Miks end rahuldada?

Olen juba 19 aastat siin elanud, ning pole kordagi tundnud vajadust end rahuldada. Pole ka naist saanud , kuid usun, et ennem abielu ei tohiks selle peale mõeldagi. Kui te nii perversselt ainult mõtletegi, karistab Jumal teid karmilt! Ta ei loonud meid selleks, et me ennast oma kätega mõnustaks ning algset pattu prooviks. Keelatud vili on ikka magus. Otsiks kõik need, kes onaneerivad üles ning põletaks tuleriidal maha. Seks enne abielu on keelatud vili ning selle eest peab karmilt maksma! Isegi mõelda ei tohi sellise asja peale, lapsed.

Re: Miks end rahuldada?

JohAanus de Wildemar kirjutas:Olen juba 19 aastat siin elanud, ning pole kordagi tundnud vajadust end rahuldada. Pole ka naist saanud , kuid usun, et ennem abielu ei tohiks selle peale mõeldagi. Kui te nii perversselt ainult mõtletegi, karistab Jumal teid karmilt! Ta ei loonud meid selleks, et me ennast oma kätega mõnustaks ning algset pattu prooviks. Keelatud vili on ikka magus. Otsiks kõik need, kes onaneerivad üles ning põletaks tuleriidal maha. Seks enne abielu on keelatud vili ning selle eest peab karmilt maksma! Isegi mõelda ei tohi sellise asja peale, lapsed.
Ei tahaks solvata,aga tõesti..Kui sa ei taha sellega tegeleda siis ära tegele,aga ära tule siia teisi kritiseerima.Nõme lihtsalt.. :x
Ja tuleriidale??Ole normaalne..siis sa peaks vist põhimõtteliselt kõik inimesed ära põletama.. :lol: Täiesti ajuvaba ikka..

Pealegi ma arvan,et on olemas eraldi mingeid usu foorumeid,kus sa saaksid tegutseda. :|

Te odavad mitteuskujad. Eneserahuldamine on patt ning te kõik lähete selle eest põrgusse! Ei ma ole naist saanud ega hakkagi saama, ennem kui abiellun! Kui ma seda teeks, läheks ma põrgusse ning põleks selle patu eest terve igaviku. Te idioodid tolgused paganad, neetud olete selliste arusaamade eest!

Eem sry ,aga ma ei usu eriti ,et mingi vanamees kõlgutab pilve serval jalgu ja sätib mu elu paika. Ma ei saa aru ,miks ma peaks uskuma? On sul mingit tõendusmaterjali? On see teaduslikult tõestatud? Ja üldse ,kuidas sa seda taevasse minekut ette kujutad? Et nagu tuleb see sama vanamees ja kaevab mu haua lahti ja viib mu kõige saba ja sarvedega minema või? :lol: Lendan seal pilvede vahel vanmehe kaisus kosmose poole? Kus see taevas on muidu. Kosmoses? Vale vastus ,seal on käidud ja seda paradiisi pole sealt leitud. Kas see põrgu on maa tuum? Muideks seal põleks ma enne ära ,kui ma sinna päris tuumani jõuaksingi. Palun vasta adekvaatselt mu küsimustele ja siis vaatame ,kuidas selle onamisega jääb.

PS:Kui ma oleksin uskuja ,siis ma valiksin põrgu ,sest seal on vähemalt soe ,taevas aga tuul tõmbab ja õhk on hõre. :lol:
Need ,kes ütlesid ,et miski ega keegi pole ideaalne ,unustasid minu koera.(L)
Kogu maailm ei saa kokku nii palju raha ,et osta veerand mu koerast.

Kas te olete idioodid? Taevas on olemas ning sa ei näe seda. See on piiblis kirjas ning piibel on kõikide tarkuste allikas. Kosmos ei eksisteeri, see on lihtsalt võimude vale. Kas te usute seda jura, et keegi on kuu peal käinud? Kuu on sinna jumala poolt pandud ning sinna ta ka jääb, meil pole kuu pinnale asja.
Suletud

Mine “Masturbatsioon, onanism, eneserahuldamine”