mure kooli kokkaga

Tere mul siis selline lugu et sügisel hakkas kooli kokk mulle alatuid süütistusi andma ja 2014 aasta Novembrist pole ma käinud koolis sööklas söömas ja kui on vaja minna siis sööklast mööda siis teen seda nii kiirel sammul kui saan.Täna siis olin ühe klassi õega karderoobis ja siis järsku vaatan kokk tuleb meie poole ja siis ütleb minule :mina ei viitsi sinuga küll mingid peitust enam mängida ja et ma pole endaarust sulle midagi teinud. Kuidas pole kui ta hakkab lihtsalt alatuid süüdistusi esitama ja veel õigustab ka et tema nägi seda kuidas ta sai seda näha kui ma pole midagi taolist teinud!!!Niisiis kas ma peaksin natuke teda kartma ikka veel või ei .Ta on mingi 57-58 välimuse poolest ja soeng noh ikka tüüpiline maaka soeng kellel pannakse kauss pähe ja need juuksed mis jäävad alla kausi äärt lõigatakse ära.Üks asi veel mu ema käis samas koolis kus mina ja ma ei tea mida ta mu facebooki küll võind kirjutada on!!
Ühe sõnaga ma kardan selle kokkaga uusi konflikte.Muidu ma elan ise raplas. :cry: :cry: :cry: :roll:

Re: mure kooli kokkaga

Tere

Ma ei saa hästi aru, milles täpselt mure on.
Kas teil on mingi konflikt omavahel? Kui see on vähegi suurem, võid ju kaasata näiteks klassijuhatajat sellesse. Räägi talle lugu ära, las ta aitab lahendada.
Mis Sa täpsemalt selle facebooki kirjutamise murega mõtled? Seda, mida Sinu facebooki seinale kirjutatakse, saad Sa ju ise kontrollida. (ehk siis vajadusel kustutada)

Üldine vastus - kartma kindlasti ei pea, peaks tegelema sellega, et see probleem lahendatud saaks.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Me ei saa aidata ega ka midagi konkreetset arvata, kui Sa ise ilma põhjendusteta oma kooli kokka süüdistad.
Räägi kas konkreetsemalt ning siis saame aidata või siis hoidu palun ilma põhjendusteta kriitikast.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Mure ongi selles, et kui me ei tea, milles täpsemalt asi, ei saa me ka täpsemalt midagi arvata.
Lihtsalt selle najal, et Sa ainult ütled, et keegi on paha, ei ole ilus kellegi kohta midagi arvata.

Kui Sa soovid siit täpsemat nõu ja tuge saada, siis võiksid küll ka täpsustada, et milles mure, mis ta Sulle tegi.
Vastasel juhul pole ka meiepoolt ilus selle teemaga palju edasi minna.
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”