Re: Mis erutab poisse???

Oleneb täiesti poisist, tüdrukust ja suhtest. Mind võivad mu kaaslase tegutsemise/olemise juures erutada päris mitmed asjad alates lõhnast kuni puudutustest õigetele nuppudele.

Õigem küsimus oleks äkki pigem see, et mis on nagu täielik turndown tüdrukute käitumise/olemise/tegutsemise juures?
Minu hinnangul võiks need olla näiteks mingi ülislutish käitumine (tegelt ka, poisid ei taha a'la täieliku litaga suhelda, ühtlasi ei ole sellise tüdrukuga midagi peale hakata, sest jumal teab, millal ta üle aisa paneb), mehele/naisele vähese ruumi andmine (24/7 kaelaselamine/attentionwhorega olemine ei ole ka lõbus, samas päris ära unustada ka ei tasu). Ja no igast asju on veel.
EXJU - Ex-Jutuka Mode
Diskussioon - parim vahend probleemide lahendamiseks, seetõttu ongi enamik minu postitusi diskuteerivad.
Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Re: Mis erutab poisse???

Mind erutab eelkõige jutt ja käitumine. Kui on mõistlik neiu, siis muutub ta minu jaoks atraktiivsemaks. Kui ajab lolli juttu või meigib end väga ja püüab oma figuurile rõhuda, siis ma eeldan sageli, et tal polegi muud pakkuda peale oma keha. Olen mõne "seksika" tüdrukuga rääkida püüdnud ka mõnikord, aga neil pole midagi põnevat, mida öelda ja siis kaob mul ka huvi ära.

Kui juba oled suhtes ja tahad oma poissi erutada, siis pead juba temalt küsima. Või siis proovi erinevaid asju: puudutamine, viisakas / alandlik / julge olemine, kuidagi seksikalt käitumine / kõhutants / striptiis, ja kõik muu, mille peale tulla võid.
Vasta

Mine “Esimene vahekord”