Mure õpetajaga

Mul on mure oma õpetajaga. Mul on selline mulje jäänud et üks aine õpetaja tunneb minu vastu huvi (ta tahab et ma pälviksin tema tähelepanu), samuti ka mina tunnen tema vastu huvi, mõlemad naissoost. Aga meie vahel ei saa midagi olla, sestap meil suur vanusevahe.. Mida ma tegema peaksin või kuidas ma temast üle saaksin?

Re: Mure õpetajaga

Eks suhteliselt kerge on teha oletusi, et "tahab otsa vaadata, aga ei vaata". Neil ei pruugi aga tõepõhja all olla. Ehk on õpetajale jäänud mulje, et oled ainest keskmisest rohkem huvitatud? Eks ikka on inimeste vahel isiksuslikku sobimist ja sobimatust, ka õpetaja ja õpilaste, ema ja laste jt vahel, kus justkui peaks kõiki võrdsena võtma ja kohtlema, aga ma ei nimetaks seda kohe suuremaks huviks, sest kui loogiliselt mõelda, siis mis huvi õpetajal ikka ühe alaealise õpilase vastu olla saab. See on vähetõenäoline, et on mingi eriline huvi. Kuigi jah, mina teen vaid oletusi tõenäosuse ja loogika põhjal, sina tead konkreetset olukorda paremini.

Ülesaamise vastu aitab üldiselt võimalikult väike kokkupuude inimesega, kellest on vaja üle saada. Õpetaja puhul seda muidugi kuigi palju teha ei saa, sest ega siis koolist puuduma saa hakata. Keskendu tunnis pigem ainele, mitte niivõrd õpetajale.

Edu!

Re: Mure õpetajaga

Tänud informatiivse vastuse eest termomeeter. Kui midagi huvitavat sünnib, siis annan teada.

Meie klassist üks poiss tahtis teda teatrisse kutsuda, aga tema ütles, et see on labane ning kuidas saaks ta alaealisega lihtsalt teatrisse minna kui tal on endal samavanune poeg kui klassivend? Ehk siis see ei näita ennast väga heast küljest, vaid pugemiseks (kui seda nii nimetada saaks :D).
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”