Re: Kas saab?

Tere. Saab ikka, aga kindlasti tuleks kasutada kaitsevahendeid. Iseasi jah, et kui tegemist on nii noore inimesega, et päevadki pole veel alanud, kas tõesti siis seksuaalelu alustamiseks valmis ollakse. Näiteks kas või kui peaks rasedaks jääma või suguhaiguse saama - kas oled valmis neil teemadel rääkima, otsuseid vastu võtma?

mida teha kui meeldivad omasoolised

Tere, mul on suur mure
olen 20 a tüdruk ja ma tunnen et olen oma parimasse sõbrannase armunud, aga ta suhtes poisiga, lõpetasin temaga isegi suhtlemise ära kuna ei kannatanud näha teda kellegi teisega 😣 olen olnud 3x poistega suhtes aga nüüd tegin lõpuks lõpu kuna sain aru et mind tõmbavad tüdrukud ikka! mida teha, ema arvates on see patt ja käskis mul need tunded alla suruda aga ma ei suuuda, näen teda unes, näen ilmutusi et ta on siin mu kõrval, näen viirastusi temast ja ta on 24/7 mu mõttetes, koguaeg kannatan ja valan pisarsid selle keelatud armastuse pärast!

Re: mida teha kui meeldivad omasoolised

kaisukaru11 kirjutas:
18 Mär 2018, 18:06
Tere, mul on suur mure
olen 20 a tüdruk ja ma tunnen et olen oma parimasse sõbrannase armunud, aga ta suhtes poisiga, lõpetasin temaga isegi suhtlemise ära kuna ei kannatanud näha teda kellegi teisega 😣 olen olnud 3x poistega suhtes aga nüüd tegin lõpuks lõpu kuna sain aru et mind tõmbavad tüdrukud ikka! mida teha, ema arvates on see patt ja käskis mul need tunded alla suruda aga ma ei suuuda, näen teda unes, näen ilmutusi et ta on siin mu kõrval, näen viirastusi temast ja ta on 24/7 mu mõttetes, koguaeg kannatan ja valan pisarsid selle keelatud armastuse pärast!
sa oled 20, saada kakale see ema arvamus sinu armumistest, pole tema asi oelda ega torkida seda osa sinu elust.
alati ei saa seda, keda tahad, kyll see temasse armumine yle laheb ja leiad kellegi teise, kellese vbl veelgi rohkem armud.
kõik on sodi
Vasta

Mine “Esimene vahekord”