palun abi. poiss meeldib

Ma olen mõne kuu eest läinud poisist lahku. Ja ma ei kahetse seda.

Nüüd ma olen tennise laagris. Minule on alati tegelikult meeldinud üks poiss.

Lähme asja juurde:
Olen Viljandis. See poiss elab sellises hotellis nagu Just Rest.
Aga mina olen teiste kahe plikaga teises kohas.
Eile ta läks trenni. Me oleme eri gruppis tennise trennis. Ja temal algab varem.
Kuna ta jäi teistes maha ei osanud ta enam minna siseväljakuteni.

Ma nägin teda aknast. Ja läksin ukse peale ja küsisin et mis juhtus kuhu sul vaja minna.
Ta vastas ja ma juhatasin ta sinna väljakuteni.

Nüüd mul on tema vastu tunded. Ta meeldib minule.
Ja ma arvan või noh ma natuke ka tean et ma meeldin temale. Kuna ma mängin hästi ja olen ilus.
Täna oli väike võistlus ja ta vaatas mind.

Ma tahaks et tee mind aitate kuidas teda sebida. Ja nii. Muidu olen 13.a
Loodan et saite aru ja aitate mind.

Vabandan kui on kirja vead.

Saara kes ootab abi.

Re: palun abi. poiss meeldib

kindlasti ära oma võimalust maha maga , see on ju laager, saab ükskord läbi ja kui sa seda ära ei kasuta siis jääd sa temast lihtsalt ilma, fb suhtlemisel ei tule suurt midagi välja, usu mind ma olen seda proovinud, suhtlemiseks see jääbki.
On vaja luua reaalne kontakt temaga, rääkida näost näkku, ma saan aru et see on raske, aga otse minna ja end tutvustada see on ainukene tee, vb kui see laager on pikk siis avaneb sul neid momente palju aga üks hea koht on söögiaeg, kui te seda muidugi koos teete, üritad end sokutada temaga ühte lauda, seda muidugi juhul kui neid teisi poisse seal pole sest kui nad seal on siis ei tule sellest midagi välja, üldiselt tekib sõpradel selline "noriv" olek, et sind sellest sõbrast eemale tõrjuda, sest neil endile pole keegi ligi hakanud.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”