Re: Ikka veel "süütu"

Külaline kirjutas:Mina hakkasin eelmine aasta selles foorumis käima ja sain alles siis teada kui noorelt on paljud süütuse kaotanud. Arvasin varem, et see on loomulik kui süütus kaotatakse alles siis kui ollakse 18 või vanem. Peale seda kui siin foorumis seksuaalteema alt neid postitusi luegsin, ja kõik rääkisid kuidas nad juba ma ei tea 12 aastaselt süütuse kaotasid, arvasin, et tahaks isegi 15 või 16 aastaselt süütuse kaotada. Praegu olen 15 aastane tüdruk muidu. Viimasel ajal olen hakanud mõtlema, et vist ikka ei tahaks süütust veel kaotada ja hea, et ma nüüd seda postitust lugesin. Nüüd ma ei taha kohe kindalsti veel süütust kaotada, sest aega on ju selle kiire asjaga ja arvan siiski, et esimene kord peaks olema inimesega kellest hoolid sina ja kes hoolib sinust ning kellega on hea olla.
Pole siin mingit kiiret asja. Minu arvates on see süütuse asi täiesti ülepaisutatud pseudoprobleem inimeste seas. Kepi kui tahad, millal tahad.

MasterBlaster kirjutas:Mul on lausa alaväärsus kompleks, kui näiteks mõni tüdruk küsib mu käest süütuse kaotamise kohta.
Nimelt kaotasin 20-aastaselt ja see minu arust suhtkoht hiline, oleks tahtnud varem, aga polnud võimalust.

Selline ülimalt ebamugav on, kui keegi puudutab seda teemat. Mis ma peaksin tegema?
valehäbi alla neelama ja eluga edasi minema, pole teiste asi ka

MasterBlaster kirjutas:Mul on lausa alaväärsus kompleks, kui näiteks mõni tüdruk küsib mu käest süütuse kaotamise kohta.
Nimelt kaotasin 20-aastaselt ja see minu arust suhtkoht hiline, oleks tahtnud varem, aga polnud võimalust.

Selline ülimalt ebamugav on, kui keegi puudutab seda teemat. Mis ma peaksin tegema?
Vb antakse just respekti, et ei tormanud kohe esimese suvalise otsa. Iga inimese enda valik ju. ;)
Dr cbble: "Oleme need, kes oleme! Laskem ka teistel elada ja abistame üksteist! "

siin oli vahepeal, et 12-13 ei ole Eestis süütud. jah, ei ole - siin foorumikastis on kusagil selline teema umbes "kui vanalt..." ja hulk vastajaid on isegi 8-9. ´ja ka 7-aastased. Vääääääääääääga haige :?
ise 13 ja kui on õige mees, siis.... TÄHELEPANU! VIIMASES LAUSES < TUNDUB NAGU MA MAGAKS KELLEGAGI 13-AASTASELT. EI, NEVER-EVER. 19- ILMSELT... aga mina ütlen, et kõigepealt abielu, siis tehke mis tahate.
*blinks-blonks*
8) :P :mrgreen:
Well I won't be the one to disappoint you
anymore

Kallis "Rauastsüda", kuidas sa ise sellesse suhtud?
Meie kellegi arvamus ei loe. Mitte kellegil pole õigus sulle mittemidagi öelda, ei head ega halba.
Sinu, sinu ja ainult sinu suhtumine loeb.

Näiteks, mina, konkreetselt, alustasin oma sekseluga 14 aastaselt. Ma ei kahetse mitte midagi ega mitte kedagi. Minu suhtumine väljedab, et seks on hea, milleks oodata? Olen 16 ja mul on olnud 12 sekspartnerit. Ma pole kunagi tarvilikuks pidanud ennast selle "õige" jaoks hoida. Kui see õige kunagi tuleb, eeldab ta, et minuga on linade vahel hea ja, et ma oskan tunda seksist rõõmu ja ka pakkuda neid rõõme. Sellest punktist, kust mina teemale vaatan, ei ole seks ainult lastetegemiseks! Seks on paganama tore tegevus! Nautige! Me ei ela igavesti, veel vähem aega oleme me seks-seiklusteks kõlbelise väljanägemisega.

See on kõigest minu point-of-view

Samas, ma saan täiesti aru neist, kes ootavad oma printsi. Ma küll ei ütles, et tänapäeval neid rüütlellikke printse, kes hullult rõngas oleks kogenematu naise nahakese katkitegemisest, jaguks. Aga siiski, see on armas. Ka mina sündisin oma vanemate pulmaööst. Nunnu.

