Tahan koguaeg seksida

Tere olen 16a tüdruk ja mul on suur vajadus koguaeg seksida, sellepärast et kui ma oma esimese orgasmi sain see oli nii hea ja ma pidin seda tunnet uuesti tundma ja nüüd olen orgasmi saanud päris mitmeid kordi, mul on olnud 8 poissi, neljaga nendest olen seksinud ja kõigilt olen orgasmi saanud, mis ma tegema peaks et nii suur seksiisu ei oleks? :oops:

Re: Tahan koguaeg seksida

Olen ka 16 aastane tüdruk ja tahan ka koguaeg seksida aga on olemas fackbody üks kindel poiss ning käisin temaga koos kontrollis .temaga sa ei pea käima lihtsalt rahultate ennast ja see pole häbi kui tüdruk maga mittemga kuna poissid teevad seda sama aga lihtsalt sellele ei pöörata nii palju tähele panu ja kui oled noor on isu suur ning parm oleks kui sul on 1 fackbody

OlenLiis kirjutas:
Külaline kirjutas:Olen ka 16 aastane tüdruk ja tahan ka koguaeg seksida aga on olemas fackbody üks kindel poiss ning käisin temaga koos kontrollis .temaga sa ei pea käima lihtsalt rahultate ennast ja see pole häbi kui tüdruk maga mittemga kuna poissid teevad seda sama aga lihtsalt sellele ei pöörata nii palju tähele panu ja kui oled noor on isu suur ning parm oleks kui sul on 1 fackbody
:shock:
Tundub jah imelik aga minul on selline inimene.

Feanor kirjutas:Imestan, kus on kasutaja karl123 ja miks ta pole juba oma oskusi pakkunud..

Milles probleem on?
Eestimaal on palju kiimas poisse(sh ka kenasid), eks sa mine vihja vaikselt mõnele nägusamale.
Kas sa mõtlesid ikka "karl130"?
Ma võin ju imelik olla ja te mind mitte sallida, aga tegelt olen ma tore ja sõbralik ._.

tydurk15a kirjutas:ma tahan ka koguaeg... aga ma olen süütu nii et mingite suvalistega ei saa teha, tahaks esimest korda mingi normaalse poisiga, kes poleks AINULT selle peal väljas, aga kust leida :(
tundub, et sa ise oled küll ainult seksi peal väljas. spetsiaalselt seksi jaoks otsid partnerit, et talle hiljem öelda, et tahtsid ainult süütusest lahti saada?
i have no family
i ate them

leena kirjutas:
tydurk15a kirjutas:ma tahan ka koguaeg... aga ma olen süütu nii et mingite suvalistega ei saa teha, tahaks esimest korda mingi normaalse poisiga, kes poleks AINULT selle peal väljas, aga kust leida :(
tundub, et sa ise oled küll ainult seksi peal väljas. spetsiaalselt seksi jaoks otsid partnerit, et talle hiljem öelda, et tahtsid ainult süütusest lahti saada?
ei ta vist mõtles seda , et ta sooviks suhet mingi normaalse poisiga, kes poleks ainult seksi peal väljas, ning siis kaotada just talle süütus. ja muidu on tydruk15a koguaeg kiimas.

Ärge hakake mingit jama ajama selle kohta, et "issand sul on 8 poissi olnud ja ise 16" jne, rahvast on erinevat sorti, igast maitseseeriast. Peamine on see, et tüdruk aruga asja juures on ehk eesti keeles ühe sõnaga kondoom. Seksinälg on tavaline, pole vaja suurt numbrit teha sellest.
Kui peaks täiesti lambist tulema orgasmihoog peale, siis on arsti poole vaja pöörduda, kui ei saa orgasmi või ei teki erutust, siis on vaja arsti poole pöörduda, aga kui hormoonid möllavad ja on vaja k*ppida nii, et maa mustab, siis on vaja ainult kummi ja head fantaasiat, et kulminatsioonijärgselt nendest 10-st sekundist ülimast meelteteravusest viimast võtta.

