Ikka veel "süütu"

Ma ei saa aru, kas on veel 20-...aastaseid, kes pole seksuaalelu veel elanud? Või olen ma ainuke. Kõige imelikum on see, et ma ei taha ka. Seks jätab külmaks. Kas on see tingitud sellest, et pole veel armastust või milles kala? On kellegil veel nii? Pole poistega/meestega veel tegemist teinudki. Kas olen juba hiljaks jäänud? Äkki on miskit paigast ära:D Kuigi mõni mees on küll isuäratav, aga ei oska ligineda ja vaevalt ta mind tähelegi paneks:(

Re: Ikka veel "süütu"

Tere ''Rauastsüda'' nagu ikka öeldake , küll ka kunagi jõuab sinu aeg kätte. Esiteks , 20 aastat pole VANA, Teiseks , ongi tore , et sa pole nagu mõned, kes 12 aastaselt süütuse kaotavad, küll sa leiad kunagi selle, ja õige, ära süütusest lahti saamiseks küll nüüd kellegi suvalise kasuks osuta,
jouu

Neid mehi kindlasti on, aga mina isiklikult tean endale sobilikku vaid kahte. Ja imelik on see, et nad on vanemad, noortest ei arva ma miskit. Ühega pean ma mõni aeg nüüd natuke koos olema ja sa ei kujuta ette kui raske see on. Teadmine, et ei tea kas tal on keegi, paneb ta sind tähele...ja see mees on nii kohutavalt asjalik ja metsikult ilus. Lihtsalt vahest tahaks ta lähedust. Ja teine on venna sõber...sai koos pidu pandud ja puha, aga krt ta abielus ja kahe lapse isa. Vat see mees pani mind tähele...vend on minust talle palju rääkinud ja ta teab milline ma olen. Ühel kontserdil hakkas pakkuma, et temal on palju sõpru, kes on asjalikud ja tema ei taha, et minusugune mingi tohlaka otsa joppaks :D Aga seda ei juhtu. Ta on mind paljudesse kohtadesse kutsunud, aga ei, ma pole läinud, kuigi hing nii ihkab ja suvel üritan talle jälle külla minna :P
Aga üldiselt on mul ka vähe meessoost tuttavaid ja just sel põhjusel, et ei klapi eriti endavanuste poistega. Läbi saan hästi, aga ei tea :( Jääb lihtsalt oodata, et kunagi leiame me selle ÕIGE :wink:

Olin 19 kui kohtasin seda esimest ja õiget! Ja pagana õnnelik. Lugesin kah ennem seda päevi, et millal mina jõuan sinnamaale, et alustan seksuaaleluga. Lootes kõigepealt üldse kedagi suudelda. Ja siis tuli tema nagu välk selgest taevast ja nüüdseks oleme koos. Ja loodetavasti ka jääme. Endal veel 2-3 sõbrannat, kes on 19-20-21 ja naeil pole veel poiss-sõpradega pistmist olnud aga nad ei heida meelt.
Samas tuleb ka ise aktiivsem olla. Huvi tunda. Aga mitte alluma ja käest laskma.
Patience

Aga kui julgus puudub? Ja pole endas kindel, kas üldse on veel soovi alustada? Kuid ega ma ka meelt pole heitnud :D Olukord ei ole veel nii katastroofiline ja pealegi minu soov oleks mees, kes paneks mind ise tähele. :wink:
Plum kirjutas:Olin 19 kui kohtasin seda esimest ja õiget! Ja pagana õnnelik. Lugesin kah ennem seda päevi, et millal mina jõuan sinnamaale, et alustan seksuaaleluga. Lootes kõigepealt üldse kedagi suudelda. Ja siis tuli tema nagu välk selgest taevast ja nüüdseks oleme koos. Ja loodetavasti ka jääme. Endal veel 2-3 sõbrannat, kes on 19-20-21 ja naeil pole veel poiss-sõpradega pistmist olnud aga nad ei heida meelt.
Samas tuleb ka ise aktiivsem olla. Huvi tunda. Aga mitte alluma ja käest laskma.