Mina olen 22, olen ka süütu, pole suudelnud, tegelikult pole poistega üldse suhelnud mitte kunagi. Ainus suhtlemine piirdus põhikoolis üksteisele sõimangute karjumisega (mind kiusati), ma pole mitte kunagi armunud ka olnud.
Ma ei väärtusta süütust, ma ei oota kedagi erilist, ainus põhjus, miks ma süütu olen on see, et ma olen kole. Mitte ükski poiss pole minust mitte kunagi huvitatud olnud. Ma ei ole sellepärast kurb, et pole kunagi seksi saanud. Aga see, et ma oma välimuse pärast tõenäoliselt jäängi süütuks ajab mind masendusse :cry:

Põhikooliajal olin tõesti paks, aga enam ei ole. Samuti ei oska midagi konkreetset oma välimuses leida, mis mind koledaks teeb, kuid siiski üldmulje on lihtsalt kole. Mis on hoolitsemata välimus? Meiki ma tõesti ei kasuta, kunstküüsi ja kunstripsmeid samuti ei oma, juukseid ei värvi, kas see on hoolitsematus? Aga räpakana ma ka ringi ei käi.
Lihtsalt hale hakkab endast, kui kõikidel peale minu on olnud võimalus seksida. Ma juba nii vana, et mõned võimalused peaks praeguseks olnud olema (iseasi, kas ma neid ka kasutanud oleks, aga see polegi oluline), probleem on selles, et mitte keegi pole minust mitte kunagi huvitatud olnud ja ma ei oska muud põhjust välja tuua kui välimus. Lihtsalt alaväärsuskompleks tekib.

Koletüdruk kirjutas:Põhikooliajal olin tõesti paks, aga enam ei ole. Samuti ei oska midagi konkreetset oma välimuses leida, mis mind koledaks teeb, kuid siiski üldmulje on lihtsalt kole. Mis on hoolitsemata välimus? Meiki ma tõesti ei kasuta, kunstküüsi ja kunstripsmeid samuti ei oma, juukseid ei värvi, kas see on hoolitsematus? Aga räpakana ma ka ringi ei käi.
Lihtsalt hale hakkab endast, kui kõikidel peale minu on olnud võimalus seksida. Ma juba nii vana, et mõned võimalused peaks praeguseks olnud olema (iseasi, kas ma neid ka kasutanud oleks, aga see polegi oluline), probleem on selles, et mitte keegi pole minust mitte kunagi huvitatud olnud ja ma ei oska muud põhjust välja tuua kui välimus. Lihtsalt alaväärsuskompleks tekib.
Äkki ongi nii, et mõni tüdruk jääbki süütuks?
Sellisel juhul tuleks sellega leppida ja sellest rõõmu tunda. Nautida oma erinevust teistest ja selle üle uhke olla. Kohe paraneb enesetunne ja ilmub julgus ning sisemine sära. Selle, enesekindluse halb külg on, et see hakkab jälle mehi külge tõmbama ja võid ikkagi süütuse kaotada...

deem ma olen küll nii uhke nende inimeste üle kes on 20 janii ja on süütud, au teile:)
nagu ausalt, ma annaks kõik et isegi olla.
Mis saab siis armuda armastusse?Mis saab siis kui armuda armastusse nii palju et armumine saab armastuseks?Mis siis kui ainike mida ma teha oskan on armastada armastust nii väga et ei saa enam?

Mina olen 18 ja ka süütu ning ei põe pmst üldse selle pärast. Pubekaeas oli küll mingi teema sellega, aga üle läks õnneks. Eks need harmoonid möllasid.. Aga nüüd on kuidagi täitsa pohh.

Eniveis kõik on omal ajal. Ja kui ei tulegi, siis mind see mõte üldse ei häiri kuidagi..

Mul oli üks süütu pruut, kes teadis mitmetest "mittesüütutest" hulga paremine kuidas ennast ja poissi rahuldada. Teine pruut oli pruut 24-ne ja süütu. Ja mis siis, ega süütus rikki ei lähe. Hullem oli, et ta polnud nooruses ka masturbeerinud, häbenes seda ja arvas, et ainult mees vastutab tema orgasmide eest. Aga mees ei tea kunagi nii hästi kui naine ise, milline rütm ja surve naisele orgasmi saamiseks vajalik on. Nii läks mitu aastat, kuni teda veenda suutsin, et enda silitamises ja vibraatorites ei ole mingit paha ei üksi ega koos mehega olles.

