Ma ei julge!!!

Mul on selline mure nagu paljudel siinsetel tüdrukutel. Ma(16) ei julge oma poisiga(19) magada. :oops: Ta on öelnud, et ta pole seksi peal väljas;et tema on ainult armastuse peal väljas ja ma usun teda.. aga kunagi läheb ikkagi asi sinna maani ju.. ja ma kardan seda. Ma kardan valu ja kardan kuidas kõik läheb (et kas ikka kõik läheb õigesti) ja kardan talle pärast otsa vaadata. :oops: Ma ju ei oska mitte midagi teha.. ja üldse.. olen selle üle väga palju mõelnud ja mõtlen, et äkki ma häbenen oma keha?! See on imelik, sest ma olen tegelikult sale ja kena.. ma ise tean seda..poisse on alati jalaga segada olnud.. aga ma ei tea mida ma häbenen või, mis mul viga on.. niisamuti ei ole mul erilisi traumasid olnud.. no üks oli... aga ma ei tea kas see läheb arvesse.. eelmine aasta muidu oli üks kahtlane asi..vot.. ja ma isegi ei tea kuidas te mind aidata saaksite.. äkki lissalt nagu julgustaksite mind või midagi.. :?

Võibolla räägid pisut sellest traumast kõigepealt? Sulle endale võib see väikese asjana tunduda, aga ometi võis see sinu sisse jälje jätta! :(
Räägi, mis juhtus ja mida sa siis tundsid!
Meie elu sõltub meie valikutest...
Ole see, KES SA OLED
ja vali, KES SA OLLA TAHAD
ning siis vali OLLA SEE, KES SA TAHAD!!! :D
Niisiis - kes sa täna oled? ;)

to* trikikas2
te olete ju nii vähe alles käinud, vb teil ei ole veel armastuski, ja sedaenam, et te ei ole suudelnud :shock: Küll mina olen siis patuline :lol: Mina olen oma poisiga üle 6 kuu käinud :wink:

hmm,kui su poiss avaldab soovi siis ära hakka keerutama ,püüa olla aus.kuid ära kõike kohe välja ka räägi vaid natuke võib juttu ka ilustada.kes teab..äkki ehmatad ta ära(võibolla mitte kui tal on endal varem kogemusi olnud)
mina kartsin samuti,et mis siis saab kui midagi ei tule välja.aga enamus kardavad,loomulik.
Kuid kui sa armastad teda ja tunned et tahaksid siis ... :wink:

No kuulge , kui sina oled patuke , kui oled 6 kuud koos olnud oma poisiga .
Mis mina siis veel tegema peaks , vanglakaristus? :D Oleme koos olnud pea 2 aastat .

ma arvan , et alustage ikka algusest , ennem see armas esimene suudlus , siis teine ja mitmed korrad veel , siis tulevad pikemad , ja küll siis see esimene vahekord ka tuleb , :wink:

Re: Ma ei julge!!!

mina ei kartnud sugugi esimest vahekorda.ise tahtsin lausa seda väga.ma ei kahetse isegi seda sugugi kuigi kogemata sai ilma kondoomita seksitud.ise olen 15 ja poiss täisealine juba.alguses oli valus natukene kui ta sisse lükkas ja paar tõuget peale seda tegi.siis üritasin lõdvestuda ja asi läks paremaks.natuke verd ka ikka tuli aga see on loomulik.see valgus koos spermaga välja.

Hmm, no kui teil siin 2 aasta eest vanglakaristus, peaksin ma üldse üle 3 aastase koosolemisega surmanuhtluse teenima???:D

Aga Ärge kiirustage, kui valmis pole:) Poiss mõistab Sind ju nagu ma aru sain:)
Mina näiteks olen koos polnud poisiga 3 pool aastat. Pole vahekorras olnud. Aga noh, see põhjustatud minu lapsepõlvetraumadest, millest ma ei saa vist kunagi üle:S

Usun ,et esimene kord on nagu piinlik ja kardad valu.
Lihtsalt pead hirmust üle saama ja ära proovima kui sa väga kardad siis on isegi valusam ,sest oled pinges jne . Võta lõdvalt ja proovi selle asjaga ühelepoole saada pärast siis pole enam muret ja vb on sul üldse nii ,et ei ole üldse valus osadel nii on :)
aga loodan parimat !

martiin kirjutas:
Külaline kirjutas:Hmm, no kui teil siin 2 aasta eest vanglakaristus, peaksin ma üldse üle 3 aastase koosolemisega surmanuhtluse teenima???:D
mis siis veel tehakse abielupaaridega kes on mitukümmend aastat koos olnud ?
Ja kes pole seksinud? Neid vast 10 on kokku :D

Ma sain vähemasti aru, et mõeldakse koos olemist ilma seksita...

