õps ajab närvi

Tere! Selline mure ss et sain täna oma elu esimese kolme :oops: ja õps nüüd... Noh ei oska öelda, ta on vist kuri. Olen 11/N käin 4. kl õps tujutseb tihti ja ta käitub nii nagu tuju on. Muidu olen viie-neljaline aga täna siis see kolm. Probleem on selles et meie klassis on kaks mu sõpsi keda ta hoiab, üks tõesti püüab ja ta käitub normilt aga teine on meie maavanema tütar ja no pooled tööd on mul ikka tast paremad. Õps laseb alati neid tunnist ära paljundusi tooma, söögiarvu panema või kui klassiga teatrisse lähme siis nemad lähevad õpetaja lapse-lapsele lasteaeda järgi (ta tuleb teatrisse alati kaasa). Ja ega nad siis nendele paljundustele kiiresti järgi ei lähe nad munevad ja vaatavad paljundatud (HINDE) töid. Nu ja täna õps siis rääkis kõva häälega klassi ees et kes mis hinde sai ja seda mis hinde mina sain seda ikka kaks korda. Järgmise tunni ajal vastasime küsimustele (esta õppikus on peale lugemis pala küsimused pala kohta) ma tõstsin vähemalt viis korda esimesena käe üles aga ta ei teinud väljagi (istun ta ees). Kogu jama on selles et need tüdrukud on mitmeid kordi saanud kahe või kolme aga õps ekooli ega päevikusse neid sisse ei pane, minule ja teistele paneb hoobi pealt kõik hinded sisse. Ja kui me oleme 2-3 kl muuseumis käinud siis seal meisterdasime alati ja õps küsis pärast et kes on vabatahtlikud koristajad siis mina ütlesin et: mul kiire pean enne trenni õppima ja peale trenni sugulase sünnipäev. Tema hakkas ajama et: ei ole midagi koristad ära! Noh eks ma siis koristasin aga see maavanema tütar jättis muidugi koristamatta ja mina jäin trenni hiljaks ja sain trenni õpsi käest pahandada :evil: . Ühesõnaga rääkisin emale et sain kolme aga mul täiega vähe vigu ja emps ütles et kui ma tahan siis ta läheb ja räägib mu õpsiga et miks nendele kahele tüdrukule alla nelja hindeks ei panda :| . Aga ma ei tea kas tasub suhteid ära rikkuda sest selle õpsiga lähme järgmisel suvel Tallinnasse tantsu- ja laulupeole ja ikka loodan et nüüd peale nädalavahetust ta on jälle norm aga samas tahaks et ta saaks aru kui hull ta on ja kuidas ta meiega käitub. Niiet ma tõesti ei tea kas lasen empsil minna rääkima või ei ja kuidas siis hiljem käituda? :( Pliiz aidake!!!
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”