Re: Neitsinahk

Kuigi eelnevalt tegelesime pettinguga mitu päeva , siis see minul ei lugenud. Esimesed paar lüket oli valus, siis ma ei tea kas ta üldse sai sisse, igastahes ei tundud ma midagi, ja verd tuli ka mingi no ütleme et pool klaasi, umbes, muidugi täpset kogust ei tea aga näha oli

Ma olen ka veel süütu ja 14. aastane, aga võin kindlalt öelda, et ei pruugi olla valus, aga võib.
See oleneb lihtsalt inimesest endast ning ka sellest, mida Sa vahekorra alguses v ajal tunned ,
nt. kas Sa narveerid, oled krampis, ei tea, mida öelda või mida iganes.
Ja kui ongi valus, siis see ei ole kindlasti mingisugune piinav valu, vaid hetkeks.
Ja vahekorda astumine on su enda valik,
kuna Sa oled valmis ja kuna Sa tahad seda teha.
Ja on küll normaalne, et oled veel süütu :)
Loodan, et oli natuke abi.

Mul oli samuti meeletult valus, pisaraid oli palju kuid verd mitte üldse. Ja läks ikka päris mitu korda enne, kui üldse korralikult sisse läks. Vahepeal andsin juba täiesti alla ja oli mitme kuu pikkune paus. Õnneks oli mu noormees väga kannatlik.

Ma ei kartnud selle neitsinaha pärast ja tegelikkuses ei olnud see ka nii valus ,ainult natukene ,ja see oli siis kui mees minusse sisenes ,esimesed 2 korda võib mehe sisenedes natukene valus olla ,, aga vahekorra pärast ma eriti ei põdenud rohkem sellepärast et mida mees pärast teeb ,et kas ta väärtustab mind peale vahekorda ikka nii nagu ta on seda siiani teinud ?

Seda kas mul verd tuli, ei oska ma öelda. Ruum oli selleks piisavalt pime. Kuid jah, mul oli valus. Poiss oli hell ja sai aru, et mul on valus. Võtsime asja rahulikult(õigemini ma tõmbasin tempo alla) Proovisime järjest natukese haaval. Kui juba päris sügavale olime jõudnud, tegi ta ühe tugevama lükke korraks ja... oligi neitsinahk purustatud. Jah, see oli valus, kuid ainult hetkeline. Kõik edasine oli totally worth it :)

Kaotasin täna süütuse enda poisiga, kuid meil ei olnud kondoomi. Tema teadmiste järgi ei tulnud tal spermat aga mina ikka põen. On võimalik, et esimese korraga rasestuda vms? Emale nagu ei julge sellisest asjast rääkida, kui ise olen 15 ja poiss saamas 17.
Valudest ja verest nii palju, et verd ei tulnud minul üldse, kuid valu.. Valu oli tõsine, kuid aeglasemalt sisse liikuda ja pisut vabamalt kõikke võttes läheb ka valu pisemaks ning lõpuks kaob.

Re: poisi

Praegu sul valikuvõimalust ei olegi: SOS-tabletid on ainus võimalus, ja nende sissevõtmisega ära enam viivita. 72 tundi vahekorrast on ülempiir, aga mida varem seda kindlam. Hinnast ma ei tea, aga poisi kohustus on maksta. Kui sellest ehmatusest oled mööda saanud, võid arsti vastuvõtule minna ja paluda iga päev võetavate beebipillide retsepti.

kalervo kirjutas:Vertigo: Miks? - Kas poisil mingit tegemist ei olegi selle õnnetu situatsiooniga? Kui on, peab ta muidugi ka tekkinud majanduslikest kulutustest osa võtma. SOS-pillid on väike väljaminek, aga märksa suurem võiks olla abort. Või lapse kasvatamine.
on küll, aga miks peab ainult poiss vastutama? mõlemad olid lollid, mõlemad maksku. ja töötute noorte jaoks on see 16-20€ küll suur väljaminek, soomlaste jaoks võib-olla mitte, aga eestlaste jaoks küll.

Reedetu kirjutas:Võib küll.
Ahso, aitäh vastuse eest! Aga nüüd siis kui see purunenud, nüüd kui astun esimest korda vahekorda, kas peaks asi valutum olema (lugenud, et esimene kord valus jne) ja kas nüüd mul ei tule verd esimese korra ajal?

Kartsin hullult seda valu algul ja teine kartus oli see, et äkki ei lähe üldse sisse. Aga kuna tahtsin seda siis tegime (Poiss ülimõistev ütles, et teeme seda vaid siis kui ma ise tahan ja küsis veel mitu korda kas olen ikka kindel ja hiljem ei kahetse) tema 19 ma 16.niisiis Sisenemine oli küll ikka valus aga iga natukese ajatagant veidi kaugemale ja peale seda natuke aega ei olnud midagi hullu enam. Välja poole tõmmates oli väike valu sees aga sisse lükates oli ikka hea :) Esimese korra kohta pole paha selline nii ja naa :)

Olen poiss ja 15. süütuse kaotasin nimelt enda parima sõbra tüdrukule ilma et sõber seda teaks. Kõik oli tore aga kui me pärast vahekorda muljeid vahetasime saime teada, et tema jaoks polnud see mitte midagi sest ta ei tundunud absoluutselt mitte midagi. Aga mina isiklikult olin imedemaal :)

Ma pole veel süütust kaotanud, aga annab tunda, et varsti kaotan. Näiteks eile olime kutiga minu juures ja praktiliselt iga suudluse peale oli tal kõva. Noh nii palju kui ma läbi pükste käega jõudsin katsuda...no kuradima suur on ikka. No tegelikult kardan seda valu natuke ja seda verd...kardan, et ta ehmub väga ära kuna ta ei taha mulle ju haiget teha. No aga eks näeb, eelkõige pean sellest temaga rääkima. Olge tublid!
Vasta

Mine “Esimene vahekord”