Siinkohal ei ole küll mitte midagi halba, kui üks tüdruk kogu aeg seksida tahab. Inimesed, kes seda ei mõista, tulge mõistusele. Kas olete ise nii nõrgad voodis või puudub teil igasugune seksuaalne suunitlus, et laheda olemisega tütarlast maha teete? Mina soovitan: kadakas* nii palju, kui saate, sest kunagi ei või teada, millal midagi juhtub- teine pool enam ei taha või jääte üksikuks või juhtub midagi kehaliselt. Nautige igat päeva enda elus!!

ANC kirjutas:Mis kuradi "kadakas"? Kirjutasin sõna "k e p p i m a". Ärge pange seda moderaatorite s i t t a tähele- mõni lihtsalt ei mõista, et Eestis on sõnavabadus ning jätke meelde: "Seksuaalsus on midagi ilusat, see pole tabuteema."
Ei tähenda, et foorumis võib ropendads ja sõimata nagu viimane siga....ja see oleks solvang sigadele.

Teema algatajale:nooremal ajal kipubki nii olema. Mõnel äheb üle, mõnel mitte
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.

Olen 13 ja seksinud juba ule 5 korra . sitaks monus orgasm
Uks kord kadakas* nii et kogu korter kajas,siis oli mul väike ode ka ja ta tuli mu tuppa kui poisiga seal olin ning pärast ta rääkis emale ja isale koik ära et mul poiss käis.( ema ja isa ei lubanud mul poistega vabast ajast suhelda)

Heips! Olen kah 13 ja olen viie mehega seksinud mitu korda.... mdea isegi.. üle 20 korra vist küll.. alustasin see suvi.. aga uskuge või mitte ma pole ikka veel orgasmi saanud :D täitsa jube... aga tahaks küll väga ja olen alati kiimas jmdea.. ilma meheta end ise rahuldades saan küll orgasmi, aga siis tahan täiega meest ja temaga seksida, kuid kui ongi aeg käes, siis ei saa üldse rahuldust... muidu pidev tahtmine ja iga päev rahuldan end vähemalt 2 korda...

Mann1610 kirjutas:Heips! Olen kah 13 ja olen viie mehega seksinud mitu korda.... mdea isegi.. üle 20 korra vist küll.. alustasin see suvi.. aga uskuge või mitte ma pole ikka veel orgasmi saanud :D täitsa jube... aga tahaks küll väga ja olen alati kiimas jmdea.. ilma meheta end ise rahuldades saan küll orgasmi, aga siis tahan täiega meest ja temaga seksida, kuid kui ongi aeg käes, siis ei saa üldse rahuldust... muidu pidev tahtmine ja iga päev rahuldan end vähemalt 2 korda...
Uskuge või mitte vä, ei usu sel juhul. :D

Orgasmi saamine v6i mitte saamine on sinu enda peas. T2pselt sama moodi erektsioon poistel jne. See on seksi vaimne pool. Täpselt nii sama moodi see "seksida tahtmine" v6i mitte tahtmine. On juhtunud ka sellist, et ainult puudutusest on rasedaks jäädud. Tütarlaps kujutas endale ette kolm kuud, ei mensturatsiooni ega midagi ja ka hormonaalne tester näitas, et rase. Aga ultra heli ei näidanud kõhukoops midagi. Tütarlaps lihtsalt tahtis nii kõvasti.
Kõik mis me mõtleme saab olema ja kui me veel seda tundma hakkame, see kutsub seda energiat meie juurde ja kui me seda kõike veel ise uskuma hakkame tekibki mateeria "Ei Kuskilt". Me k6ik kirjutame oma raamatut. Soovitan soojalt, korra kuus, iseendaga maha istuda, kohe p2rast kuuloomist ja mõelda järgi millised olid su soovid, eelmise kuu loomise ajal ja millised neist täitusid ja kuidas sa ennast tundsid sel hetkel, kui nad täitusid. Vabalt v6id märkmeid teha, lihtsam meeles pidada. Proovige... teis k6igis on see vägi!

Päikest,
Pantaloone
Vasta

Mine “Masturbatsioon, onanism, eneserahuldamine”