Minu julgusest oli asi samuti kaugel. Mina ei alustanud kunagi midagi, lasin poisil tegutseda, mina määrasin vaid seda, kas ma olin nõus ka edasi minema. Mul vedas, sest mul on arusaaja/mõistev poiss. Esimene kord kui asi hakkas edasi arenema, keeldusin ise. Ta mõistis. Ja teisel korral ta küsis, kas olen valmis. Olin nõus, süda puperdas sees.
Ja see julgus tuleb aegamööda. Kui leiad kellegi, käid temaga, suhtled, olete koos, siis hakkad teda usaldama, julged ennast näidata. Esialgu käib töö kindlasti (ma arvan) kätega. Hellitused jne. Lõpuks on sul niipalju julgust, et teete selle suure sammu ära.
Patience

Pühahoia!!! Sa oled ju puhta hulluks läinud! On mul siis pealkirjas, et tahaks süütust kaotada ükskõik kellega? See oli lihtsalt küsimus, et kas on 20...aasta vanuseid, kes ootavad ÕIGET! Lapseke, nii see asi ikka ei käi!!!
Külaline kirjutas:olen 14 ja olen ka süütu aga mind erutab isegi dushi all vesi kui ma seda värginduse peale lasen aga ootan inimesi kes tahaks minuga süütust kaotada kui oled nõus siis vasta mulle siin :D :D :D :D :D :D

eino , ned 12aastaseid on vähe, kes mittesüütud on. minuarust hakkab süütuse kaotamise riskivanus eestis 14-16 / 15-16 .
mina ise olen 13, aga ei huvitugi seksist, sesmõtttes, et ise seda teha.
minuarust minuvanused ei peaks huvituma rohkemast kui suudlemisestki, sest juba see on hoolivuse märk. etjah, minuarust ei ole ka normaalne, kui mingid 13 aastased pole enam süütud .
NÄITA, ET HOOLID, KASUTA KONDOOMI!

MAKE LOVE, NOT WAR!

Ma tunnengi uhkust...lihtsalt ma arvasin, et olen suht ainuke, aga tuleb välja, et ei olegi :D
Kiisuke99 kirjutas:
Chikita12 kirjutas:Esiteks , 20 aastat pole VANA, Teiseks , ongi tore , et sa pole nagu mõned, kes 12 aastaselt süütuse kaotavad ,
Ma olex elu õnnelik kui ma süütu olex, ma nii kekkaks sellega!
Küll see õige tuleb sul aga niikaua võid enda üle uhkust tunda!

rauastsüda kirjutas:Ma tunnengi uhkust...lihtsalt ma arvasin, et olen suht ainuke, aga tuleb välja, et ei olegi :D
Kiisuke99 kirjutas:
Chikita12 kirjutas:Esiteks , 20 aastat pole VANA, Teiseks , ongi tore , et sa pole nagu mõned, kes 12 aastaselt süütuse kaotavad ,
Ma olex elu õnnelik kui ma süütu olex, ma nii kekkaks sellega!
Küll see õige tuleb sul aga niikaua võid enda üle uhkust tunda!
Tänapäeval hindavad meesterahvad seda vägagi kõrgelt, kui naine on süütu (ja ma arvan, et ka vastupidi), sest see tõstab kindlasti usaldust nende vahel. Ikka see sama vana teema, et pole mõtet ju kiirustada. Milleks? Selleks, et popp olla? Mina isiklikult arvan, et tibad, kes nii väga kihelevad süütusest lahti saama on suht-koht lõdva püksikummiga. Samas on juhtunud ka kindlasti nn. õnnetusi (nt purjus peaga), soovitan nendest ka hoiduda (alkoholiga üle pingutamine ei ole organismile niikuinii hea), aga see ei tähenda veel, et pidudel käia ei või :P

Mina näiteks esimene kord kartsin öelda, et ma olen süütu, aga lõpuks võtsin julguse kokku ja ütlesin, seepeale vastas neiu, et talle on see ka esimene kord ja see tegi mind väga rõõmsaks, samas olin ma üllatunud (ta oli siis 23, nagu eelpool mainisin), aga sellega näitas ta mulle (ja mina talle), kui palju ta mind usaldab, ometi oleksime võinud ju veel oodata.

Kiiret ei ole kuhugi. Peaasi, et see on koos "õigega", kes sind armastab, usaldab ja sinust hoolib, ning kunagi sind ei hülga.

