Re: Tegu

kiisukas123 kirjutas:
16 Dets 2018, 16:28
Hei!
Andke häid tegusid mida teha üksi, olen süütu ja tüdruk. Midagi põnevat ja mida saaks kodus teha.
Mis siia puutub, et oled süütu? Üksi kodus? Majas? Korteris? Palju sul vanust kah?

Kutsu Dr.Boy ja Dr.Vulkaan külla.
Pigem ikka külm ida-euroopalik pilk, aga tead siis vähemalt, et kui naeratus tuleb, siis see ka siiras.

kiisukas123 kirjutas:
16 Dets 2018, 17:07
majas
16
üksi
Aga mida sa tahad, et meie soovitame?

Mängi arvutimänge?
Kutsu sõbrad/sõbrannad külla(pole just üksi) jooge, kaota see süütus, mängi monopolit, meikige üksteist. Mis iganes veel.
Käi jalutamas ja naudi talveilma.
Loe raamatuid.
Vaata filme/telekat/videot.
Õmble/heegelda.
Leia hobi (nt hoolitse taimede eest)
Hoolitse oma keha eest(õppi tundma seda)
Joonista/värviraamatuid värvi

Variandid olemas. Ainult võta ja tee.

P.s Kui ma elaks siis majas, ja oleks pidevalt üksi, logeleks vannis, kuulaks mussi, sööks marju/jooks smuutit ning kirjutaks igat sodi chatti/foorumisse.
Awwwwww.....
boyjoy kirjutas:
16 Dets 2018, 17:37
Vaata, et pätid ei tule, kindlusta kodu ära, nagu Kevin tegi.
Aga siis pole ta üksi, ning tal lõbusad ja toredad kaaslased!
Pigem ikka külm ida-euroopalik pilk, aga tead siis vähemalt, et kui naeratus tuleb, siis see ka siiras.

Ma ütlen saladuskatte all, et kasutajanime kiisuke123 jts. kasutavad ühte tüüpi inimesed. Sellest ajast peale kui internet tuli ja tekkisid suhtlus kohad nagu ok jutukas ja muud ägedad kohad siis on kiisud123 platsis olnud. Senin pole ükski kiisu mu arvamust muutnud nendest.
Mida iganes

kakkybabenasa kirjutas:
16 Dets 2018, 18:24
Ma ütlen saladuskatte all, et kasutajanime kiisuke123 jts. kasutavad ühte tüüpi inimesed. Sellest ajast peale kui internet tuli ja tekkisid suhtlus kohad nagu ok jutukas ja muud ägedad kohad siis on kiisud123 platsis olnud. Senin pole ükski kiisu mu arvamust muutnud nendest.
aga kiisuke124?
♫ Yesterday, all my troubles seemed so far away
Vasta

Mine “Masturbatsioon, onanism, eneserahuldamine”