Õpetaja ahistab?:S

Nii, mul on üks mure seoses matemaatika ja selle aine õpetajaga. (Mainin ära ka et olen tüdruk, käin kaheksandas klassis)
See matemaatika õpetaja on olnud meil alates seitsmendast klassist, muidu on ta selline muhe mees aga vahel natuke naljakas(imelik), õpetab ta muidu enamvähem normaalselt. Mind jäi häirima väga üks teiste öeldud asi. Nimelt, esimene veerand läks mul hästi, mu hinneteks olid 3,4,4,5,5(ilmselgelt nelja seis, eks?). Nii, saan suhteliselt palju komplimente poistelt oma pepu kohta :D . Viimane veerandi päev(viimane veerandi matemaatika tund) läks mul väga halvasti. Olime äsja uue teema võtnud, aga mina olin eelnevalt puudunud niisiis oli see mul veel veidi segane. Õpetaja muidugi küsis just mind ülesannet täitma, tahvli ees. Lahendasin valesti :| . Noh okei, mis siis ikka, eks ikka kõik eksivad vahest ju jne. Aga nüüd see esmaspäev, kui vaheaeg just hakkas, läksin klassivendadega välja ja nad ütlesid et järelvastamis tunnis õps vaatas mu perset ja ütles et "noo panen nelja". Tol hetkel ma olin nagu et ah midaiganes ja et mul oligi ju nelja seis :D. Üleeile aga sain ma kokku ühe meie kooli üheksanda klassi poisiga(meil sama mata õps) ja ta ütles täpselt seda sama asja mis mu klassivennadki. Siis ma lihtsalt naersin selle üle, aga nüüd hakkasin mõtlema et kas matemaatika õpetaja tõesti vahtis mu kanni? See mõte et ta seda vaatas tekitab minus niiii ebamugavat tunnet lihtsalt :? Ja veel see ka, et ta oli minu peale veerandi viimasel päeval suht kuri, kuna ma ei osanud üldse ülesannet lahendada. Ma ei oska ennast mitte kuidagi lohutada ka.. :|

Re: Õpetaja ahistab?:S

Aa ja unustasin veel mainida ühe asja ka. Tavaliselt hommikuti enne esimese tunni algust passime klassikaaslastega garderoobis ja räägime juttu. Meie garderoobist näeb ka õpetajate garderoobi. Ja ühel hommikul matemaatika õpetaja oli ühe naissoost algklasside õpetajaga garderoobis ja mata õps lõi talle ass slapi! :D ja siis ütles, et kena päeva sulle siis, või midagi taolist. Wtf nagu.. :D

See et inimese nägu on kuskile pööratud ei pruugi tähendada, et on teada, mida ta vaatab. Äkki oli pilk hoopis mõtlikult maha suunatud, lakke või tõesti sinule (nt mõtles, et kuidas sa varem tunnis esinenud oled, kas on ehk kuidagi olnud arengut, kuidas su enda motivatsioon on - ehk siis kaalus hinnet) aga miks kohe arvata, et just tagumikule? Äkki oli seljale? Ja no olenemata sellest, kuhu oli - ei pea ju sellele seksuaalset tähendust juurde kleepima.

Seda, kas ta oli kuri ja miks ta oli kuri, ei oska mainida.

See, et ta teist täiskasvanut vastu tagumikku lõi. No ja siis? Ausalt öeldes täiskasvanud ei ole ainult tõsised ja hirmkorralikud. Tõenäoliselt on tegu kahe inimese omavahelise naljaga, mille üle pole mingit mõtet "wtf" teha. See on sama, kui teie sõprade seltskonnas ükteist tögate.

Minu arust kujutad ka ikka täitsa suvalisest kohast seda asja ette. Oleks, et ta oleks siis korduvalt katsunud vms, aga et pilk oli korra sinnapoole ja et ütles et "panen hindeks nelja", siis no sealt pole nüüd küll midagi välja lugeda. Sa vist pole tähele pannud, et inimesed vaatavadki suvalisele poole, arvan, et ma olen igas eas inimeste tagumiku ja mille iganes poole vaadanud, oma elu jooksul ehk isegi sadu kordi, no ei ütleks, et sealt midagi välja lugeda annaks. Ära kujuta ette, kuigi tean jah, et hea öelda, pubekaeas tekivadki kahtlased paranoiad ja see on normaalne.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”