Nii tore, et selline teema siia pandi. Mind närib juba pikka aega see küsimus, et kas see on normaalne ikka, et ma juba 21 aga ikka pole õieti oma poissigi olnud. Seksist rääkimata. Ja väga julgustav on kuulnda, et on veel selliseid inimesi. :D Paljud tuttavad räägivad aina ja vihjavad, et oh mis neil kõik on ja arutavad avalikult milliseid pille kasutavad jne. Olen end suht...kuidas nüüd öelda, rumala ja "titekana" tundnud. Peaks hoopis uhke olema, kuigi see on raske.

ma usun et 20 aastased peaksid emad isad olema juba ,,,, tore on tulevatel lastel et nende vanemad on noored:D
minu kodukohast on üks 13 aastaselt lapse saanud ja vägagi lahe laps on ja ema ka noor ;D
teismelise)) nooruse võlu tuleks hästi ära kasutada aga turvaliselt ja targalt

Mis haige lehma ila see nüüd on? Ega selle 20.a inimese ema ja isa ei pea tema last kasvatama. Millest selline elab? Pole kooligi saanud ära lõpetada. Ole normaalne...mõni 20.a sööb emme juures kõhu putru täis ja läheb linna peale lollusi tegema, ega see siis ju lapsevanem ei ole :lol:
Muidugi on 20.a asjalikke vanemaid, aga see, et sa siin väidad, et 20.a peaksid emad-isad olema, see on küll ülim hullus, mida ma enne kuulnud/näinud olen.
Külaline kirjutas:ma usun et 20 aastased peaksid emad isad olema juba ,,,, tore on tulevatel lastel et nende vanemad on noored:D
minu kodukohast on üks 13 aastaselt lapse saanud ja vägagi lahe laps on ja ema ka noor ;D

Ikka on! :) MIna ise ka kaotasin süütuse 17, tundisn end nii vanana ja kogenematuna, kuid ega see välja küll ei näinud nii, tegin kõike voodis, mida oskasin ja olin näinud! Ning tundus, et noormehele meeldis, seega ära muretse, kõigega saab hakkama! Tähtis on, et sa ise tead ja et seks on sinu elus tähtsal kohal!

Olen 20 ja kaotasin alles sügisel oma süütuse. :) Aga mul on paar sõbrannat, kes minu vanused ja nad ei ole siiamaani mehega ka maganud. :) Et see, et oled 20 või vanem, ei tähendab veel, et oled imelik vms. Ei ole seda meest leidnud, kellega tunned, et jah temaga. :) Aga küll ta tuleb. ;)

Dseiik kirjutas:eino , ned 12aastaseid on vähe, kes mittesüütud on. minuarust hakkab süütuse kaotamise riskivanus eestis 14-16 / 15-16 .
mina ise olen 13, aga ei huvitugi seksist, sesmõtttes, et ise seda teha.
minuarust minuvanused ei peaks huvituma rohkemast kui suudlemisestki, sest juba see on hoolivuse märk. etjah, minuarust ei ole ka normaalne, kui mingid 13 aastased pole enam süütud .
wtf ? neid 12 aastasi on vähe ?? äkki 13-14 aastaseid ? Kuule enamus 12 aastaseid on syytud . Ma ise 12 ja absaluutselt kõik mu sõbrad ,kes on 12 on syytud . + veel nende sõbrad . :D
Aga ma ka ei ole praegu huvitatud seksist . Lihtsalt ma leian ,et seda ei tasu nii vara kaotada . Ja see,et teemaalgataja 20 ja syytu on ,pole yldse imelik ju. :D
kui ma poleks selline, oleksin kui öö ilma kuuta !
You were my everything and i really miss you!! <3 But now i can't take all the pain that i feel.

Ei ole sa midagi hiljaks jäänud. Ma ise 16 ja süütuse kaotasin oma tüdrukuga, keda väga armastan. Enne meie suhte algust ma isegi ei olnud ühtegi tüdrukut suudelnud, ma huvitusin temast ja nii me siis tutvusime ja kõik arenes iseenesest, midagi plaanitut ei olnudki, ja kindel on see, et seda ei olegi vaja plaanida ja kellelegi ära kinkida.

rauastsüda kirjutas:Ma ei saa aru, kas on veel 20-...aastaseid, kes pole seksuaalelu veel elanud? Või olen ma ainuke. Kõige imelikum on see, et ma ei taha ka. Seks jätab külmaks. Kas on see tingitud sellest, et pole veel armastust või milles kala? On kellegil veel nii? Pole poistega/meestega veel tegemist teinudki. Kas olen juba hiljaks jäänud? Äkki on miskit paigast ära:D Kuigi mõni mees on küll isuäratav, aga ei oska ligineda ja vaevalt ta mind tähelegi paneks:(
Mina olen!

21 aastane noormees kuid pole veel mitte midagi (suudelnud, väljas käinud, flirtinud, tõesti mitte midagi) ühegi tüdrukuga teinud. Kuigi tugev tahtmine on olemas ning maailm paistab ilusaid tüdrukuid täis olevat, ma lihtsalt ei oska kohe mitte kuidagi vastassugupoolega suhelda. See on vast selle tagajärg et ei hakanud selliste asjadega varakult nagu on normaalne tegelema ning nüüd on raske oma eakaaslastele "järele jõuda" nendes oskustes.