Hey, tahtsin kirjutada kuna see teema oli mulle väga omane.. olen kõigest 15 aastane tydruk ja olen oma poisiga(18) juba pikemat aega käinud. Ei ole syytu.
minu yheks suuremaks probleemiks oli see et kartsin et midagi läheb halvasti või viltu.. poiss väga väga palju aitas sellele kaasa et mul ebamugav ei oleks.ytles paljusi hoolivaid lauseid jne..
esimene sex... sein oli ees. aga minul eriti valus ei olnud. olen kuulnud et võib olla päris valus ikka.
peale esimest sexi. mis isegi minu ja tema arust päris hästi õnnestus hakkas mul probleem oma ihuga. vihkasin enda keha. kuigi ma ise ka pole kole ja paks vaid vastupidi ilus ja peenike, mulgi on poisse jalaga segada.kartsin ma ikkgi end talle paljn näidta,kuna mul polnud veel rinnad ilusaks kasvanud , selliseks kenaks, siis häbenesin oma rindu kõige rohkem. armastan seda kuidas ta minust hooolib, kordas mulle ainult et aega on, ära häbene ennast , ma olen sinusse armunud ja ei näe sinus vigu.. need sõnad olid nii toetvad. et nyyd kui esimesest sexist on möödas kusagil 4 kuud, ei häbene ma ennnast . usaldan teda täiesti.
nii et minu arust on väga palju abi kui sa räägid oma poisile sellest et ei julge või häbened. või tore oleks kui poiss sellest ise aru saab-

ma olen tüdruk ja 13 (tean et suht noor ning olen süütu) ma ei ütle tavaliselt uutele asjadele ära ,aga vahekorra suhtes on imelik tunne

mul on muidu poiss olemas me oleme käinud üle 2 kuu kuid ma ei tea kõik ütlevad et sellest ei tule midagi välja ja nii (me ei ole isegi veel suudelnud) aga nüüd paarpäeva tagasi läksin pere tuttavatega jaanipäevale neil on poeg kes on 15 saab varsti 16 ja no ta meeldib mulle juba mitmeid aastaid aga ta ise ei tea seda .no jõudsime kohale mul polnud üldse tuju kellegagi rääkida tahtsin tagasi linna sõprade juurde .aega läks edasi ,järsku hakkasin panema tähekle kuidas ta mind vaatab ja et ta nagu flirdiks minuga ja ma läksin vooluga kaasa no ja siis ta pani mulle käed ümber igas võimalikus kohas kus me viibisime kahekesi natuke aega hiljem oli esimene musi ning siis juba suudlus me home ei suutnud käsi üksteisest eemale hoida ning kuna me ei tahtnud et teised arui saaksid (kuna see oleks nõudnud pikka seletamist) otsustasime minna magama ,me magasime telgis tema mina ja ta õde see oli suhteliselt keeruline sest ta õde on 11 ja võtis asja veits teisiti... no aga lõpuks ta jäi magama ,no ja siis see algas ta suudles mind järjest tihedamini ja varsti tundsin et mul pole pluusi seljas ja et püksi nööp on lahti ning võtsin ta käest kinni ja tõmbasin selle pükste juurest ära .me kaisutasime umbes 6 tundi nii ja siis tuli küsimus mida ma kartsin :kas sooviksid astuda minuga vahekorda? . ma vastasin et mõni teine kord ,aga nüüd ma ei tea mis teha kuna tegu on pere tuttavaga on igatpidi raske ,ühtepidi tahaks ,teisi pidi olen nagu liiga noor ,ja äkki pole piisavalt hea või on see mulle liigaa valus .lühidalt ma kohutavalt kardan nii esimest vahekord kui ka seda et teine poiss saab teada aga samas kõik ütlevad et sellest ei tule nagunii midagi välja . aidake palun ,mida teha ?????? tõesti avaldage arvamust kõik on tere tulnud ka kriitika ,sest ma ei suuda muule enam mõelda kui sellele kas seda teha või mitte :( asjaga on suht kiire ma pean talle midagi vastama ... :/

Soovitaksin seksiga oodata seni, kuni oled vähemalt 14, ehk n-ö seaduslik iga ära oodata. Täitsa võimalik, et sa oled valmis alustama seksuaalelu aga minu arvates on parem natuke veel oodata. Kas see poiss teab, kui vana sa oled?

Enne kui sa selle teise poisiga mingit suhet alustad, mõtle ka oma praegusele poisile. Kui väga ta sulle meeldib? Kas sa ikka tahad temaga koos olla, kui suudled samal ajal teist noormeest? Kui see kõik välja tuleb, võib ta väga palju haiget saada...