Süütus on hea ettekääne soovimatutest vahekordadest keeldumiseks, samuti on süütuksjäämine ka üpris tõhus (kuigi mitte 10% kindel) rasestumisvastane meetod, samas ei takista süütu olemine kuidagi rahulduse saamist ei üksi ega koos partneriga. Teiselt poolt võib purunenud neitsinahk aidata leevendada mensuvalusid, aga selle juhtumiseks ei pea ka riista sisse toppima, aitab sõrmedest või vibrast, peale mida jääte ikka "süütuks".

futbolist kirjutas:Olen 19. aastane mees ning samuti süütu. On ka elus võimalus see kaotada olnud aga ei olnud seda tunnet, et just sellele tüdrukule tahaks selle kaotada. Esimene vahekord võiks olla ikka kellegiga, kes seda vääriks;)

hujjj ongi sul neid võimalusi olnud :lol: või siis päris hästi arvad ikka endast. esimene vahekord pole ju mingi eriline asi, et selleks peaks veel "erilise" inimese valima. poiste puhul ei pea suhteski olema. täiesti normaalne ju.

Külaline kirjutas:
futbolist kirjutas:Olen 19. aastane mees ning samuti süütu. On ka elus võimalus see kaotada olnud aga ei olnud seda tunnet, et just sellele tüdrukule tahaks selle kaotada. Esimene vahekord võiks olla ikka kellegiga, kes seda vääriks;)

hujjj ongi sul neid võimalusi olnud :lol: või siis päris hästi arvad ikka endast. esimene vahekord pole ju mingi eriline asi, et selleks peaks veel "erilise" inimese valima. poiste puhul ei pea suhteski olema. täiesti normaalne ju.
inimesed on erinevad! mõni kaotab süütuse suvakale, mõni otsib "õiget" jne.. Aga jah, normaalne on nii või naa tegelt :D

Külaline kirjutas:

Esiteks ma mainisin võimalus, mitte võimalused. Teiseks kuidas tead Sina minu eraelu paremini, kui mina? Ära tule lihtsalt tühja hüppama siia.

Päris paljud räägivad et kahetsevad oma esimest vahekorda. Vb olen natuke naiivne kuid mina tahaks küll oma esimest vahekorda ilusana mäletada ning seda kahetsematta mitte kellegi suvalisega .. Niiet selle postituse kirjutaja kuula enda südant millal sa seda teha tahad ja kellega sa seda teha tahad sellega ei ole ju kiiret.

Liisiiiiiiiii kirjutas:Kallis "Rauastsüda", kuidas sa ise sellesse suhtud?
Meie kellegi arvamus ei loe. Mitte kellegil pole õigus sulle mittemidagi öelda, ei head ega halba.
Sinu, sinu ja ainult sinu suhtumine loeb.

Näiteks, mina, konkreetselt, alustasin oma sekseluga 14 aastaselt. Ma ei kahetse mitte midagi ega mitte kedagi. Minu suhtumine väljedab, et seks on hea, milleks oodata? Olen 16 ja mul on olnud 12 sekspartnerit. Ma pole kunagi tarvilikuks pidanud ennast selle "õige" jaoks hoida. Kui see õige kunagi tuleb, eeldab ta, et minuga on linade vahel hea ja, et ma oskan tunda seksist rõõmu ja ka pakkuda neid rõõme. Sellest punktist, kust mina teemale vaatan, ei ole seks ainult lastetegemiseks! Seks on paganama tore tegevus! Nautige! Me ei ela igavesti, veel vähem aega oleme me seks-seiklusteks kõlbelise väljanägemisega.

See on kõigest minu point-of-view

Samas, ma saan täiesti aru neist, kes ootavad oma printsi. Ma küll ei ütles, et tänapäeval neid rüütlellikke printse, kes hullult rõngas oleks kogenematu naise nahakese katkitegemisest, jaguks. Aga siiski, see on armas. Ka mina sündisin oma vanemate pulmaööst. Nunnu.

ma justkui loeksin enda kirjutatud teksti:D mul samad arusaamad ja kusjuures ka ma sündisin vanemate pulmaööst:D

Ära arva, et ma ei ole meestemagnet ja ära loe mu teemast, mille algatasin, et ma tahan süütusest lahti saada, kindlasti mitte! Loe rahulikult algus läbi ja mõtle.
Niipalju kui meestega olen tegemist teinud, tundub alguses tore mees, kuid mida enam suhelda, siis tuleb välja vastupidine, niiet oleks ülimalt nõme sellistega vahekorda minna. Niiet mina olen seisukohale, et enne tuleb suhted omavahel selgeks saada ja mõista, et mees on miskit väärt ja alles siis võin ma end talle anda. Kui ikka endal väärikust, siis ei roni iga lontlapakaga voodisse. Sest on olemas ausaid ja väärt mehi, kes hindavad naisi, täna ma võin seda väita.
Lootmystyle kirjutas:vorbi ennast meestemagnetiks ja süütus läheb nagu naksti.