Külaline kirjutas:ma usun et 20 aastased peaksid emad isad olema juba ,,,, tore on tulevatel lastel et nende vanemad on noored:D
kindlasti on tore kui vanemad on noored kui oled mingi 10-15 .
mulle ka ei meeldiks kui ema oleks mingi 40 või 50 kui ise olen mingi 15
aga see on vale väide , et peab emme / issi olemas 20 aastasena .

Ma olen kohe 18 aastane ja samuti pole kunagi suudelnud ja ammugi siis vahekorras olnud. Ma ei oska üldse vist tüdrukutega suhelda või siis tänapäeval see rohkem häbiasi, kui sa ei joo alkoholi ega suitseta. Peale selle mainimist läheb asi veel hullemaks kui enne oli. Kuigi ma olen juba piisavalt vana ja tahaks väga olla armastatud :) Kahjuks pole seda tunnet peale vanemate oma eakaaslaste poolt tunda saanud:(

asdfghj kirjutas:Olen 21 ja süütu kuid lisaks sellele pole kordagi neiuga väljas käinud või suudelnud või üldse midagi teinud. Minuga on ikka midagi väga valesti.
Ei ole midagi valesti. Vanusest tingitud surve on praegusel ajal küll suur, kuid see ei tähenda, et ilmtingimata on olemas mingi vanuseline piir pärast mida on midagi sinuga "väga valesti". Flirtimine, seks ja suudlemine on sellised asjad mis tulevad loomulikult siis kui tulema peavad. Kui sinu loomuses ei ole seda "kiskjalikku instinkti", siis pole midagi parata... kõik on erinevad ja kõigi elamused on individuaalsed - oma kogemustest peaksid hoolima ainult sina mitte teised.

Vot need asjada igaühe enda teha . Kuigi peaks mainima , et proovige see seks ka lõpuks ära . Lahedas versioonis öeldes on seks ülikõva :D
Aga see millal keegi ise astub esimest korda vahekorda on täiesti tema asi . Kindlasti on ka 25 aastaseid kes pole seksinud .
Mõne jaoks tähtis, mõnele tähtsusetu. Mõne jaoks tore, mõnele talumatu. Mõne jaoks ülbe, mõne jaoks sõbralik. Mõne jaoks ilus, mõne jaoks kole. Kõigile erinev.

Minu meelest on selliste asjadega kiirustamine haiglane. Nagu mul on võimalusi olnud aga inimene kellega on mul võimalus olnud ei tekita minus vastavaid tundeid. Tänapäeva noortes on selline litslilikkus liiga välja löönud. Et noh, sa pole hilinenud. Kui sa leiad mehe kes sinust vastavalt lugu peab siis tuleb ka seks.
[olen 15a poiss]

Mina ka arvasin, et süütus on häbiasi ja sellest on vaja lahti saada. Pidasin ennast väga vanaks ning kartsin, et meestele ei meeldi kogemusteta neiud. Sain süütusest lahti ja teine kord oli alles aasta hiljem. Miks? Mees oli küll hooliv, mõistev, kannatlik aga ma vägistasin iseennast tundega, et ma pean seda tegema kui tahan nö "normaalne" olla. Tegin seda ilma tunneteta, inimesega kelle vastu ma ei tundunud midagi. Iga inimene võiks teha seda siis kui ise tahab, mitte tundega, et Ma Pean. Enda puhul ma tean, et peale esimest vahekorda ma hakkasingi mõtlema, et selles kõiges polegi naise jaoks midagi, ongi vaid kohustus. Ja hakkasin vältima mehi ning seksi. Kui esimene vahekord tehakse vastumeelselt/ valedel põhjustel siis võib see väga pikaks ajaks jätta jälje teie edasisse seksuaalellu. Vahet pole, mida teie sõbrannad või sõbrad arvavad, see millal seda teha on vaid teie otsus. Tean, et teiste vigadest ei õpita, kirjutasin selle siia vaid selleks, et noored neiud ei arvaks, et ongi vaja sellest lahti saada. Kui on õige mees, siis ei ole tal teie süütuse vastu midagi, ehk isegi on heameel see esimene olla. Ja kõigile teadmiseks, olin 21 kui süütuse kaotasin.

