sõbral veidrad huvid

tere, hiljuti minu sõbral tuli jutu sees välja, et tal on seksuaalsed fantaasiad lohede/draakonitega, ja rahuldab ennast nende peale.
ma tahaksin aidata tal sellest lahhti saada, aga ma ei tea kuidas. ma ei taha et ta mingi veidrik oleks, kes oam geene edasi ei anna. ta kogub kutsekooli stipendiumist ka raha et teha "fursuit". ma kardan, et ta hakkab nii-öelda furryks, ja kes teab mis siis edasi juhtub. kõik abi on teretulnud.
Haridus: elukool
Kõrgharidus: eluülikool

Re: sõbral veidrad huvid

Vulkaanipurse kirjutas:
05 Aug 2018, 21:15
mery17 kirjutas:
05 Aug 2018, 20:04
Ära ole nii reeglifriik.Äkki neil on armastus?

P.s Reeglid(seadused) on lihtsalt mõttetu sõnade kogum mida tuleb jälgida (või mitte).
Kui poleks reegleid(seadusi) valitseks kaos, kõike mis pähe tuleb ei saa ellu viia.
Ütled, et reeglid(seadused) mõttetud, näiteks sõidad autoga liikluses, siis pole sinu arvates ka reegleid vaja järgida või. Sõita ei saa Eestis vasakul pool teed, kui ettenähtud paremal pool, kui olemas paremakäe reegel tuleb seda järgida, jalakäijad tuleb üle sebra lasta, mitte neile otsa sõita. Kui kõik ei jälgiks nt liiklusreegleid valitseks kaos, inimesi jääks palju rohkem auto alla, rohkem avariisi, ummikuid, autoga sa ei või ju kõnniteel ka sõita (sinu jaoks seadused ja reeglid mõttetud-sel juhul näiteks ei tohiks sa üldse autot juhtidagi, kui ei suuda sa liikluseeskirju järgida)

Seadused ja reeglid ongi selleks, et neid järgida.
💚💜💚💜

mery17 kirjutas:
05 Aug 2018, 22:47
Peab jääma inimeseks mitte jälgima kirjutatud reegleid. Nii kerge see ongi

Irw ilmselgelt oleks kaos, jummel. Aga pigem vahel olla inimlik ja astuda (sedaustest/reeglitest) üle kui täpipealt neid jälgida.
Она шепчет мне, что в этот раз всё сделает сама
Скрипит кровать, она захотела её сломать

mery17 kirjutas:
05 Aug 2018, 23:13

Siin foorumis otsitakse oma muredele lahendusi, siin palju alaealisi, see ei ole 18+ sait, kus endale seksuaalpartnerit, nn armastust leida.
mis sa arvad, seal "poiss poisi" teemades, need mehepojad tahavad koos jalutada ning palli mängida?

Jummel, nende isikute poolt oli sarkasm, sa reageerisid üle lihtsat.
Aga nagu sa mainisid siin otsitakse murede lahendusi, siis sina oled selleks (võibolla) ,et soovitada lahendust mitte korda hoidma. selleks siin moded ja adminnid. Ära pinguta üle, räägi oma mõtteid/arvamusi mitte sunni teisi reegleid jälgima.
Она шепчет мне, что в этот раз всё сделает сама
Скрипит кровать, она захотела её сломать

boyjoy kirjutas:
05 Aug 2018, 23:31
Vulkaanipurse kirjutas:
05 Aug 2018, 22:05
Seleen kirjutas:
05 Aug 2018, 21:36
päriselt tartukaga
Mis sul tartlaste vastu on?
Ongi no, tartlased best. :D

Aga kui pepupoiste teema on selgelt tehtud seksuaalpartneri leidmiseks, siis miks seal kisa ei ole? Alati on siin probleeme kui mõni hetero oma seksisoovidest rääkima hakkab. xd
Tutvuste otsimiseks on vastavad/eraldi teemad, seal kus keegi oma mure kurdab pole ilus tutvusi otsida.
💚💜💚💜

boyjoy kirjutas:
05 Aug 2018, 23:44
mery17 kirjutas:
05 Aug 2018, 23:36
boyjoy kirjutas:
05 Aug 2018, 23:31