Ma ei mõelnud varem kunagi sellele, et ma tahaks oma süütust kaotada või üldse sellele, et tahaks hullult kellegagi seksida. Pigem sellele, et tahaks oma ellu kedagi erilist ja kui ta tuli, tulid ka muud.. hüved.
Olen pigem selle poolt, et enne tuleb sobiv inimene ja tahe ning siis alles seks.
Mitte seks ja siis vaatame, et äkki klapimegi (ei mõtle selle all mingeid üheöösuhteid, mida ma hukka ei mõista, vaid pigem ikkagi esimest korda).
nobody raise your voices, just another night in nantes

Just, seda olen ma ise ka jälginud ja tähele hakanud panema. Ma ei tahagi meeleheitlikult seksi vaid noormeest, kes tõesti austab ja kuulab ning kellega oleks hea koos olla. Ja mulle tundub, et ma olen selle mehe leidnud, nüüd vaid liigun vaikselt edasi ja õpin teda põhjalikumalt tundma. Ja kui on õige mees, eks siis tulevadki need hüved :)
Nantes kirjutas:Ma ei mõelnud varem kunagi sellele, et ma tahaks oma süütust kaotada või üldse sellele, et tahaks hullult kellegagi seksida. Pigem sellele, et tahaks oma ellu kedagi erilist ja kui ta tuli, tulid ka muud.. hüved.
Olen pigem selle poolt, et enne tuleb sobiv inimene ja tahe ning siis alles seks.
Mitte seks ja siis vaatame, et äkki klapimegi (ei mõtle selle all mingeid üheöösuhteid, mida ma hukka ei mõista, vaid pigem ikkagi esimest korda).

selles suhtes, et selles pole midagi imeliku vms.. eks sa kaotad oma süütuse siis, kui tunned, et on õige aeg ja poisile kellega ennast mugavalt koos tunned :)
isiklikult, ma saan 18 varsti ja kaotasin oma süütuse just hiljuti... aga ei kahetse..
see oli küll peo käigus, ilma kondoomita kuid poiss vastutas oma tegude eest ja kõik sai korda..
nüüd suhtleme selle poisiga rohkem, saame kokku ja värki..
ja kui oled kuulnud sellist ütlust äkki " seks liidab inimesi" siis see suht vastab tõele ! :)
niiet edu ootamisega :)
ära otsi, vaid oota :)
seda tegin mina, ma lõpetasin otsimise ja leidasin ühe tohutult toreda ja hooliva poisi, kuigi olin juba lootust kaotamas, et eestis ei eksisteeri selliseid aga näed eksisteerib ikka küll :)

Õige tähelepane, kalervo! Tänaseks siiski 26.aastane ja iga kolme-nelja kuu tagant vaatan, mida siinne rahvas minu postitusest arvab. Kuid sellegipoolest on arvamused teretulnud.
Tänaseks olen kalli noormehega pea kaks aastat suhtes ja kõik on tore. Võin väita, et sellist meest ma oma ellu ootasin ja leidsin. Süütus sai kaotatud mehele, kes ise 27-aastasena veel puhas leht oli ja see oligi ideaalne, mulle vähemalt. Naisena hindan seda tohutult, et ka mees oli "puhas", minu jaoks annab see turvatunde.
Niiet kes ka 20+ veel seksinud ei ole, oodake see aeg ära, see on ilus ja mõnus kahtlemata. Kiirustada ei ole vaja!
kalervo kirjutas:Melinda999: See on ju viis aastat vana postitus. Esialgne küsija pole enam 20 vaid 25. Võib-olla ta ei käigi enam Lapsemure foorumis.

Ise 20, mees ja süütu. Eestis pole väga täheldanud, et süütust mittemehelikuks või isegi lapselikkuse tunnuseks peetakse, aga USA-s on asi noorte seas ikka hoopis teine, seal on ainult nohikud ja kodutud süütud. Seal on süütus nagu minigi paha lehk, mis tuleb kohe maha pesta. Aga noh tänu meediale, eks need Eesti kiimalased ka kunagi selle kultuuritükikese omaks võtavad.

minu arust on suuremaid asju elus, mille pärast põdeda kui lihtsalt kas oled jõudnud kedagi või midagi naelutada või mitte. Samas kui rahval on liiga palju vaba aega halada selliste asjade üle, siis muidugi - kui pole saanud, siis pole üldse inime ...USAkad on muidugi suutnud väga erinevates teemades oma idiootsust näidata.

Olen 19a. aastane ja ka süütu. Varem ei huvitanud see mind üldse aga viimasel ajal on see teema ikka väga pinda hakanud käima, kuna nüüdseks kõik sõbrannad ümberringi elavad seksuaalelu ja räägivad kui hea see on. Mitte et ma nüüd ruttu läheks seda kellelegi suvalisele kaotama aga loodan et kohtan varsti seda õiget. Mul on olnud palju olukordi kus naapilt olen seksinud, aga alati olen viimasel hetkel alt ära hüpanud, sest vale tunne lihtsalt old.
Vasta

Mine “Esimene vahekord”