Re: Küsimus Tüdrukutele

Seks on seks. Ei ole lilli ja vikerkaart sellega kaasa arvatud. Kõik, kes asjaga tegelevad, seksivad, oma asi on esteetilised asjad juurde mõelda.
Olen ilma kiindumustundeta maganud inimesega, magaksin ka edaspidi. Ei kahetse, ei ole suurt katastroofi. Ei ole oma keha ori, et lähen peast segaseks ja teen ei tea, mida. Teen, mis tahan.

Minu jaoks oli aeg, kus eksisteerisid üheöösuhted. Kummalgi poolel polnud musta ega valget tunnetest. See oli lihtsalt midagi mida mõlemad tahtsid, keegi ei pidanud viha selle peale. Nii et 100% nõus Kiiviga. Teeb, mis tahab.
Muidugi jah, kui ma tõesti endale tüdrukut otsin, siis ta võiks olla süütu/rikkumata, eemal kogust sellisest elust. Loodetavasti arusaadavatel põhjustel.

tütarlapsed ärge jookske kadakas* otsa mõnupärast, hiljem raske meest leida!!
ega kui süütuke pole siis ei taha sind keegi, käbi nussitud kadakas* jääb hoorax
ja kadakas* juba mustax tõmband.

tavaliselt normaalsed mehed lasevad teha tesi enne kui abielluvad ja voodise kibuvad, seega kui tahad lõpux normaalset meest siis jäta vahele ja kannata need nooruse SUUR PATUD ELAD YLE.

libusid pole kellelgi vaja ja ära hooratud piigad on liiga mustad et neid valgese riietada !!

niuki niuki kirjutas:tütarlapsed ärge jookske kadakas* otsa mõnupärast, hiljem raske meest leida!!
ega kui süütuke pole siis ei taha sind keegi, käbi nussitud kadakas* jääb hoorax
ja kadakas* juba mustax tõmband.

tavaliselt normaalsed mehed lasevad teha tesi enne kui abielluvad ja voodise kibuvad, seega kui tahad lõpux normaalset meest siis jäta vahele ja kannata need nooruse SUUR PATUD ELAD YLE.

libusid pole kellelgi vaja ja ära hooratud piigad on liiga mustad et neid valgese riietada !!

kle sinusugused on teada, noorus ongi lõbutsemiseks, mis krdi testist sa räägid ja mis libudest, see et sina olid mingi kole lammas ja sind keegi enne 23 aastaseks saamist ei tahtnud on sinu asi onje, see foorum on noortele mitte sinusugustele vanadele ussidele..
ise olen 17 ja ütlen ausalt, kui poiss on armas siis miks mitte, aga kui on suhe siis on muidugi parem, tunnetega seks ja tunneteta on kaks eri asja aga mõlemad on head.
Vasta

Mine “Esimene vahekord”