Minu teada seni, kuni oled oma asjad järgi vastanud ja korda teinud.
Ise olin ka kunagi ühe korra suvetööl... Siis vist oli mingi kaks nädalat intensiivset tööd ja siis tegin mingi suure tasemetöö mahus kontrolltöö ja kui selle läbi sain, siis olingi vaba... :D
Aga eks see sõltub suuresti õpetajast ja sellest, kuidas tema oma suvetööd planeerib. Nii et kõige targem on sul rääkida sellest õpetajaga. Võibolla annab sõlmida mingeid kokkuleppeid, mis suvetööd lühendaksid... A'la mingi suurem tasemetöö või midagi, et kui selle ära teed, siis pääsed minema...
Meie elu sõltub meie valikutest...
Ole see, KES SA OLED
ja vali, KES SA OLLA TAHAD
ning siis vali OLLA SEE, KES SA TAHAD!!! :D
Niisiis - kes sa täna oled? ;)

Re: Kui kaua kestab suvetöö?

kippa2 kirjutas:oleneb kui halvad su hinded on! kui sul suvetööl läheb ka halvasti siis saad sa juunist lahti aga kui saad enamus asju korda(hinde 3-me peale)siis päesed paari nädalaga!
Kui suvetööd ära ei tee , tuled augustis uuesti . Kui augustis ära ei tee jääd istuma . Aga nüüd vist mingi selline möll , et istuma ei jäeta enam vms , ei teagi hetkel .

Pers0n kirjutas:
kippa2 kirjutas:oleneb kui halvad su hinded on! kui sul suvetööl läheb ka halvasti siis saad sa juunist lahti aga kui saad enamus asju korda(hinde 3-me peale)siis päesed paari nädalaga!
Kui suvetööd ära ei tee , tuled augustis uuesti . Kui augustis ära ei tee jääd istuma . Aga nüüd vist mingi selline möll , et istuma ei jäeta enam vms , ei teagi hetkel .

istuma jääb siis kui sul on 3 kahte aasta hinded.. kui 1 või 2 siis ei jää...
käid ainult suvetööl ja kui isegi ei tee seda suvetööd ära siis oma viga kui järgmises klassis ei oska midagi..(ega sellepärast istuma jäeta:D :D)

siiriaas18 kirjutas:
Pers0n kirjutas:

istuma jääb siis kui sul on 3 kahte aasta hinded.. kui 1 või 2 siis ei jää...
käid ainult suvetööl ja kui isegi ei tee seda suvetööd ära siis oma viga kui järgmises klassis ei oska midagi..(ega sellepärast istuma jäeta:D :D)

Kahe kahega võib ka jääda, kui viimane kaks on neljanda veerandi eest.
Suvetöö pikkus sõltub sellest, kui suur osa aasta materjalist on vaja läbi võtta ja kui palju õpetaja viitsib õpilasega tegeleda. Võib juhtuda, et pead juunis käima kaks nädalat, iga päev umbes neli tundi koolis ja augustis samapalju (või isegi rohkem), aga kui lihtsalt teed tööd ilma õpetaja juhendamiseta positiivsete hinnete peale ära, siis võid kiiremini vabaks saada.

Pers0n kirjutas:

Nüüd enam ei jäeta ilma vanema loata istuma. Koolil pole selleks mingit õigust. Küll aga esitatakse vanemale ettepanek õpilane aastat kordama jääda, kui ta ei jõua oma asju suve jooksul ära parandada. Tegelikult ise arvan, et õpilase ühest klassist teise vedamisel pole mõtet, sest eelmistel aastatel õpitud materjali on järgmistel aastatel enamasti vaja ja põhikooli on raske normaalsete hinnetega niimoodi ära lõpetada.
Samamoodi on ka väljaviskamisega: kool ei saa õpilast ilma vanema loata istuma jätta, aga suurematest rikkumistest võidakse teatada politseile. Siis pannakse Sinu nimi politsei registrisse kirja ja edaspidi võib isegi väiksematest rikkumistest tulla suuremad probleemid.
Politseiga seotust olen võib-olla valesti aru saanud, nii et kui on vigu siis vabandan juba ette ära.

... Me ei lahenda siin ainult ühe inimese probleemi. Vastamise mõte on see, et kui kellegil kunagi on sama probleem, saab ta kellegi teise lahendatud probleemist abi.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Ma tean, et teema on vana, aga igaljuhul jah, selgitan siis siin kuidas minu koolis on. Eks igas koolis ole see erinev. Aga matemaatika puhul on nii, et kaks nädalat oled juunis suvetööl, kui suvetööl põrud, lähed augustis uuesti. Kui augustis ka põrud, jääd klassi kordama. Käsitöös on aga näiteks nii kaua kuni oma asjad tehtud teed, ja siis saad minema. Samamoodi on ka raamatute lugemisega, kui sa pole viitsinud lugeda kohustusliku kirjandust, istud kirjanduses nii kaua suvetööl kuni loetud saad oma raamatu ja sisukontrolli positiivsele hindele tehtud..
;)
Kohtusid armastus ja sõprus. Armastus küsis sõpruselt:" Kui mina olen maailmas olemas, siis miks sind vaja on?"
Sõprus vastas:"Et jätta naeratus sinna, kuhu sina jätad pisarad"

Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”