Ongi no, tartlased best. :D

Aga kui pepupoiste teema on selgelt tehtud seksuaalpartneri leidmiseks, siis miks seal kisa ei ole? Alati on siin probleeme kui mõni hetero oma seksisoovidest rääkima hakkab. xd
Tutvuste otsimiseks on vastavad/eraldi teemad, seal kus keegi oma mure kurdab pole ilus tutvusi otsida.
Cmon, mingi kutt liitub ja siis tal mingi sõber, kutsekast, kes hakkab furryks ja see on nii suur probleem, et lapsemuresse postitada? Get real.
Teema autori jaoks on see probleem, loogiline et sinu jaoks see probleem pole, sest ehk sind see ei puuduta.
💚💜💚💜

Alati näeb ikka neid ühtesid samasid nimesid kes teemasid lagastavad oma friendly crap dialoogiga 🤔
Niikaua kui te siin avalikult kirjutate siis on see kelle iganes asi. Teeme nii, et mõistlik inimene jääb vait ja mitte mõistlikule jääb viimane sõna millega ta vaid oma nüristunud energiat kulutas.
Teemaga seoses. Reeglid ja kasutusjuhendid ei ole otseselt kasutajate jaoks tehtud. Need on pigem tegija kaitseks.
Inimene peab ise õigel ja valel vahet tegema õppima. Nii ka see draakoni fantasaasia. Ta peab ise tundma kus on piir. Ja kui ei tunneta siis käib see pigem haiguse alla.
Üksindus

mery17 kirjutas:
05 Aug 2018, 22:47
Vulkaanipurse kirjutas:
05 Aug 2018, 21:15
mery17 kirjutas:
05 Aug 2018, 20:04
Ära ole nii reeglifriik.Äkki neil on armastus?

P.s Reeglid(seadused) on lihtsalt mõttetu sõnade kogum mida tuleb jälgida (või mitte).
Kui poleks reegleid(seadusi) valitseks kaos, kõike mis pähe tuleb ei saa ellu viia.
Ütled, et reeglid(seadused) mõttetud, näiteks sõidad autoga liikluses, siis pole sinu arvates ka reegleid vaja järgida või. Sõita ei saa Eestis vasakul pool teed, kui ettenähtud paremal pool, kui olemas paremakäe reegel tuleb seda järgida, jalakäijad tuleb üle sebra lasta, mitte neile otsa sõita. Kui kõik ei jälgiks nt liiklusreegleid valitseks kaos, inimesi jääks palju rohkem auto alla, rohkem avariisi, ummikuid, autoga sa ei või ju kõnniteel ka sõita (sinu jaoks seadused ja reeglid mõttetud-sel juhul näiteks ei tohiks sa üldse autot juhtidagi, kui ei suuda sa liikluseeskirju järgida)

Seadused ja reeglid ongi selleks, et neid järgida.

Mainin ära et ühiskonnas on olnud anarhism ja see toimis

jopa kolla kirjutas:
17 Mär 2018, 21:25
tere, hiljuti minu sõbral tuli jutu sees välja, et tal on seksuaalsed fantaasiad lohede/draakonitega, ja rahuldab ennast nende peale.
ma tahaksin aidata tal sellest lahhti saada, aga ma ei tea kuidas. ma ei taha et ta mingi veidrik oleks, kes oam geene edasi ei anna. ta kogub kutsekooli stipendiumist ka raha et teha "fursuit". ma kardan, et ta hakkab nii-öelda furryks, ja kes teab mis siis edasi juhtub. kõik abi on teretulnud.
Sama hästi võiks ma ju öelda sulle, et sulle meeldib anime ja tahaksin, et sa sellest lahti saaks. Pane ennast tema seisukohta kui sulle nii öeldakse. Pole väga hea eks? Las ta olla kui talle meeldib see siis las tal olla omad veidrused keegi pole meist perfektne. Võib olla kunagi hiljem saab aru, et see imelik ja mõtetu. Mõjutada pole mõtet võibolla lõpetab sinuga suhtlemise üldse ära. Hea seegi, et ta usaldab sind nii palju, et rääkida enda privaatsetest asjadest.
Sa suudad kõike, kui sa väga tahad.✨
Vasta

Mine “Masturbatsioon, onanism, eneserahuldamine”