Suur mure seoses minu ja õpetajatega

Mul selline mure, et kui pean vene keeles midagi vastama hakkama tunnis mingeid tekste lugema või kasvõi ühe lause ütlema, siis mul hakkab hääl värisema. See tunne on nii jube. Tekib nagu paanikahoog mis ei taha kuidagi üle minna. Terve keha hakkab värisema, halb hakkab, pea hakkab valutama, hakkab hästi palav ja see värisev hääl ei taha ka ära minna. See tunne oleks nagu sureks kohe ära kui õpetaja mind küsib. See õpetaja natuke mõnitab ka vahel. Oli tund kus pidi endast jutustama ja ma lihtsalt ei suutnud seda teha, nii jube tunne oli terve klassi ees lihtsalt seista. Kõige hullem oli veel see et ma suutsin ainult ühe lause öelda ja isegi selle juures hakkas hääl värisema. Ja trkkis see sama nn paanikahoog.
Mul vanemad ka ei lase lihtsalt koju jääda. Nad ei teagi sellest et mul hakkab hääl värisema ja selle pärast ei taha kooli minna. Ma ei julge öelda neile.
See hääle värisemine on tulnud ka vahel eesti keeles, inglise keeles ja füüsikas.
KAS SELLELE ON MINGIT ABI?? SEE TUNNE ON VÄGA VASTIK JA MA EI TAHA ENAM ÜLDSE KOOLI MINNA AGA MA PEAN VÄGISI VANEMATE KÄSUL MINEMA.
AIDAKE, SELLEGA ON VÄGA KIIRE!!
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”