Re: Tahan koguaeg seksida

Pantaoone kirjutas:Orgasmi saamine v6i mitte saamine on sinu enda peas. T2pselt sama moodi erektsioon poistel jne. See on seksi vaimne pool. Täpselt nii sama moodi see "seksida tahtmine" v6i mitte tahtmine. On juhtunud ka sellist, et ainult puudutusest on rasedaks jäädud. Tütarlaps kujutas endale ette kolm kuud, ei mensturatsiooni ega midagi ja ka hormonaalne tester näitas, et rase. Aga ultra heli ei näidanud kõhukoops midagi. Tütarlaps lihtsalt tahtis nii kõvasti.
Kõik mis me mõtleme saab olema ja kui me veel seda tundma hakkame, see kutsub seda energiat meie juurde ja kui me seda kõike veel ise uskuma hakkame tekibki mateeria "Ei Kuskilt". Me k6ik kirjutame oma raamatut. Soovitan soojalt, korra kuus, iseendaga maha istuda, kohe p2rast kuuloomist ja mõelda järgi millised olid su soovid, eelmise kuu loomise ajal ja millised neist täitusid ja kuidas sa ennast tundsid sel hetkel, kui nad täitusid. Vabalt v6id märkmeid teha, lihtsam meeles pidada. Proovige... teis k6igis on see vägi!

Päikest,
Pantaloone
Kuule Frodo, võta veits rahulikumalt, kohe ikka midagi ei saanud aru. Kuuloomine, dafug?

Eestipoiss17 kirjutas:
15 Veebr 2019, 17:38
Ma ka tahaks räigelt seksida viimati 4aastat tagasi aga praegu ainult mastubeerin max 3xpäevas
Poiss 17 tartu
Tüdrukud võiivad kirjutada kui seksi soovivad võtan ka teie süütuse pikkus mul 190cm
rahune maha juba, kaua sa paned oma seksikuulutusi siia
keegi ei kirjuta sulle siin, et davai seksime ja ärme enam ever räägi, see pole selline koht

termo võiks bänni sulle juba ära panna
everyone's gonna die and no one's gonna remember you

Seleen kirjutas:
15 Veebr 2019, 18:19
Eestipoiss17 kirjutas:
Ma ka tahaks räigelt seksida viimati 4aastat tagasi aga praegu ainult mastubeerin max 3xpäevas
Poiss 17 tartu
Tüdrukud võiivad kirjutada kui seksi soovivad võtan ka teie süütuse pikkus mul 190cm
keegi ei kirjuta sulle siin, et davai seksime ja ärme enam ever räägi, see pole selline koht

sjex jest?
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?

boyjoy kirjutas:
21 Veebr 2019, 20:50
Seleen kirjutas:
Eestipoiss17 kirjutas:
Poiss 17 tartu

sjex jest?
djengi jest?
everyone's gonna die and no one's gonna remember you

Seleen kirjutas:
21 Veebr 2019, 20:51
boyjoy kirjutas:
21 Veebr 2019, 20:50
Seleen kirjutas:

sjex jest?
djengi jest?
3.50 jevro zbz?
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?
Vasta

Mine “Masturbatsioon, onanism, eneserahuldamine”