klassijuhataja

olen 11a tudruk ja kain viiendas klassis. see aasta sain ma uue klassijuhataja, kes on taiesti hull!!!!!!!! ta karjub taiega meie peale. ta annab meile loodusopetust ka. ta lihtsalt ei lase meil raakida naiteks kui keegi tostab kae ja tahab kusida midagi siis ta lihtsalt karjub et lase kasi alla ma ei vasta sulle praegu voi karjub et mina raagin praegu. uhesonaga ta lihtsalt ajab narvi koiki kellele ta tunde annab. ja siis kui sul on naiteks mingi probleem siis ta hakkab sind kohe suudistama ta ei kuula meid ara ta lihtsalt arvab et me oleme mingid lollid. ta utles meile uhel tunnel et me olime esimeses klassis lollid ja et oleme praegu ka. ma raakisin seda enda sobrannadele paraleel klassist ja nad raakisid seda edasi. ja nuud mu ops ahvardab mind kohtusse kaevata sest ma niioelda levitan valjamoeldud juttu tema kohta. aga see oli parislt ka. ja siis ta utles et selleks et mind keegi usuks on mul vaja tunnistajaid. noh ja siis ma lihtsalt kirjutasin paberile umbes nii et tegelt ka ta utles seda ja siis peagu terve klass kirjutas sinna alla. ma viisin selle opsile aga ta utles et see ei tahenda midagi. nagu ta on mingi hull inimene. nuud on mul mingi ilge jama kaelas. ja mul on sselline kusimus kuidas oleks voimalik toestada et ta utles seda et me oleme lollid.

Re: klassijuhataja

ära vingu eelmine. kui ma 5.klassi läksin, juhtus nii, et mul oli ka nõme klassijuss, ühesõnaga mongol. liigselt kontrollis ja solvas vaimselt. elu koolis oli küll siis hullem kui depressioon.
mul nii kahju, et ei oska aidata. mina käisin õppealajussi juures ja pärast oli kõik suht ok. vähemalt minuga. 1ki kord oskasin end aidata.

Re: klassijuhataja

Külaline kirjutas:miks sa vingud iga kuradi asja üle?
soe soovitus, aga leida endale toredad hobid, millega tegeleda, see on palju kasulikum kui kõigi ja kõige üle siin foorumis kurtmas käia.
Inimesel on probleem ja sina lihtsalt tuled solvama.
Sa oled oma arust ikka väga kõva tüüp.
Kaks krokodilli ujuvad. Üks oli roheline ja teine keeras ka paremale.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”