimene" ja selline "eriline inimene" on selle tegevuse jaoks ikkagi parim. "Make love" ütlevad inglased. Aga kui pole seda "erilist inimest" on ka ilma tunneteta seks täiesti mõistetav. Naised/tüdrukud siiski eelistavad sel juhul meest, kes on ligitõmnav ja PUHAS. Muidugi ei tohi sealjuures unustada, et eestis iga suvalisega magada ei ole hea mõte... tervise huvides.

Päris suvalise noormehega vahekorda ei astuks, kindlasti mitte.. kuid-kuid, ma olen olnud vahekorras ilma tunneteta, sõbraga, see oli isegi meeldiv!
Ma nõustun ühe eelmise postitajaga - olete ühekorra üheöösuhte ära proovinud, näete maailma teisiti pisut. Pealegi arvan mina, et enamus inimesi on kasvõi ühe korra üheöösuhtes olnud.

Kiivi kirjutas:Seks on seks. Ei ole lilli ja vikerkaart sellega kaasa arvatud.
Täpselt nii, parim mõtteavaldus siin teemas. Seks on seks, puhtalt füüsiline akt sugu jätkamiseks ja üks füsioloogilistest põhivajadustest. Seksuaalsest külgetõmbest piisab. Lausa tobe (ja lapsikult reaalsusekauge) on igale vahekorrale mingit happy end muinasjuttu külge pookida. Nii et minu vastus küsimusele oleks "jah". See muidugi ei tähenda ükskõik kellega vahekorda astumist, vaid ikka inimesega, kellega on vastastikune seksuaalne külgetõmme (vastasel juhul pole seks tõenäoliselt eriti hea ning oma vajadusi võib ju ka masturbeerides rahuldada, kui partnerit pole võtta).

Külaline kirjutas:
Missu kirjutas:Seksima peaks ikka siis, kui on tunded ja kui oled abielus.
Tahad öelda, et alles siis kui oled abielus ?

Mõniabiellub mai tea kui vanalt ja kaotab alles siis süütuse :D

HAAAHAAAA, IRVV
Mõni ei abiellugi võib-olla ja siis ongi 70 aastane neitsi :D
Three is a charm, two is not the same, i don't see the harm, so are you, game?

No kuulge mina vastan ausalt , et olen palju ilma tunneteta seksinud . Seda nimetatakse üheöösuheks ja vahest on see kõige parem variant . Saad seksi , aga ei pea ennast inimesega siduma . Kuigi tunnetega on seks miljoneid kordi parem . Parem oleks öelda enda armastatuga . ;)
Mõne jaoks tähtis, mõnele tähtsusetu. Mõne jaoks tore, mõnele talumatu. Mõne jaoks ülbe, mõne jaoks sõbralik. Mõne jaoks ilus, mõne jaoks kole. Kõigile erinev.

okei, ma olen vist väga veider, sest ma pole mitte kunagi seksinud kellegagi, kelle vastu oleksid mul mingid väga sügavad tunded. omajagu seksinud olen küll (ütleme lihtsalt, et 10+ korda :) ) ja pean tunnistama (kahetsusega, seda kindlasti) et ei mäleta paari poisi nimegi. aga on see oluline?
ma kahtlen, et tunded selle nii palju paremaks muudaksid, mis vahet seal on, kui mees teab mida mees teab ja mina oskan talle sedasama vastu anda.
inimesed kes vastavad "EIII!!!!!!!!!!" on lihtsalt liiga pinnapealsed et üldse mõelda, et võõraga seksimise juures on küll omad miinused, kuid samas kui palju plusse! midagi läheb metsa ei pea sa teda enam kunagi nägema, saad olla täpselt see, kes sa tahad olla ja.. lihtsalt, mina teeks seda ilma tunneteta ja teen edaspidigi. sitta nendest tunnetest!

Palju selliseid asju juhtunud. Oli suht pohhui.. nüüd kui niiviisi lampi kedagi nik kuda siis peale viimast tüüpi olen ma nüüd ainult siis nõus, kui välimus on normaalne. Üheöösuhe, siis võiks ju.. teha nii, et see üks kordki oleks normaalne. Et on pärast ka hea mõelda ja värki. Selles suhtes, et see viimane tüüp oli suht armas(aja meil on rohkem olnud kui üks öö) ja kui tahes kahtlane see ei oleks, siis need kellel parem välimus on, need on seksis ka paremad miskipärast tavaliselt. Kogemused või ma ei tea mis. Et jah... kuradi üheöösuhtes on see tähtis, et tüübil oleks kogemusi, muidu on mõttetu.

Seks pole kohustus,seks on nauding-segga järeldan mina seda,et inimesed kes arvavad,et seda tuleb teha ainult tunnetega ja abielus,siis see on minu arust vale.
Kui oled kuskil ööklubis ja keegi hakkab ligi ajama siis suht tihti läheb asi selleni välja,et ärkad kellegi korteris,või enda pool vms ja siis kui üksteisele meelditaks emiks mitte peale seda tunnetega seksida.
Vasta

Mine “Esimene vahekord”