Kontrolltöö

Tere,

Käin siis seitsmendas klassis. See vist väga oluline ei olegi aga kui meil uus matemaatika õpetaja tuli läks kõik absoluutselt allamäge. Ta paneb meile kodutöö umbes 6-7 paiku ekooli. Muidugi kui koolis olen ta ikka mainib ka kodutööd, aga vanasti ei pidanud tegema kontrolltööd kui olid puudunud. Pidi lihtsalt raudvara maha kirjutama ja teema selgeks saama. Aga uue õpetajaga on nii et teda isegi ei huvita kas sa olid koolis või ei, saad oma kahe kätte ja ongi kõik. Mul on juba 2 kahte sellel veerandil ja viite polegi. Ta on hästi range ka ja kutsub lihtsalt peaaegu kõik tahvli ette.. Tal on see õigus aga kontrolltööde ja tunnikontrollidega on asi ikka päris hull. Tunnikontrolle järgi ei tehtagi, aga üsna tihti ta ütleb et see oli nii kerge kontrolltöö ja ma ei luba teil seda uuesti teha! Like what? Tema on jah aastaid seda õppinud aga ma ei ole nagu.. Ma pean käima trennis ja huviringides ka. Ei ole nii et peale tunde kohe matemaatikat õppima.. Kas ma peaks talle vihjama kuidagi et ta ennast parandaks? Või mida ma tegema peaks?

Re: Kontrolltöö

Erinevatel õpetajatel on ikka erinevad meetodid.
See on normaalne, et kui haige oled ja tunnis ei ole, siis õpid ise järgi. Kui aru ei saa, siis lihtsalt lähed küsid õpetaja käest abi.
Kui mina koolis käisin, siis alati e-kooli ei olnud. Koduse töö saime teada tunnis ja panime ilusasti päevikusse kirja...
Tahvli ees käimine on väga hea õppimisviis, saad ju kohe oma vead teada.
See tööde järeletegemine ongi minu arust üsna nõme. Õpid esimeseks korraks ära ja on olemas.
Sa ei pea trennis ja huviringides käima. See on su enda vaba valik. Ja ei sa ei pea kohe peale tunde matemaatikat õppima hakkama, kuigi kohe peale tunde oleks ju hea ära õppida, et õhtul saaks puhata ja oma asjadega tegeleda. Kui natukene aega iga päev matemaatika õppimisele pühendada, siis ju mingit probleemi pole.
Soovitan minna õpetajaga rääkima, et mis sulle probleeme tekitab. E-kooli kohta võid rääkida küll. Tunni ajal võiks selle õppimise siis e-kooli panna, see võtab ju ainult paar minutit. Nagunii on see lahti, et puudujaid märkida.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”