Sa oled tubli !
GO GIRL !
Mina olen 15 , ja ma olen lubanud endale , et ma ei kaota süütust enne kui ma olen täisealine . Ma ei taha lihtsalt mingeid jamasid , et vopsti kondoom läks katki , kutt lasi paugu sisse ja nüüd olen rase . Parem karta kui kahetseda ! :p
Ja muidugi ei taha ma teha SEDA mingi lambika kutiga, sest no esimene kord on esimene, seda ei saa kunagi tagasi , ja parem teha see meeldejäävalt kellegi kalliga , kui mingi lambikaga kuskil urkas . No eks see viimane varjant ole ka meelde jääv, aga mitte just väga meeldiv eksole ?.
Niiet tüdruk , respect sulle , selliseid on tegelikult ikkagi vähe , kes on suutnud enda süütust nii kaua hoida :)

Heihopsti ! kirjutas:Sa oled tubli !
GO GIRL !
Mina olen 15 , ja ma olen lubanud endale , et ma ei kaota süütust enne kui ma olen täisealine . Ma ei taha lihtsalt mingeid jamasid , et vopsti kondoom läks katki , kutt lasi paugu sisse ja nüüd olen rase . Parem karta kui kahetseda ! :p
Ja muidugi ei taha ma teha SEDA mingi lambika kutiga, sest no esimene kord on esimene, seda ei saa kunagi tagasi , ja parem teha see meeldejäävalt kellegi kalliga , kui mingi lambikaga kuskil urkas . No eks see viimane varjant ole ka meelde jääv, aga mitte just väga meeldiv eksole ?.
Niiet tüdruk , respect sulle , selliseid on tegelikult ikkagi vähe , kes on suutnud enda süütust nii kaua hoida :)
oota, et kui seksid poisiga, laseb lups sisse, SIIS PAUGUPEALT rase? ohh sind kullake.

Oleneb, kes sisse laseb ja see tõenäosus, et sisse laseb. Ega see mis välja tuleb, ei purska nagu purskkaev, et kohe sisse laseb rasedaks teeb.
Endal oli ka sama olukord just väga väga hiljuti, kartsin et olen rase, sest lollipeaga lasin ilma kummita teha, aga vot, polnud mul häda midagi. Minu arust on see, kui keegi sisse laseb(eriti siis, kui tegu on tõeliselt mõistva ja ustava jne. poisiga), palju väiksem probleem, võrreldes sellega, et on olemas igasugused suguhaigused..
Aga jah, ma mõtlesin ka kunagi et on imelik olla 18+ ja süütu.. Ma ei tea, võibolla lihtsalt lolli noore pubeka mõtlemine.
Life is either a daring adventure or nothing at all.

Mina ise olen 17 ja kunagi mõtlesin 14-15 aastaselt ka , et enne täisealiseks saamist ei seksi. Kuid 16 sain , siis tahtsin sellest juba põhimõttega lahti saada , kuna sai väga palju poistega suheldad ja ültse . Sellist asja mõttes küll polnud , et esimene kord peaks eriline olema . Mina tahtsin lihtsalt ruttu selle asjaga ühele poole saada , et ei peaks oma pead vaevama . Oleneb täiesti . Samas nüüd 17 pea aasta juba seksinud ja praegugi hea mõelda ,et sai ennem asjaga ühele poole kui oma elukaaslase leidsin . Temaga esimene kord oleks piinlik olnud eriti kui tema oli kogenud .
Mõne jaoks tähtis, mõnele tähtsusetu. Mõne jaoks tore, mõnele talumatu. Mõne jaoks ülbe, mõne jaoks sõbralik. Mõne jaoks ilus, mõne jaoks kole. Kõigile erinev.

Mina hakkasin eelmine aasta selles foorumis käima ja sain alles siis teada kui noorelt on paljud süütuse kaotanud. Arvasin varem, et see on loomulik kui süütus kaotatakse alles siis kui ollakse 18 või vanem. Peale seda kui siin foorumis seksuaalteema alt neid postitusi luegsin, ja kõik rääkisid kuidas nad juba ma ei tea 12 aastaselt süütuse kaotasid, arvasin, et tahaks isegi 15 või 16 aastaselt süütuse kaotada. Praegu olen 15 aastane tüdruk muidu. Viimasel ajal olen hakanud mõtlema, et vist ikka ei tahaks süütust veel kaotada ja hea, et ma nüüd seda postitust lugesin. Nüüd ma ei taha kohe kindalsti veel süütust kaotada, sest aega on ju selle kiire asjaga ja arvan siiski, et esimene kord peaks olema inimesega kellest hoolid sina ja kes hoolib sinust ning kellega on hea olla.
Vasta

Mine “Esimene vahekord”