Kas esimene vahekord võib muuta ihaldust sellest?

Nimelt siis olen poiss, ca 15. Käin koolis ilusti, hinded on stabiilsed, tulevikule vundamenti valamas. Puberteedi eaga kaasnev nn ''uus mõttemaailm'' on tekitanud segadust ning kuna seisnen pidevas teadmatuses, tekib ka huvi vastas sugu poole v siis täpsemalt vahekorrast. Endale isiklikult suhet veel niipea ei sooviks, põhjus seisneb selles, et minu silmis on kahte tüüpi suhteid nooruses. Need mis kohe kukuvad läbi (kus siis mõlemad pooled ei tea armastusest midagi, teisisõnu 12 aastaste suhted) ja need suhted kus tõesti üritatakse läbi lüüa armastuses (enamasti ollakse täiskasvanuks saamise juures). Ise isiklikult ei tea armastusest tuhkagi, pole sellest mõistatusest aru saanud. Asja juurde nüüd tagasi minnes, on mul vahest õhtuti nt või lihtsalt tekib vahest mõte seksuaalvahekorrast. Eks sellele lisab juurde ka see puberteedi iga ja see uute asjade katsematine, et tahaks kohe proovida. Kardan, et kui ei tegele selle huviga, võib see kas häirida mind (hakkan sellele aina rohkem tähelepanu pöörama ja jätan asjad pooleli) või siis lihtsalt ära kaduda, et enam ei ole antud teema kohta huvi. Lõppkokkuvõtteks tahaksin küsida, kui teie olite puberteedi eas, ja mõtlesite seksist, kas siis kui see ära tehtud sai kadusid ka mõtted sellest? Et ei ole enam nii suurt kiustet seda teha... Sooviks nendest lahti saada :)
Tänan vastamast
Vabandan ette ära kui küsimusest aru ei saa täpselt, põhjus jällegi selles, et olen liiga alaharitud sel teemal küsimuse lahti seletamiseks
Vasta

Mine “Esimene vahekord”