õpetaja süüdistab

Tere!
Mure selline,et minu klassijuhataja süüdostab mind.Mitte milleski konkreetses.Süüdistused on umbes sellised et mina kiusan väikseid lapsi,torman nende klaasidesse sisse,Käin risto ja kristjaniga(mu klassi poisid) väikseid lapsi kiusamas.
Aga mina pole ausalt midagi selliost teinud,ma pole mingi õeluskott kes käiks pisikesi kiusamas(olen 5 klassis).Kuidas õps minuni jõudis,oli see et lapsed ütlesid et mingi suur prillidega tüdruk(selliseid on meie koolis 10,küll mitte minu klassis)Õps oli mu empsile ka rääkinud.Õnneks väga pahandada ei saanud,lihtasalt küsis,et mis ma seal kooli korraldan.Ma pole austalt midagi teinud!Pealegi ma isegi ei saaks 1 ja 2 klassi minna sest mu silmad on räigelt tundlikud,ja need lambid ajavad mu täiega nutma.
Palun aidake,mul praegu selline pahalapsestaatus,aga ma pole midagi teinud.

Re: õpetaja süüdistab

Kas Sa veedad koos vaba aega selle Risto ja Kristjaniga?
Kuskilt see kahtlus peab olema tekkinud et Sina miskit teed. Oled nende klasside ümbruses olnud?
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Re: õpetaja süüdistab

Külaline kirjutas:Saada pikalt, et pole teinud. Kui edasi süüdistab, ütle, et kaebad õppealajuhatajale või kellelegi alusetute süüdistuste eest. Nii lihtne ongi.
Õpalajuhataja läks just pensile,praegu pole kellelegi väga kaevata,pealegi saaks õps väga pahaseks,ja see teeks vaid rohkem tüli
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”