Enne seda kui mul esimene kord oli kartsin ma ka ja mitte vähe. Aga kui see hetk ja päev ükskord kätte jõudis oli see ime ilus. Mu poiss hoidis(puutus/ katsus) mind, kui midagi väga õrna. Vb peaksid sina talle ütlema või taipab ta ise, et kui ta puudutab sind õrnat, suudleb kaelale jne, teeb seda mis sulle meeldib, ehk siis kaob su hirm ära. Selle juures aitab ka vahestsee, kui suled silmad ja kujutad , ette midagi ilusat:D
Aga igal asjal on oma aeg ja koht. Kui jõuab kätte sinu õige aeg ja koht, toimub kõik nii nagu peaks.:D
loodan et on abi

pikuolen, loomulikult pead (jah, pead) sa talle ütlema täpselt seda, mida tunned. Ma olen tohutult palju kuulnud, kuidas inimesed räägivad enda esimesest vahekorrast vastikusega (ei olnud õige inimene, õige koht või õiged põhjused). Kui temale ei ole vastuvõetav see, et sa soovid oodata, siis ei olegi midagi edasi vaadata. Ebaküps ei ole seljuhul mitte sina, vaid tema. Ning seda vaimselt. Seks võiks olla ülim tunnete väljendus kahe inimese vahel. Kui su elus jõuab kätte see hetk, mil sa oled valmis, ei ole sul vaja seda enda käest enam küsida. Sa lihtsalt tead, et nüüd on õige aeg. Ning sinna võib veel aastaid minna. Sa oled ju alles 13, sul ei vähimatki ohtu seksist äraütlemisega millestki ilma jääda. :wink:

Kusjuures, tohutu respekt sulle selle eest, et sa õigel hetkel suutsid "ei" öelda.

pikuolen kirjutas:äitäh kõigile !:D see on mind palju aidanud ,Ma ise arvan et ootan vähemalt aasta . sest ma tõesti ei julge !!! kuigi mõnesmõttes juba väga tahaks ... aga õnneks see poiss mõistis kui ma ütlesin et ma pole veel valmis oma süütust kaotama . :)
see "mõnes mõttes" ei ole jah mingi mõistlik argument veel. mingil hetkel saad ise aru, et oled tõesti valmis, sellega ei ole päris nii, et võib-olla äkki olen, aga tegelt kardan. oota ikka jah nii kaua kui vaja, see aasta on veel väike aeg, sa oled nii noor veel.

Pms ,kui kardad ,et ei oska midagi teha siis lase poisil seda teha.Kuid ütlen ,et päris kamasuta pole ka just kõigeparem.Ütleme nii ,et see polegi nii valus kui paljud räägivad .Oleneb tegelikult inimesest ,kellel on ja kellel mitte :) .

Kõige tähtsam on ,et sa is eoled valmis ja kindel :) .

[quote="pikuolen"]ma olen tüdruk ja 13 (tean et suht noor ning olen süütu) ma ei ütle tavaliselt uutele asjadele ära ,aga vahekorra suhtes on imelik tunne

mul on muidu poiss olemas me oleme käinud üle 2 kuu kuid ma ei tea kõik ütlevad et sellest ei tule midagi välja ja nii (me ei ole isegi veel suudelnud) aga nüüd paarpäeva tagasi läksin pere tuttavatega jaanipäevale neil on poeg kes on 15 saab varsti 16 ja no ta meeldib mulle juba mitmeid aastaid aga ta ise ei tea seda .no jõudsime kohale mul polnud üldse tuju kellegagi rääkida tahtsin tagasi linna sõprade juurde .aega läks edasi ,järsku hakkasin panema tähekle kuidas ta mind vaatab ja et ta nagu flirdiks minuga ja ma läksin vooluga kaasa no ja siis ta pani mulle käed ümber igas võimalikus kohas kus me viibisime kahekesi natuke aega hiljem oli esimene musi ning siis juba suudlus me home ei suutnud käsi üksteisest eemale hoida ning kuna me ei tahtnud et teised arui saaksid (kuna see oleks nõudnud pikka seletamist) otsustasime minna magama ,me magasime telgis tema mina ja ta õde see oli suhteliselt keeruline sest ta õde on 11 ja võtis asja veits teisiti... no aga lõpuks ta jäi magama ,no ja siis see algas ta suudles mind järjest tihedamini ja varsti tundsin et mul pole pluusi seljas ja et püksi nööp on lahti ning võtsin ta käest kinni ja tõmbasin selle pükste juurest ära .me kaisutasime umbes 6 tundi nii ja siis tuli küsimus mida ma kartsin :kas sooviksid astuda minuga vahekorda? . ma vastasin et mõni teine kord ,aga nüüd ma ei tea mis teha kuna tegu on pere tuttavaga on igatpidi raske ,ühtepidi tahaks ,teisi pidi olen nagu liiga noor ,ja äkki pole piisavalt hea või on see mulle liigaa valus .lühidalt ma kohutavalt kardan nii esimest vahekord kui ka seda et teine poiss saab teada aga samas kõik ütlevad et sellest ei tule nagunii midagi välja . aidake palun ,mida teha ?????? tõesti avaldage arvamust kõik on tere tulnud ka kriitika ,sest ma ei suuda muule enam mõe
Suletud

Mine “Esimene vahekord”