Lesbi seks

Ummm mul oleks küsimus et kas keegi on kunagi proovinud teise naise/tüdrukuga "seksida"? Kui jah siis vastake mis tunne se oli ja kuidas te seda tegite...ma tahaks ise selle õudsalt ära proovida aga ei tea kedagi kellega.

Re: Lesbi seks

No me kunagi nooremana sõbrannaga, keda vahel harva nägin, meie perekonnad olid tuttavad, nagu hõõrusime nt üksteise vastu jne, see erutas, aga väga suurt mõnu ei saanud... Nüüdseks oleme klassiõed ja parimad sõbrad, enam proovinud ei ole, kuigi tahaks... Kui peaksin seda tüdrukuga tegema, siis keelekat, stimuleeriks teineteise kliitorit ja hellitaks jne. Mine tea, vb üks meist võtab kunagi julguse kokku ja pakub seda teisele, sest varem oli iha ikka nii suur, aga nüüd pole juba pikka aega julgenud...

Olen ka juba ammu fantaseerinud lesbi seksist, aga pole kellegiga seksida. Kunagi klassiõega oli kiim nii suur, et hõõrusime end üksteise vastu ja ikka suht märjaks läks, aga kaugemale me ei läinud. Ennast olen rahuldanud kliitorit stimuleerids, aga see tüütab ära. Niiväga tahaks mõnda tüdrukut rahulda, keelekat teha jne. Kui on huvi siis kirjutage mulle, elan tallinnas. Metsik roos kas sa oleksid huvitatud?

yeahh kirjutas:appi mis vahet seal on vana inimene on, teie kõikide areng on erinev, mõni funktsioneerib 11/12-aastaselt nagu 16-aastane...
Kuule, nüüd sa hakkad mulle tõsiselt närvidele käima. Ükski üheteistaastane ei ole vaimselt samal tasemel kui 16a.

MainMenu17 kirjutas:
yeahh kirjutas:Vabalt võib olla, mõni üliarenenud 11-aastane ja natukene rumalam 16-aastane :D kuigi jah vist väga ekstreemsusesse langemine :D
Mõne inimese puhul täiesti võimalik.
11 aastane ja 16 aastane ei saa kindlalt sanal tasemel olla. See, kui targad nad on, võib jah sama olla, kuid 16 aastasel on rohkem kogemust ning käitub seetõttu hoopis teist moodi.

UusUfo kirjutas:
MainMenu17 kirjutas:
yeahh kirjutas:Vabalt võib olla, mõni üliarenenud 11-aastane ja natukene rumalam 16-aastane :D kuigi jah vist väga ekstreemsusesse langemine :D
Mõne inimese puhul täiesti võimalik.
11 aastane ja 16 aastane ei saa kindlalt sanal tasemel olla. See, kui targad nad on, võib jah sama olla, kuid 16 aastasel on rohkem kogemust ning käitub seetõttu hoopis teist moodi.
Kui sul oleks kasutaja siin olemas saaksin sulle tãiesti näite tuua.
Koguaeg valmis andma! :)

roos5654 kirjutas:Olen ka juba ammu fantaseerinud lesbi seksist, aga pole kellegiga seksida. Kunagi klassiõega oli kiim nii suur, et hõõrusime end üksteise vastu ja ikka suht märjaks läks, aga kaugemale me ei läinud. Ennast olen rahuldanud kliitorit stimuleerids, aga see tüütab ära. Niiväga tahaks mõnda tüdrukut rahulda, keelekat teha jne. Kui on huvi siis kirjutage mulle, elan tallinnas. Metsik roos kas sa oleksid huvitatud?
Elan ka Tallinnas ja olen 11. Kui vana sina oled?
Vasta

Mine “Masturbatsioon, onanism, eneserahuldamine”